Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Trzeba teraz tylko mieć nadzieje, że Wilk dogada się z resztą towarzystwa w hoteliku. A to wilczek wczoraj: [IMG]http://img347.imageshack.us/img347/2849/10dm8.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/5430/2hj7.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/3746/3gi3.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8553/4nz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img510.imageshack.us/img510/8198/5pr6.jpg[/IMG] [IMG]http://img224.imageshack.us/img224/777/6iw6.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/9716/8ln1.jpg[/IMG] [IMG]http://img209.imageshack.us/img209/3715/9dg6.jpg[/IMG]
  2. konto do wpłat na budę tylko napiszcie prosze, że to na budę bardzo, bardzo, bardzo dziękuję!!!! [B]Aleksandra Boczkowska [/B] [B]BZWBK[/B] [B]10 1090 1014 0000 0000 0304 4583[/B]
  3. Do góry Guziczku.. tak chciałam go uratować przed schroniskiem ale chyba nie uda mi się.
  4. Mnie się wydaje, że ktoś go wyrzucił, psiak jest bardzo zadbany, poza tym jego zachowanie na to by wskazywało i nie miał paluchowej obróżki, ale też głowy nie dam. Być może zwiał z Palucha. Rzeczywiście ma rysę na pysiu, widać to troszkę na jednym zdjęciu. Rysa jest już zabliźniona.
  5. Wystawiłam cegiełki na allegro. Można wpłacać na moje konto, które zazar podam. Niestety nie zastałam stolarza w sobotę :angryy: Będę więc dzwonić dzisiaj do innego. Zorientuję się ile wogóle weźmie za budę.
  6. [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/7640/1qv6.jpg[/IMG] [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/8327/2pv9.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/7701/3wq4.jpg[/IMG] [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/4462/4zj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/7884/5yo5.jpg[/IMG] [IMG]http://img287.imageshack.us/img287/2875/6rd4.jpg[/IMG] [IMG]http://img119.imageshack.us/img119/845/7lr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img363.imageshack.us/img363/2186/8qa2.jpg[/IMG]
  7. [B]dopisdnia: 21.05.2007[/B] [B]Kubuś w chwili obecnej przebywa w hoteliku, szuka spokojnego domu, gdzie ktoś dałby mu szansę na normalne życie.Niestety jest duże zadłużenie, nikt się nie odzywa w sprawie domu pomimo ogłoszeń. Sytuacja jest beznadziejna :( POMOCY! [/B] [B]____________________________________________________[/B] Wczoraj w okolicach Palucha znalazłam trzęsącego się małego czarnego jamnikowatego psiaka. Pies był totalnie przerażony i nieufny. Leżał pod drzewem bez ruchu...cały drżał ale zupełnie nie reagował na słowa ani na dotyk. Zwabiłam go na jedzenie, założyłam pętle i z oporami poszedł ze mną. Miałam do wyboru zanieść go na Paluch lub szukać czegoś zastępczego. Nie wyobrażam sobie jak mogłabym psiaka oddać do schroniska - może to złe i nieracjonalne ale po prostu nie wyobrażam sobie tego. Wplątałam w sprawę Gamonie, które mają na głowie już tyle psiaków i Guzik przenocował u Agnieszki. Niestety gdy zostaje sam - szczeka, Aga ma swoje psiaki więc ma totalne wariactwo. Muszę dzisiaj wieczorem zabrać od Agi Guzika, ale kompletnie nie mam gdzie. Niestety TZ zabronił mi przynieść tego psa do nas i kompletnie wie wiem co robić. Nawet nie chcę myśleć, że będę musiała go dzisiaj zawieźć na Paluch bo chyba pęknie mi tam serce ( że tak egoistycznie napiszę). Psiak jest fajny ale nietesty nieufny, przy podnoszeniu go na ręce potrafi dziabnąć - to zapewne stres, wczoraj spędził pół dnia pod drzewem o ile nie dłużej, potem 3 godziny w samochodzie. W końcu trafił do Agi. Miał masę przeżyć więc był bardzo zestresowany. Musze mu dzisiaj znaleźć tymczas. CZY KTOŚ MÓGŁBY GO PRZYJĄĆ???? Teraz na dodatek święta tuż, tuż i wszyscy zajęci. Błagam o pomoc!!!! Zaraz wstawię jego zdjęcia. [B]Konto do wpłat: Aleksandra Boczkowska BZWBK [/B][B]10 1090 1014 0000 0000 0304 4583[/B] ________________________________ W poście poniżej są zdjęcia Kubusia z dnia jego znalezienia. Te tutaj trochę późniejsze. [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2825/kuba1gx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img100.imageshack.us/img100/2128/kubaho6.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/235/13ei3.jpg[/IMG] [IMG]http://img101.imageshack.us/img101/2567/12ro2.jpg[/IMG] [IMG]http://dobrypies.pl/photos/Kuba/Kuba5.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dobrypies.pl/photos/Kuba/Kuba4.jpg[/IMG]
  8. Zaraz Ci wyślę pw. Gdgt ja w tej chwili nie mam pieniążków, chętnie bym wsparła Twojego podopiecznego ale niestety nie jestem w stanie :( Jak będziesz mogła to proszę wstaw ją tam za te kilka złotych.
  9. [quote name='gdgt']Simba jak zwykle jest dziś na żółtych stronach GW jako czarna piękna dama. Olu, gdzie Ty w Ofercie dajesz ogloszenia?[/quote] Ogłoszenia daję przez internet w dziale fauna i flora. Dzisiaj powinna być Simba. Gdgt, Ty wysyłasz Simbę do żółtych stron? Jeśli tak, to wielkie dzięki!!!
  10. Może będą jakieś fajne zdjecia ze spacerku :cool3:
  11. Wpłaciłam dzisiaj [B]120 zł[/B] na hotelik Puni, gonię dług, opłacony jest w tej chwili do [B]12.12.2006[/B] [B]Pieniążki pochodzą z aukcji na allegro, dziękuję allegrowiczom, to dzięki Nim Punia ma opłacony hotelik !![/B]
  12. Dzisiaj przelałam pieniążki na Simbę, lista jest długa: 12 zł z cegiełek allegro 40 zł z książek, które kupiłam od joannal 35 zł z bazarku od AnkaG i ode mnie 20 zł reszta, która mi została z Wilka z wizyty Agnieszki 10 zł, które przesłała mi joannal razem z książkami 163 zł z książek na allegro od joannal :multi: ( wciąż się sprzedają) suma: [B]280 zł, hotelik opłaciłam do 25.12.2006[/B]
  13. :lol: gackn ależ wspaniały post, daliście Wieniowi drugie życie i dzięki Wam Wienio słyszy głosy za oknem, spiew ptaków, nosi kapcie, tarmosi dywany, wita Was z opóźnionym zapłonem no i JEST! Jesteście cudowni :loveu: :angel: :Rose: :BIG:
  14. jtro będę robić przelew dla Simby, troszkę pieniążków się zebrało. W sobotę planuję odwiedzić Simbulkę, porobię jej nowe zdjęcia.
  15. W sobotę jadę na konsultacje do stolarza :cool3: . Jak dobrze pójdzie to w przyszłym tygodniu wezmę Astrę na sterylkę i Puńkę do ortopedy.
  16. A ja mam to szczęście, że nikt nie patrzy mi w monitor i mogę sobie patrzeć na zdjęcia Wienia do woli :cool3:
  17. Zmieniłam ogłoszenie Simby na allegro, jutro będzie w ofercie.
  18. Wzór budy mam, teraz poszukuję stolarza. Jednego znam więc jeśli nikt mi nie poleci żadnego super stolarza wybiorę się do niego. Będę wiedziała przynajmniej ile pieniążków mam zebrać. Znowu mi usunęli akcję allegro. Napisałam do nich pytając o powód. Jak narazie dostałam na budę 5 zł :roll:
  19. Tak myślisz? Kurcze, nie znam się, mogę załatwić paletę, na której się postawi budę.
  20. To jest to! [IMG]http://photos.allegro.pl/photos/oryginal/14/1452/145237/14523757/145237576_5[/IMG]
×
×
  • Create New...