Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. Pandek na pierwsza strone. Dam go dzisiaj na allegro. Moze domek sie znajdzie.
  2. Panda chcial koniecznie isc ze mna [img]http://img135.imageshack.us/img135/9523/p1011395bd9.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/7355/p1011396ud0.jpg[/img] [img]http://img135.imageshack.us/img135/8372/p1011396rh1.jpg[/img]
  3. Panda boi sie smyczy i obrozy, stad moze ta informacja odstrasza chetnych. Bo kazdy, kto wchodzi do swietlicy musi Pande zobaczyc. Jego wesola mordke.
  4. Wstawiam zdjecia zgodnie z obietnica Pandek w rękach ciotki Agi, druga ręka robiącej zdjecie ;) [img]http://img387.imageshack.us/img387/7657/p1011390ix6.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/7374/p1011391id8.jpg[/img] [img]http://img387.imageshack.us/img387/56/p1011392hl5.jpg[/img] Zdjecia tylkko z gory, bo ile razy przykucnelam Panda sie pchal na kolanka :p [img]http://img387.imageshack.us/img387/8896/p1011393tm0.jpg[/img] Wesola mordka Pandzina :p [img]http://img387.imageshack.us/img387/5752/p1011394fi8.jpg[/img] cdn....
  5. To jest WETERANKA i tym imieniem trzeba sie poslugiwac. W schronisku moga nie wiedziec, co to za sunia LALA. Weteranka ma wirtualne opiekunki z VIRIS na czele.
  6. Kori, to bardzo dobry pomysl. Buda to cieply domek na zime dla psiaka. Moze tych wrogow po prostu omin?? I nie wplacajcie co miesiac, tylko zbierzcie wieksza kwote na budke dla Tibi. A oto zdjecia ekipy rzeszowskiej, zrobione po zakonczeniu szczepienia, podczas wypisywania zaswiadczen w swietlicy schroniska. Pani Beatka (w zielonym), pan doktor (rozmawia przez telefon),pan kierow w okularach, Pani Ewa Komorowska wypisuje zaswiadczenia [IMG]http://img438.imageshack.us/img438/1533/p1011253ej6.jpg[/IMG] [IMG]http://img438.imageshack.us/img438/9536/p1011255vl5.jpg[/IMG]
  7. Beatko, mieleckimi watkami malo kto sie interesuje. Tylko kilka osob :shake: Nie wiem czy nasze psy sa inne, czy maja lepiej niz inne, ze takie male zainteresowanie jest :-( Wczoraj byla w schronisku, ale padal deszcz (zawsze jak jade do schorniska, zaczyna padac w polowie drogi). Zrobilam tylko zdjecia w kociarni i wirtualne czesciowo.
  8. Nie wiem czy piesek ma zdiagnozowana chorobe oczu, zapytam kierownika. Sunie tez nie wiem czy sterylizowane, tez musze zapytac.
  9. Wreszcie Marylka ma psiaka, ktorego naprawde lubi. Jak to dobrze :multi: I ze z Ewa chodzi na spacerki i rusza sie i biega :loveu: Jaka to dla niej odmiana losu.
  10. Mam Mrówcine zdjecia z wczoraj, ale w domu. Wstawie wieczorem (jak zdaze :oops: ), bo zdjec mam sporo. Pani Malgorzata (od kotow), do ktorej ma jechac Mrowka juz pisala, kiedy to bedzie mozliwe.
  11. Viris, wszystkie dane juz poprawilam. Mam nadzieje, ze sie zgadza. Poczta schroniskowa nie rozpoznaje polskich znakow, stad te niedociagniecia. Z wiadomosci ze schroniska: 200 psów zostalo wczoraj zaszczepionych przeciw wsciekliznie dzieki wielkim sercom Pani Ewy i Krzysztofa Komorowskich, wlascicieli Lecznicy Labrador w Rzeszowie. Za dar serca, czas i poswiecenie CALEJ RZESZOWSKIEJ EKIPIE WSPOMAGAJACEJ mieleckie schronisko, wielkie dzieki :Rose: :Rose: :Rose: W sobote byla sterylizowana sunia Kolorowa (ma zaklepany domek w Rzeszowie,rowniez dzieki dziewczynom z Rzeszowa) oraz ta nowa sunia kudlata znana z aukcji na Dniach Mielca. Zdjecia mam w domu, wstawie wieczorem.
  12. CUDNE zdjecia. Szczegolnie podoba mi sie to, widac ze sunka przeszczesliwa :p w domku u Radka :loveu: [URL="http://imageshack.us/"][IMG]http://img169.imageshack.us/img169/5387/sara12cq3.jpg[/IMG][/URL]
  13. Ambo na plakaty! To takie kochane psisko. Wesole i wdzieczne. Doddy, czy na przelewie napisalas na Ambo? Zeby pieniazki dobrze poszly.
  14. Tanitko, dzisiaj caly dzien trzymamy wzmocnione kciuki za Stefunie. Bedzie dobrze. U nas kciukow i łapek dostatek, zacisniemy jeszcze mocniej o 16 i bedziemy trzymac.
  15. No to teraz sobie przeczytacie, ze Panda to PIES, a nie sunia :crazyeye: :crazyeye: :crazyeye: Tak mi mowila 4.08 moja corka, ze zaobserwowala, ze to chyba pies. Wczoraj sprawdzilysmy dokladnie z Pania Ola, to jest pies, nie sunia. Kochany, radosny, wesolutki piesek. Pobyt w korytarzyku kolo swietlicy dobrze mu zrobil, widzi ludzi caly dzien, widzi koty w kociarni, ma kolege do zabaw. Mam jego zdjecia, wstawie wieczorem z domu.
  16. Najlepiej byloby,gdybys chetna na Fraszke po prostu zobaczyla. Sama ocenisz czy da rade "upilnowac" sunie. Ja tam jestem na sterylizacja. Ale moja poprzednia sunia nie byla sterylizowana,nigdy nie miala szczeniat.
  17. To duzo wejsc, obserwatorow tez niemalo, moze mysla :???:
  18. HOP! Beatko, jak tam allegro? Sa jacys obserwatorzy?
  19. [img]http://img380.imageshack.us/img380/880/boks124mlodszy24lw.jpg[/img] Buda sie przyda, popatrz Beatko jaka jego buda jest "cieniutka"?!?!
  20. [quote name='albiemu']odkąd wróciłam z akcji - dni mielca - szukam sponsorów i powiem z pełną odpowiedzialnością - nie jest źle :loveu: Dzisiaj wpadła do mnie osoba (fantastyczna Pani Halinka), która zbiera na budy - psiary i kociary z wydziału daly grosza ile tylko mogły. Rozwaliło mnie jak dwie koleżanki które mają kopertę "na czarną godzinę" oddały ja całą. Znalazłam sklep medyczny, który będzie co jakiś czas do mieleckiego schroniska wysyłał paczki z darami i napisałam 10 pism do potencjalnych darczyńców. Trzymajcie kciuki.[/quote] Gdyby trzeba bylo pisac pisma z oficjalnego adresu schroniska, to poprosze o pisma i adresy. Moze to bedzie bardziej wiarygodne? A ja myslalam, ze Pani Beatka zbiera na budy :???: a tutaj jeszcze Pani Halinka zaangazowala sie :p Kochane dziewczyny :Rose: Prosze im podziekowac. Prosze podziekowac z gory paniom ze sklepu medycznego, kazde lekarstow, odzywka przydadza sie na pewno. Chcialam sie tez zapytac o garnki? I o gowzdzie? Jak Wam sie udalo garnki zalatwic? Wiadomo, ze te w boksach sa juz leciwe. A i gwozdzie do zbijania bud sie przydadza.
  21. [QUOTE]Gorzej, jakby Ulka dostała jakiegos maila po niemiecku, i co wtedy [/QUOTE] Nie jest tak zle, znam niemiecki, nie jestem tlumaczem, ale pisalam z organizacjami DobermanHilfe, Doberman-Im-Not z Niemiec, Holandii, Belgii, ponad rok temu jak nie dalej. I BoxerHilfe tez :razz: Jesli chodzi o domki w Niemczech, to jedynym i najwiekszym problemem jest transport i wysoki jego koszt. Odleglosc od granicy 550 km. To jednak sporo. Pan Kierownik jest juz biegly w czipowaniu i w paszportach (patrz np. temat mieleckiej Kremówki na juz w domku). [QUOTE]jeszcze jedna sprawa - dość ważna - szukam kogos kto zna język niemiecki i kocha zwierzęta. Wiecie pewnie że wiele psów z nadmorskich schronisk trafia do dobrych domów w niemczech, gdzie mentalność ludzka jest pod tym względem lepsza. Wydaje mi sie dość dobrym pomysłem, aby mielecka strona internetowa była dwujęzyczna a najlepiej trzyjęzyczna. [/QUOTE] Na razie nie ma mozliwosci wstawienia 2-giej i 3-ej wersji jezykowej, musialby cos tworca strony pokombinowac i na wejsciu musialaby byc np. flaga niemiecka czy brytyjska. A to jest naprawde duzo roboty i tlumaczenia. Mysle jednak, ze to jest jednak kwestai czasu. Pomalutku przeciez,ale przemy do przodu z mieleckim schroniskiem ;) Nie da sie wszystkiego zrobic od razu. [img]http://www.mielec.bezdomne.com/galeria/119%20wilczusia%20(7).JPG[/img] Prosze ucalowac kochany nos Wilczuni od ciotki Agi :calus: (na zdjeciu Wilczunia wlasnie z ciotka Aga, na te zdjecia zwrocila uwage P.Beatka z Rzeszowa, ktorej kolezanka jest szczesliwa Pancia suni).
  22. Beatko, ja proponuje na starcie opieki wirtualnej wplate kwartalna np. 120 zl i wyrazny zapis na wplacie "na bude dla psa Barona ze 124". To jest najlepsze rozwiazanie i w ten sposob pies bedzie mial bude zrobiona przez pracownikow schroniska. I na zimne dni jak znalazl.
  23. Emaile sa od tej samej Pani: [QUOTE]Od: andrew_b2 <[email protected]> Do: Ulka1813 z dogomanii <[email protected]> Temat: Re: BIBI mała sunia-absolutna rewelacja-PROSI O DOMEK (numer: 123954015) Data: 1 września 2006 10:31 obecnie wyjezdzam na weekend i nie bede miala dostepu do internetu. odezwe sie w niedz. w nocy albo pon. mam jeszcze kilka pytan... czy sunia jest juz po sterylizacji? oczywiscie nie mam zamiaru miec szczeniakow czy bedzie w 100% sprawna czy jakies slady wczesniejszych doswiadczen pozostana?[/QUOTE] Nie wiem skad jest ta zainteresowana Pani.
×
×
  • Create New...