Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. To bedziemy czekac na jakie zdjecia masz ;) Kazde zdjecia i wiesci z domkow sa woda na mlyn do dlaszych adopcji...ale mi sie napisalo gornolotnie :p
  2. Zapraszam tutaj : [url]http://pomalujmyimswiat.dog.pl/[/url] oraz tutaj : [url]http://www.mielec.pl/[/url] A ja sie juz ciesze :multi: :multi: :multi: I jeszcze Pan Jerzy Harłacz ma przyjechać na dni Mielca i rozmawiać z gminami nt. wsparcia schroniska i walki z bezdomnością.
  3. Tak, sa nowe zdjecia. Moze po prostu jeszcze nie ma tego wlasciwego domku dla Mrówci.
  4. Ale wakacyjny wysyp psiakow...:shake: Mrowcia, mimo, ze malenka nie znalazla domku...:-(
  5. 5 obserwujacych aukcje mimo prosb, zeby nie obserwowac, jesli ktos nie ma zamiaru adoptowac psiaka...
  6. Dzisiaj konczy sie aukcja, wystawie ponownie...widze jednak, ze ogladalnosc wszystkich aukcji mniejsza niz miesiac temu...:shake:
  7. Szkoda, ze tak pozno ja odkrylysmy...moze gdyby nie mylna informacja, sunia mialaby juz teraz domek...w koncu rok to szmat czasu. A z drugiej strony i tak dobrze, ze tak sie to wszystko poskladalo i Mary nie jest sama w boksie...
  8. Ewatr, czy sunia jest nadal w drugiej hali ? Czy z powrotem w swoim boksie?
  9. [img]http://panciowa.ao.pl/users/p/panciowa/gal1/format/lato%20001.jpg[/img] Ale luksius :crazyeye: tylko pozazdroscic takich wakacji :loveu: Hmmhmmm, ale nie wiem, czy to Brunonek taki chetny do wody, jak pisze, bo na jednym zdjeciu chyba Anisia niosla go na rekach :evil_lol:
  10. Panda na allegro ma niestety tylko 120 wejsc w ciagu 3 dni, ehhh wakacje...:shake: :shake: :shake: nie moge juz wystawic kolejnej podswietlanej aukcji, bo mi prawie 100-ówa za lipiec pękła...
  11. Gonia, dzieki za odwiedziny Marylki. To taka kochana sunia. Pamietam ja, gdy jeszcze byla w boksie 108, a potem myslalam przez dlugi czas, ze ona jest adoptowana (taki zreszta mail dostalam ze schroniska). Bardzo sie ciesze,ze ona jest w Kundelku,blizej ludzi,ma Ewe i Was i spacerki, ktore tak kocha :loveu:
  12. Jezu, co ja sie namyslalam patrzac w allegro, kto to wystawia Carmelka :oops: ale jestem glab buraczany :mad: Dzieki Kam :loveu:
  13. Wiemy Tanitko :loveu: i dziekujemy :Rose: :Rose: ale te stare zdjecia nie sa za dobre, musimy miec dobrej jakosci nowe portrety :p
  14. Bez nowych zdjec nie ruszymy.....musze poczekac na Kasie :p
  15. To dla Twojego dobra Sabinko ;) bo wszyscy Cie kochaja i martwia sie o Ciebie, a leżenie wydaje sie nam wszystkim szybka sciezka do wyzdrowienia :cool3: tak wiec leż i wypoczywaj sobie :p przyłączam sie tym zdaniem do chóru dogomaniaków...
  16. Panda na allegro [URL="http://www.allegro.pl/item118131885_panda_kto_pokocha_pluszowego_miska_.html"]http://www.allegro.pl/item118131885_panda_kto_pokocha_pluszowego_miska_.html[/URL]
  17. Przeklejam fragment maila od Pani Beaty, nowej Panci Lulusia, teraz Dżekusia. [QUOTE] Dzien dobry pani Agnieszko, niestety nie udało sie nam zalogowac na dogomanie ale jeżeli pani chce to może Pani przeklejac fotki i notki o Dzekusiu z forum wieluńskiego...Nasze poprzednie maleństwo nie mialo ogonka , a Dzekuś Mielecki teraz juz nasz posiada ogonek i widac że jest już szczęsliwy bo macha nim chętnie , wita sie z wszystkimi od rana ,jeszcze tylko nie szczeka ale podglada Foxi jak ciszy sie gdy wracamy do domu więc być może wkrótce też nas przywita szczekaniem.O głaskanie to sie dopomina na każdym kroku ,a jak widzi że głaskamy Foxi to zaraz podlatuje i tez nastawia sie do głaskania. [/QUOTE] [IMG]http://static.flickr.com/57/202055473_5a07a50f4a.jpg[/IMG] [IMG]http://static.flickr.com/78/202055474_86a64d70d2.jpg[/IMG]
  18. Jak zelżeja upaly wezmiemy sie za zdjecia, tzn. nasza Kasia, bo my mamy za slabiutke aparaciki, a Kasia robi fenomenalne zdjecia... [QUOTE] nie muszą być czarne i Was dziewczyny kocham też (bez podtekstów proszę )![/QUOTE] My Ciebie tez Aniu :iloveyou: :iloveyou: :iloveyou:
  19. Hienka hop...przeciez jestes taka oryginalnej urody sunia.
  20. Mnie te ząbki Mary nie dawaly spokoju i kilka razy pytalam o wiek suni. Wydawalo mi sie, ze Mary jest starsza, ale kierownik dal mi info, ze ma 7-8 lat w momencie zakladania watku, a wiec teraz mialaby wg tych obliczen 8-9. Dobrze, ze jest juz w Rzeszowie, gdzie warunki sa nieporownywalnie lepsze.
  21. Ewatr, wielki podziekowania dla Ciebie za wszystko :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: Pisalam do Ciebie maila z wynikami i diagnoza naszego wtea, bo dogo nie dzialalo. Jestem Ci ogromnie wdzieczna za zalatwienie miejsca w Rzeszowie. Tam bedzie miala o niebo lepiej, opieke weta na miejscu no i Ciebie i inne wolontariuszki. Szkoda,ze tak sie to wszystko sie pokrecilo, ale dobrze, ze nasza ARKA wypatrzyla ten duzy guz, bo przeciez nigdy bysmy nie doszly do prawdy. Dobrze, ze zaswiecila swiatelko w tunelu swoimi przemysleniami nad adopcja Mary, ze potrzebne byly nowe zdjecia i ze Kasia ma tak dobry aparat.....i w ogole....ze jest Ewa, ze jest Pani Halina.... Dam apel na pierwszej stronie i zmienie tytul, ze potrzebne srodki na leczenie Mary. Ewatr, co jest potrzebne Marylce? Jak bedzie wygladac jej leczenie czy zapobieganie nadwadze, chorobie serca?
  22. Arko, czy to musi zobaczyc pan wet?? Czy np. ja czy Kasia czy pracownik schroniska wystarczy? Mnie sie wydaje, ze jednak weterynarz powinien zobaczyc, moj wet zawsze badal moja poprzednia i obecna sunie, sutki i calosc zanim zaszczepil. Czyli raz w roku co najmniej badal sunie.
  23. Ciocia Ania sie kocha w brunetach, tak wiec na pewno sie zastepstwem nie zmeczyla :evil_lol: Poza tym Ciocia Ania jest taka kochana, ze na pewno sie nie meczy ;) podnoszeniem Amorka :p ilu by bylo brunetow Koksowskazujacopodobnych Ciocia Ania na pewno jest na ich watkach :loveu:
  24. Sabinko, Ulka juz po 2 obozach, siedzi teraz w domu od poniedzialku, a ja probuje innymi metodami oderwac ja od kompa :evil_lol: Mam cos dla Ciebie Sabinko, maly prezencik, ale wstyd sie przyznac lezy w domu zapakowany, a ja nie moge sie zebrac na poczte :oops: Jest taki upal, a wiadomo jaka jest temperatura w urzedzie pocztowym ;) Najwazniejsze, ze jestes, ze zdrowiejesz pomalutku, ze piszesz sama. A my wszystkie dziewczyny debickie (ja,Ulka Junior i Ula Senior-Zalozycielka rodu) jestesmy z Toba, trzymamy kciuki i sciskamy Cie mocno :calus: :calus: :calus: i przesylamy mnostwo pozytywnej energii.
  25. Tak, sunia jest wysterylizowana. Jutro minie tydzien od zabiegu. Wszystkie suni czuja sie dobrze, oprocz malej, rudej jamnisi z boksu 8. Pajuniu, a nie masz czasem zdjec? Moze tutaj wkleisz lub na Chomiczym watku?
×
×
  • Create New...