-
Posts
2532 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by pajunia
-
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
pajunia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Mam dwie opcje. Znalazlam domek dla dwoch siostrzyczek z W-wy, ( razem) ale one prawdopodobnie sa juz w Polsce wyadoptowane. Dlatego myslalam, aby tej pani te dwie przyjacioki podeslac, moze by sie na nie zdecydowala. Wtedy by mogly z Jetka do mnie jechac. Lub druga opcja, gdyby w/w nie wypalila,po powrocie Sebastiana ode mnie, jechal by tamtedy i male zabral. Daty nie podam, chyba ze na priwa. -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
pajunia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
jesli nie ma rzeczywiscie nosowki, to proponowalam tymczas u mnie, wraz z jej przyjaciolka, z ktora jest tak bardzo zwiazana. Oczywiscie tymczas nieplatny. Moglabym nawet probowac im domku razem szukac, aby w przyszlosci ich nie rozdzielac. Sahara mam jeszcze prosbe do Ciebie, czy bylaby jakas mozliwosc zrobienia zdjec tej twojej faworytce? Bo ja tylko znalazlam to zdjecie z Edna za kratami. bardzo bym prosila. -
Wedelkowa droga do szczęścia. Vanilka biega za TM[']
pajunia replied to Olesia.b's topic in Już w nowym domu
Czy z Wedelkiem juz wszystko zalatwione i kiedy jedzie? -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
pajunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
A ja Wam mowie, Ciotka Aga nam po prostu pic odwalila z Kamyczkiem. ze niby nie chodzi, itd.:mad: :evil_lol: przeciez na filmiku wyraznie widac, ze on zasuwa, jak maly samochodzik. Oj Ciotka, cosik tu nie gra. A moze dwa Kamyczki sa w schronisku?:evil_lol::evil_lol::lol: -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pajunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
jakie to cudnosci, te oczeta. jeszcze ta ufnie na swiat patrza. Moglabym na smierc zamiziac :placz: -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
pajunia replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Uff, no to mi powoli kamienie z serca spadaja.:cool3: -
Maluski z Ostrody ma juz swoj domek ... Miki za TM [']
pajunia replied to Agama's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
No i jak sie malutki czuje? Czy juz je, czy juz wstaje i sam zaczyna chodzic? napiszcie blagam. -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
pajunia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Kochane Ciotki, trzymajcie do jutra rana bardzo mocno kciuki. Cos sie kroi.:cool3: -
Perraszku - gdzie jesteś? - pytanie bez odpowiedzi....
pajunia replied to Ewkaa's topic in Już w nowym domu
ty Ekardas, duze G wiesz, przypominam Ci, ze sama mnie blagalas o znalezienie Klarze domku, gdyz w przeciwnym wypadku musialas do schronu oddac. Wzielas psa ze schroniska, nawet nie myslac, ze moga byc problemy w domu z twoja suka. A potem szybko pajunia ratuj, szukaj domku, bo musze do schronu oddac. Twoje slowa.:angryy: :angryy: Sama do busa wlozylas, nawet kocyka i miski na wode nie dalas. Jesli uwazalas, ze ona sie tak meczyc bedzie, to po cholere ja w ogole wkladalas do busa i jak dziekowalas za domek. A potem jedno klamstwo z twojej strony drugie scigalo. Chcesz znowu zadymy, prosze bardzo. Chetnie sie znowu z taka ograniczona postacia, jak ty pokloce. Ale nie na tym watku. Ale proponuje, abys sie przeniosla na polskie piekielko. W klotniach, klamstwach, pieniactwie - jestes mistrzem. I tam, na polskim piekielku jest najbardziej pasujace dla ciebie miejsce. Ty podla istoto.:angryy: Tylko przypominam wypowiedz jednej z dogomaniaczek, ktora posumowala twoje pieniactwo na watku Klary [QUOTE]Cieszę się,że sprawa tak się zakończyła.Przeczytałam ten temat dziś pierwszy raz od poczatku do końca-poza usunietymi przez moderatora postami oczywiście . Dziwię się bardzo ,że daliście się omamić tym pieniactwem ekardas Kultura wypowiedzi tej pani pozostawia wiele do życzenia.Chyba się bardzo zagubiła i za bardzo skoncentrowała na udowadnianiu "winy" Pajuni,a nie na dobru psa.... Rozbawił mnie wątek ze zdjęciami..... Na zdjęciach -tych ze schroniska i w nowym domu-widać jednoznacznie,że jest to ten sam pies-suczka Oczywiście,że Murka miała rację sugerując ,że oświetlenie ma tu duże znaczenie,ale chyba nie każdy zna się jak widac na fotografii. Pozdrawiam Klarę i jej Panią, nawet nie wie jakie jej sunia wywołała emocje u ludzi ...niekoniecznie te pozytywne niestety....[/QUOTE] tu dla zainteresowanxych i dla rozbawienia , co poniektorych, watek Klary dobermanki [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=18982&page=16&highlight=dobermanka+Klara[/url] -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
pajunia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
bede czekala. jesli to nosowka, nawet zlagodzona, to w zadnym wypadku nie moge wziasc. Zbyt duzo psiakow u mnie. -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
pajunia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Agusia, jesli tylko bedzie sie lepiej czula, moge wziasc do siebie, na rancho, na tymczas, razem z jej kolezanka. Ale podobno jest chora i na razie nie moze jechac. -
Jamnisowate z Ostródy-dziewczynki w swoich domkach!!:)
pajunia replied to lon_cia's topic in Już w nowym domu
No to ja sie musze teraz zapytac, ktora jest ta starsza? Ta, co niby 6 lat ma? -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pajunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kochani ja szukam starszej suni lub pieska, takiech okolo 8 lat, zle sie wyrazilam, sorry. Cos w stylu Gabi. moze jeszcze jakis biedul u Was jest- Wiek 7-8 lat. Spokojne, niezbyt zywiolowe, dla starszej pani. -
Błagam, błagam, błagam.........Ostróda wzywa POMOOOOCY
pajunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
kochani, napiszcie, ile to cudo moze miec tygodni? Szukam malucha, ktory, gdy wyrosnie, bedzie maly. Rowniez szukam zdjec tych dwoch jamniczek, gdzie moge je znalzec? Czy macie mala sunie, lub pieska, takie do 35 cm, w wieku do 8 lat? -
Malutka Edna i Sahara z radomskiego schroniska-juz w nowym domku
pajunia replied to Tigraa's topic in Już w nowym domu
Czy domek dla Edny juz jest? Jesli nie, Aniu skontaktuj sie ze mna, prosze na priwa. Okay? Dzieki -
Starachowice!Poturbowany Drucik już w nowym super domku!
pajunia replied to Majaa's topic in Już w nowym domu
Majus, a moze mu Traumel S podawac i Rescue Krople ( Bacha ) na ten szok. ? Pomagaja. -
Kamyk - maleństwo po przejściach szuka DOMU z kiełbachą ;)
pajunia replied to Aga_Mazury's topic in Już w nowym domu
Kamyczku zdrowiej szybciutko , bo i domku trzeba dla ciebie szukac. No to bedziemy szukali i na pewno znajdziemy, moze nie od razu, ale na pewno znajdziemy- Agus, ile on moze miec lat i jakiej jest wysokosci.? [QUOTE]bo marcin poszedłl walczyć z najbardziej bojowym psem w transporcie (malusim, którego żywcem nie wezmą )... [/QUOTE] Zlituj sie Ciotka, ja zawalu dostane. Tak zle ? To co wyscie z tego malenkiego, slodkiego psiaka zrobili? jak my tego bojowca zabierzemy? -
Przecudny Rubel z Łodzi ma dom!! PROSZE O PRZENIESIENIE WATKU!
pajunia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Dziekuje za pouczenie, chcialam pomoc. Pouczono mnie czegos lepszego. Juz z pewnoscia sie do Waszych psow nie wtrace. A tak przy okazji, niedawno, abys wiedziala, znalazlam dom staremu psiakowi, ktory rowniez z budy nie wychodzil. I sie okazalo, ze ma zerwane sciegna, mial bole i musial byc operowany. I gdyby nie to, ze prosilam o wyjscie z nim na spacer i opuszczenie budy, by sie nie zorientowano , jaki ma problem i przypuszczalnie by do domku nie mogl jechac. Ale coz, to twoja sprawa. Moze uda ci sie w koncu dla niego domek znalezc. Zycze mu tego. -
RATUJMY KREMÓWKĘ - pomoc finansowa niezbędna na leczenie !!!
pajunia replied to Aquirre's topic in Już w nowym domu
Kremowka ma swietny domek.:lol: -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
pajunia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
umiescilam na mojej stronie. [url]http://www.polnischehundeinnot.de/sites/seite3_gross_3.html[/url] Ciotko Moriaa, nie badzcie zle, zerznelam Wasz tekst. Jest okay? -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
pajunia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
no to musze sie jeszcze zapytac, ile Derbis ma wysokosci ( Czy tak do kolan 50 cm?) Czy on teraz w schronisku jest, czy na tymczasie? I jaki jest jego stosunek do innych psiakow? Dzieki -
Latek, mix doga!już w nowym, wspanialym domku
pajunia replied to _beatka_'s topic in Już w nowym domu
sledzimy jego losy, poumieszczalam go rowniez na moich stronach, ale nic:placz: Tak mi go szkoda, juz nie wiem, gdzie go oglaszac. Taki piekny pies. -
Derbiś..tak okrutnie potraktowany przez właściciela MA DOM!!!!:)
pajunia replied to Moriaaa's topic in Już w nowym domu
Ciotki, prosze dajcie linka do Allegro. -
Przecudny Rubel z Łodzi ma dom!! PROSZE O PRZENIESIENIE WATKU!
pajunia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
A dlaczego nie mozna? Moze byscie poprosily Julie, aby Wam pomogla. Moze on jest chory. Przeciez podnoszenie watku o psiaku, o ktorym nic nie wiadomo, nie jest potrzebne. Informacje jakies trzeba by bylo dostac. -
Przecudny Rubel z Łodzi ma dom!! PROSZE O PRZENIESIENIE WATKU!
pajunia replied to ewatonieja's topic in Już w nowym domu
Czy ktos Rubelka odwiedzil, byl z nim moze na spacerku i moze cos dokladniej napisac o nim? Czy problemy skorne sa wyleczone? Na stronie schroniska mozna przeczytac, ze jeszcze sa? Czy ktos moze udzielic mi informacji z pierwszej reki?