[B]dopisdnia: 21.05.2007[/B]
[B]Kubuś w chwili obecnej przebywa w hoteliku, szuka spokojnego domu, gdzie ktoś dałby mu szansę na normalne życie.Niestety jest duże zadłużenie, nikt się nie odzywa w sprawie domu pomimo ogłoszeń. Sytuacja jest beznadziejna :( POMOCY! [/B]
[B]____________________________________________________[/B]
Wczoraj w okolicach Palucha znalazłam trzęsącego się małego czarnego jamnikowatego psiaka. Pies był totalnie przerażony i nieufny. Leżał pod drzewem bez ruchu...cały drżał ale zupełnie nie reagował na słowa ani na dotyk. Zwabiłam go na jedzenie, założyłam pętle i z oporami poszedł ze mną.
Miałam do wyboru zanieść go na Paluch lub szukać czegoś zastępczego.
Nie wyobrażam sobie jak mogłabym psiaka oddać do schroniska - może to złe i nieracjonalne ale po prostu nie wyobrażam sobie tego.
Wplątałam w sprawę Gamonie, które mają na głowie już tyle psiaków i Guzik przenocował u Agnieszki. Niestety gdy zostaje sam - szczeka, Aga ma swoje psiaki więc ma totalne wariactwo. Muszę dzisiaj wieczorem zabrać od Agi Guzika, ale kompletnie nie mam gdzie.
Niestety TZ zabronił mi przynieść tego psa do nas i kompletnie wie wiem co robić. Nawet nie chcę myśleć, że będę musiała go dzisiaj zawieźć na Paluch bo chyba pęknie mi tam serce ( że tak egoistycznie napiszę).
Psiak jest fajny ale nietesty nieufny, przy podnoszeniu go na ręce potrafi dziabnąć - to zapewne stres, wczoraj spędził pół dnia pod drzewem o ile nie dłużej, potem 3 godziny w samochodzie. W końcu trafił do Agi. Miał masę przeżyć więc był bardzo zestresowany.
Musze mu dzisiaj znaleźć tymczas.
CZY KTOŚ MÓGŁBY GO PRZYJĄĆ???? Teraz na dodatek święta tuż, tuż i wszyscy zajęci.
Błagam o pomoc!!!!
Zaraz wstawię jego zdjęcia.
[B]Konto do wpłat:
Aleksandra Boczkowska
BZWBK [/B][B]10 1090 1014 0000 0000 0304 4583[/B]
________________________________
W poście poniżej są zdjęcia Kubusia z dnia jego znalezienia. Te tutaj trochę późniejsze.
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2825/kuba1gx1.jpg[/IMG]
[IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2128/kubaho6.jpg[/IMG]
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/235/13ei3.jpg[/IMG]
[IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2567/12ro2.jpg[/IMG]
[IMG]http://dobrypies.pl/photos/Kuba/Kuba5.jpg[/IMG]
[IMG]http://www.dobrypies.pl/photos/Kuba/Kuba4.jpg[/IMG]