Czy wlasciciel suni nie bedzie nas scigal, ze szukamy domu suni? Jaki jest kontakt do kogos, kto by cos wiecej wiedzial o suni, jesli by sie zglosil chetny?
Czarus zdjecia swiezutkie...biedna psina, nadal w boksie...
[img]http://img132.imageshack.us/img132/6494/zdjecia049gg0.jpg[/img]
[img]http://img139.imageshack.us/img139/7325/zdjecia050pk4.jpg[/IMG]
[img]http://img132.imageshack.us/img132/9885/zdjecia051xf3.jpg[/img]
Dzekusiu, bedziemy trzymac za Ciebie kciuki i lapki. A ze jest nas sporo, to dostaniesz mnostwo dobrych fluidow i wszystko bedzie w porzadku.
I obudzisz sie na kolanach Panci jak Agusia Terierka.