Jump to content
Dogomania

agat21

Members
  • Posts

    30258
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    208

Everything posted by agat21

  1. Melduję uprzejmie, że na bazarku zwyciężyło imię FORREST! Gratulacje dla matki chrzestnej Ellig
  2. Wiem, mnie też serce bardzo boli, że to tak długo trwa. I martwię się bardzo o nią. Ale wiem, że tyle pecha musi wreszcie obrócić się w szczęście.
  3. Boziu, jaki on cudaśny Może i troszkę za szczupły, ale taki wulkan energii spala pewnie wszystko w mig. Dla spokoju może warto mu badanie krwi zrobić, ale to już jego rodzina pewnie zadecyduje.
  4. Ależ biedna kruszynka. Jak dobrze, że koszmarne życie już zostawiła za sobą. Jesteście wspaniałe, że jej pomogłyście
  5. Sunia czeka czeka ale się doczeka. I znajdzie tu cudowny dom. Na pewno!
  6. Ależ radosne chwile! Oby takich jak najwięcej! AGATKU, bądź teraz już zawsze szczęśliwy i zaopiekowany. I opiekuj się swoją nową Rodziną
  7. Jak się trochę finansowo odbiję od dna z moimi psiakami, to na sunię z przechowalni przeleję tę brakującą stówę z obiecanych Agacikowi 350 zł. On na szczęście nie odczuł braku tej stówy, a suni może się bardzo przydać.
  8. Ależ relacja! Fajna! Czekam na kolejne niusy i kadry z reportażu "Agacik jedzie do domu"
  9. Również z całego serca dziękuję za wszystkie wpłaty na Fado Za luty Jamor ma wystawic fakturę za hotelowanie na fundację ZEA, żeby wykorzystać pieniądze ze zbiórki. Na pewno ich nie wystarczy na cały miesiąc hotelowania. Moje deklaracje za luty, marzec, kwiecień i maj (160 zł ) płacę zatem do fundacji ZEA. Tolu, proszę o informację ile jeszcze będzie brakować do zapłacenia faktury.
  10. Przyszła wpłata stałej z dodatkiem od GatoNegro! Dzięki raz jeszcze, krok po kroku jestem bliżej i bliżej spłacenia tego zabiegu zębowego guciowego
  11. Sunię z kojca z lasu przesłałam koleżance. Jej syn z żoną myślą o daniu domu jakiejś suni. Może?... Wysłałam też mojego Zoranka, ale on raczej sunią nie jest, więc chyba nie uda się mu przejść castingu
  12. A ja zapraszam do poszukiwania, wymyślania, głosowania itp.. czyli imienne bazarro dla psiaka Imienny
  13. Muszę Wam opowiedzieć wczorajszą sytuację z Zajączkiem. Psiak wychodzi już bez problemu do ogródka, na widok Asi ogon mało mu się nie urwie (okazało się, że ogon ma wielki i piękny ), a wczoraj po pracy Asia jeszcze musiała wyjść i Zajączek został z jej synem w domu. Wyszedł do ogrodu i nie chciał już wrócić, ułożył się pod tujami i tam drzemał. Syn napisał smsa do Asi, że nie wie co zrobić, bo wichura straszna, a psiak nie chce wracać do domu. Asia w stresie przyleciała do domu i co się okazało? Zajączek natychmiast na jej widok wrócił! Po prostu czekał na nią na zewnątrz! Asia się wzruszyła ogromnie, że psisko już tak się do niej przywiązało.
  14. Niesamowite rzeczy się dzieją. Nie zginęła dogomania!
  15. Myślę, że ludzie w Ukrainie mają trochę inną wrażliwość i percepcję. Może to i dobrze w obecnej sytuacji. Nie wiem.
×
×
  • Create New...