-
Posts
2846 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by agabass
-
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
agabass replied to Basenji's topic in Foto Blogi
[quote name='stellanovaa']Wystawiałam w sumie cztery psy. Trzy bulwy: Sasiba, Roxi i Sherry oraz Beję. Baski są po dzieciach a mała basenji - jeszcze za mała :-). Ale nie rozumiem tego co napisałaś: ,,byłaś w Opolu ciekawe,, - co ciekawe ??? . Pozdrawiam,Beata. A oto wygrana Beji [URL="http://img223.imageshack.us/my.php?image=rescacibopole4ei.jpg"][IMG]http://img223.imageshack.us/img223/8665/rescacibopole4ei.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Miałam na myśli, tylko to, że się nie spotkałyśmy i nic nie napisałaś, że jedziesz. Może ten poprzedni post troche niezrozumiały sorry. Szkoda. Gratulacje my też mamy takiego CACA;) Pozdrawiam -
[quote name='Elitesse']gratulacje !!!!! :laola: wysciskaj grubaska od nas :loveu:[/quote] ok wyściskam , aż mu oczy wyjdą Aga dla ciebie również wielkie gratki, nich nam wszystkim spadną gatki :lol: :lol: :lol:
-
[quote name='Asiaczek']Też mi się tak wydaje. W końcu mam tylko 2 ręce, a łebków do głaskania zdecydowanie więcej... Pzdr.[/quote] Karenina wstaw wyniki rudych i swoich chartoli - gratulacje jeszcze raz:multi:
-
[quote name='dbsst']to chyba na super dobarnoc ;) [IMG]http://images2.fotosik.pl/58/xcpwejrv3n78du34.jpg[/IMG] [IMG]http://images1.fotosik.pl/59/n5inroynghr3olxg.jpg[/IMG][/quote] i na super poranek;)
-
[COLOR=#0000ff][B]:multi: My też mamy powody do dumy:multi: sędzia: Barbara Larska-[/B] [B]Dablik - ocena doskonała, I miejsce, medal złoty, najlepszy pies w rasie, choć nie zwycięzca rasy, ale może innym razem, CWC i CACIB - jesteśmy happy[/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]Ala bravo za BOB i BOG[/COLOR][/B]
-
My również jesteśmy bardzo szczęśliwi :multi: [B][COLOR=blue]Opole [/COLOR][/B][COLOR=#0000ff][B]sędzia: Barbara Larska-[/B] [B]Dablik (Dream of Africa Double Vinny) - ocena doskonała, I miejsce, medal złoty, najlepszy pies w rasie, choć nie zwycięzca rasy, ale może innym razem, CWC i CACIB - jesteśmy happy:multi: :multi: :loveu: Mój Dablik to Król :lol: [/B][/COLOR] [B][COLOR=#0000ff]a oto i sam mistrz- fotka nie z wystawy, bo fatalna pogoda była[/COLOR][/B] [IMG]http://fotoalbum.wzt.pl/fotografie/604_fotki_060f35f/19741_248400.jpg[/IMG] [COLOR=black][B]i jeszcze lizusy to już wystawa - fotka w hali[/B][/COLOR] [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8760/wystawa0806rn.jpg[/IMG] [COLOR=black][B]Jeszcze raz gratulacje dla Ali za BOB-a i BOG-a[/B][/COLOR]
-
Biedny Gezio terapia by mu się przydała
-
"Kociokwik czyli o wyższości psa nad kotem" – Serial
agabass replied to Basenji's topic in Foto Blogi
[quote name='stellanovaa']Super, brawo :-) . Piękny odcineczek. Wróciłąm z Opola, wchodzę na necik a tu taka radocha. Baskomaniak - jesteś Boski :-) (oczko) Czekam na nastepne odcinki :-).[/quote] byłaś w Opolu ciekawe ja też hmm jakie psy wystawiałąś? Szkoda, że się nie spotkalyśmy. -
[quote name='dbsst']hahaha to ja juz ide spac ;)[/quote] miętki pączek spac poszedł
-
[quote name='dbsst']no zartujesz ja sie tak latwo nie obrazam to taki zart z mojej pracy ale o tym ciiiiiiiiiiiiiiiiiiii Asher nie wialo tylko moj ulozony pies (:lol: :lol: :lol: ) pozowal ;) Basiu ciwiczenia buzi i jezyka dzis były :lol:[/quote] bo Szpiola ma 1230000 komend na fafel, np. wafle w góre, albo od zawietrznej cokolwiek miałoby to znaczyć, na skos pod włoś i tak dalej ... to taka fafluniara z sadów więc nie ma sie co dziwić, maski sie ćwiczy nie :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']że co :lol: czy Ty mnie obrażasz czy pouczasz :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:[/quote] od razu obrażasz - sie bawię :lol: ale proszę o wybaczenie za te odebienie
-
[quote name='dbsst'][IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8760/wystawa0806rn.jpg[/IMG] lizanie synchroniczne nowa dyscyplina olimpijska :evil_lol:[/quote] szkoleni pzrez mistrzów :lol: :lol:
-
:evil_lol: [ona ma chyba jakiś szalony pan [IMG]http://i64.photobucket.com/albums/h180/sabaera10/psy/asas3.jpg[/IMG]
-
[quote name='KaRa_TC']Gratulacje:multi: :multi: :multi: [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8760/wystawa0806rn.jpg[/IMG] Ale sie oblizują:lol: :lol: :lol:[/quote] bo to lizusy :evil_lol:
-
[quote name='dbsst']jajami z lodowki :evil_lol:[/quote] wielkimi jak beret serialowej Szpilki uuuuuuuuuu to niezłe te jaja
-
[quote name='dbsst']spoko spoko ona jest przekupna do czasu hahahha jak jej zimno to nie ma bata jest twarda jak skoropa jaja na twardo :evil_lol:[/quote] oooo i czym ty mnie straszysz jajami Szpilosławy :crazyeye:
-
[quote name='dbsst']hahah anie podpadaj mi bo bedzisz spac miedzy kffiatkami w ogrodku ;)[/quote] tak łatwo się nie dam moja broń kująca napewno mi pomoże uszyć szczelny pancerz ochronny i co zażyło przekupna Szpila da dyla:lol:
-
[quote name='dbsst']:grin: :grin: :grin: a tak jakos mam dzis gest ;) :ylsuper:[/quote] odurzenie czasem powoduje stany o[B]debienia[/B] i debestowej zabawy, chyba każdy normalny człowiek choć raz przeżył o[B]debecenie, [/B]leczenie z tej przydadłości jest niemożliwe, ponieważ w procesie odebecenie zanikają receptory debowe i człowiek nie jest wstanie racjonalnie myśleć. stan ten jednak jest przyjemny i każdy powtarza odurzenia.:roll: :lol: :lol:
-
[quote name='dbsst']ale Wam fajerancko ja pękam z zazdrości :cool1:[/quote] tylko nie wystrzel w kosmos :evil_lol:
-
albo debe-tujesz i to na ostro :evil_lol:
-
a ty co [B]debatujesz bestko[/B] :evil_lol:
-
[quote name='malawaszka']:multi: :laola: SUPER Aga - gratuluję :klacz: miło było poznać :cool1: szkoda, że nie widziałam jak wygrywacie, ale już byłam tak przemarznięta, że nie dałam rady :shake:[/quote] spoko luzik widziałam te sople z nosa i mokre skarpety :lol: ;) nie ma sprawy i również było i miło szalona waszko:cool3:
-
ale faflara romantyczna
-
[quote name='anetta']No nie :turn-l: jaka synchronizacja [URL="http://img262.imageshack.us/img262/8760/wystawa0806rn.jpg"]http://img262.imageshack.us/img262/8760/wystawa0806rn.jpg[/URL] Gratuluuujeee :happy1::Cool!:[/quote] to jest telepatia:cool3:
-
[B]Agga[/B] fotki kozackie dzieki wielkie, szczególnie ta - ciekawe na kago oni się tak patrzą i się oblizują czyżby na Alę - oj aAlu strzeż się moje bestję chcą schrupać Cię w całości. Fotka rewelka uśmiałam się do łez, choć na pierwszej fotce trzeba było jakiś retusz zrobić maskę założyć czy co Dzięki jeszcze raz [IMG]http://img262.imageshack.us/img262/8760/wystawa0806rn.jpg[/IMG]