-
Posts
32358 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ulka18
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Murka, ryzyko zawału oddalone. Wiem co mam robić, jutro rozwijam skrzydła i załatwiam to co mam załatwić...i oczywiście wieczorem na dogo napiszę co i jak. I wkleję zdjęcia jak wyżełek pozwoli się sfocić. Ufff, ale mi ulżyło, żeby się tylko udało... :modla: :modla: :modla: -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Murka, chcesz,żebym na zawał zeszła...w moim wieku to możliwe, pisz szybko jaka duża ta szansa... pisz szybko plisss -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kto chce Kremówki????? -
Dzieciate Małżeństwo Wiek: 7 - 8 lat Pies : mieszaniec boksera Sunia : mieszaniec owczarka niemieckiego Mieszaniec boksera trafił do schroniska bardzo wycieńczony.Przebywa w boksie nr 116 z sunią mieszańcem owczarka niemieckiego. I przytrafiły im się piękne szczeniaki, niestety sunia nie zdążyła być wysterylizowana. Bardzo dobrze opiekują się swoimi dziećmi.Sunia ani pies nie są agresywne. Z ufnością podchodzą do krat. Spójrzcie na ich dzieciaki ! Cuda przesłodkie do wzięcia już niedługo. To piękny Tatuś Mamusia, Tatuś i jedno dzieciątko Pierwszy maluszek Drugi maluszek lekko labkowaty Cała Rodzinka razem Kolejne zdjęcia już jutro.
-
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Murka, mnie się też obraz rozmazał jak Tanitce...ale pięknie to napisałaś :bigcry: ....wyżełek musi znalezć dom. Anielica , jestes :lilangel: , dzięki za umieszczenie wyżełka na allegro. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Zajrzę na pewno, dziś lub jutro. Czekam tylko na sygnal od firmy, kiedy mam odebrac stojaki na garnki. Bez nich nie jadę, bo są potrzebne. Kolejne psy będą mieć bezproblemowy dostęp do wody. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, ja jestem w pracy (cicho sza!!!!). Jutro będę w schronisku, to wszystko ustalimy z kierownikiem, czekam też na Murkę jak zalatwimy transport i kiedy. W schronisku strasznie się ucieszyli, że Bezlapcia pójdzie do adopcji. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, Murka, Jak cos ustalicie dajcie znac. Dokąd trzeba zorganizowac transport? Czekam na info. :buzi: dla Eloise i Pawla !!!! -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Odezwę, odezwę się , cały dzień (1 dzień dodatkowego urlopu) dzisiaj biegam, Młoda Ulka 1-szy dzień w gimnazjum. Wysyłałam też paczkę z karmą i szamponami do Missieeka dla psiaków olkuskich. Sabinko1 klonuj się szybko, bo jeden wyżełek czeka w Mielcu. -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tanitko, w sobotę będziemy w schronisku, to zobaczymy jesli czasu wystarczy. Mamy nadzieję, że już trochę przybrał na wadze i jest mniej osowiały. A Sabinkę to bym tak sklonowała ze 100 razy na dobry początek. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Eloise, potwierdzam słowa Murki, psiak jest w tzw. świetlicy, gdzie przebywa kilkanaście małych piesków, dokazuje, bawi się ze wszystkimi, ma też możliwość podchodzenia do dużych psów na łańcuchach, więc nie powinno byc problemów z rezydentem. W sobote będę w schronisku, to porobię nowe zdjęcia. Bardzo się cieszymy z Twojego postu !!!!!!!!!!!! -
Piszemy, piszemy .... i pisać będziemy też jutro.
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Bezłapciu do góry kochany! -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Sabinko nr 2 lub nr 3 odnajdzcie sie, wyżełek czeka. -
Supergoga, nie może, ale musi.... ja dostalam odpowiedz od wojewody, ale straszne paragrafy tam są tylko, nie dla laika. Będzie dobrze!!!!!!! Jesteśmy z Wami w walce o Wasze sycyńskie psiaki.
-
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Murka, dzięki, że napiszesz ogloszenia, ja po urlopie jak w ukropie :-? . Dajmy naszym psiakom szansę, może jakas życzliwa dusza je zobaczy. Anielica, dzięki za wstawienie naszych biedaczków. -
Piesek bez łapki - już w domku! czyli przygody Korsarza :-)
Ulka18 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Kochani, kto by mogł nam pomóc i wstawić nasze psiaki na allegro? Prosimy !!! Adopcje się zatrzymały, a allegro to jest szansa . Dziękujemy z góry. Mieleckie psiaki wstawiam ja lub Murka.Więc można wybrać, które wstawić na allegro. -
Cudny pies "wyrósł" z Brego, sierść wypiękniała , zrobiła się pięknie lśniąco czarna...a patyczek niczego sobie....ładnie mu w czerwonym!
-
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hop do domu! -
Asiczko, Ulka mloda jest w domu i moze wkleic, wyslij jej zdjecia na adres [email][email protected][/email]. Pozdrawiam, Aga
-
KOKSIK w swoim domku, czyli koksiobezozakoceni :-)
Ulka18 replied to deszczowa's topic in Już w nowym domu
Portrety wspaniale, zamyslona wyrocznia! i Koksowniczek mistrzowsko sfotografowany. Aniu, piekne masz zwierzaki !!!!!!!!!!!!! -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Hop, Up i do domu! -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kremowki na 1 strone! -
WYŻEŁEK ze schroniska w Mielcu - Bruno odszedł za TM [*]
Ulka18 replied to Murka's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Czy jest tu moze Sabinka nr 2 ??? -
Mary Jane Mynia Z Kundelka Odeszla Za Teczowy Most
Ulka18 replied to Ulka18's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Teraz sie bedzie wami opiekowac Murka, a ciotki beda tesknic.