Jump to content
Dogomania

Ulka18

Members
  • Posts

    32358
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ulka18

  1. BEATKO, DZIEKUJEMY :Rose: :Rose: :Rose:
  2. Cos Ciocia Dotka nie zaglada do swojego podopiecznego :shake:
  3. Fraszka jak widac dogaduje sie z wszystkimi psami...... :p mysle tylko glosno, czy nie za wczesnie na spuszczanie ze smyczy :???:
  4. Tak, mam krociutki filmik, ale nie umiem go wstawic :oops:
  5. Podnosze, ale czy cos to da. Tylko allegro moze pomoc.
  6. Czarus jest sliczny :loveu: I bardzo kochany :p
  7. No to rzeczywiscie Marylka musiala byc niezle zdenerwowana, ze jej Pancia zajmuje sie innymi psami, niz Marylcia :evil_lol:
  8. Pewnie Dżekus juz dzisiaj od wieczora nie dostanie jesc, zabieg juz jutro. Trzymamy wszyscy kciuki za psiaczka. I czekamy na wiesci.
  9. Mamy tyle aukcji na allegro, dzieki P.Teresie oraz Tanitce, a psiaki nie ida do nowych domkow :shake: Hienka tez czeka...
  10. Czarus tez by chcial miec swoj wlasny kacik...juz tak dlugo czeka.
  11. HOP! Czarus tez by chcial miec domek.
  12. Czy wiecie jak wstawic filmik na forum?
  13. Czy wlasciciel suni nie bedzie nas scigal, ze szukamy domu suni? Jaki jest kontakt do kogos, kto by cos wiecej wiedzial o suni, jesli by sie zglosil chetny?
  14. Usmiechniety Czarulek nadal czeka na swoj dzien [img]http://img241.imageshack.us/img241/6439/zdjecia052eo4.jpg[/img] [img]http://img241.imageshack.us/img241/9966/zdjecia053rm4.jpg[/img] [img]http://img241.imageshack.us/img241/3834/zdjecia054qj7.jpg[/img] [img]http://img100.imageshack.us/img100/7784/zdjecia055xx5.jpg[/img]
  15. Kolejne zdjecia wkleje jutro...i juz mysle o aukcji allegro. Musi sie Czarus pokazac.
  16. Czarus zdjecia swiezutkie...biedna psina, nadal w boksie... [img]http://img132.imageshack.us/img132/6494/zdjecia049gg0.jpg[/img] [img]http://img139.imageshack.us/img139/7325/zdjecia050pk4.jpg[/IMG] [img]http://img132.imageshack.us/img132/9885/zdjecia051xf3.jpg[/img]
  17. Dzekusiu, bedziemy trzymac za Ciebie kciuki i lapki. A ze jest nas sporo, to dostaniesz mnostwo dobrych fluidow i wszystko bedzie w porzadku. I obudzisz sie na kolanach Panci jak Agusia Terierka.
  18. Beatko, dziekujemy za aukcje Baronka :Rose: :Rose: :Rose:
  19. Ewa, Jak Marylka po wczorajszej wizycie?
  20. Nasza Mrowka to teraz mól ksiazkowy, siedzi na regale z ksiazkami :evil_lol:
  21. Trzymamy mocno kciuki! Cala Rodznika trzyma kciuki i lapki za szybki powrot do zdrowia.
  22. Mam krociutki filmik o Pandusku? Czy ktos wie jak wstawic filmik na forum?
  23. Pewnie gdyby Baronek byl mlodszy, mialby wieksze szanse. Ale i tak nie tracmy nadziei.
×
×
  • Create New...