Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Nie ma??!!!! Już to wyjaśniam, zaraz mnie coś trafi :angryy:
  2. Dzisiaj wpłaciłam pieniążki na Simbę. 40 zł z książek Jowity i gdgt :loveu: 40 zł, które doszły od Tani :loveu: w sumie wpłaciłam [COLOR=black][B]80 zł[/B][/COLOR], co oznacza, że [B]hotelik opłacony jest do dziś - 22.11.2006 r[/B]
  3. [B]Dostałam przelew 200 zł od firmy [COLOR=red]AUDIOFON[/COLOR] z Opola na rzecz Puni![/B] [B][COLOR=magenta][COLOR=darkred]SERDECZNIE DZIĘKUJĘ!!!!!!!![/COLOR] :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: [/COLOR][/B]
  4. U nas też strajkują ale mam przesympatycznego Pana listonosza ;) Jowito, musisz w podpisie wstawić sobie banerek jako obrazek. Jak już wstawisz, zaznaczasz go i potem klikasz w odpowiednią funkcję: w funkcjach u góry jest kula ziemska z jakby spinaczem, klikasz w to i otwiera Ci się okienko gdzie musisz wstawić link - w tym przypadku do wątku Simby. Mam nadzieję, że jakoś to w miarę jasno napisałam.....
  5. Jowito dzisiaj przyszła bizuteria. Postaram się jak najszybciej ją wystawić na bazarku.
  6. W sobotę na 10:00 Punieczka już ma umówioną wizytę. Wygląda na to, że tym razem wreszcie się uda. Dzięki Claud :Rose:
  7. Cieszę się, że Sonieczka jednak jest!
  8. Poszukujemy dobrego hoteliku dla Wilka! Czy ktoś może polecić jakiś dobry w miarę tani hotelik? Wilk na czas leczenia musi mieć ciepło! Znacie, któryś z tych hotelików? [B]Mazowieckie[/B] [LIST=1] [*][B]Kanie[/B] Hotel Dla Zwierząt ul. Kuleszowka 4, 22-171 Kanie, tel. 797 44 93 [*][B]Konstancin Jeziorna[/B] Hotel Dla Psów. Anna Hiebowicz, ul.Bielawa 9, 05-520 Konstancin Jeziorna, tel. (022) 756 43 54 [*][B]Łady k/Raszyna[/B] Hotel Dla Zwierząt Łady, tel. 720 48 43 [*][B]Otrębusy[/B] Hotel dla zwierząt ul. Torfowa 10, 05-805, tel (22) 758 59 86, Hotel Dla Zwierząt ul. Poranna 7, 05-805 Otrębusy, tel. (022) 758 59 02 Hotel Dla Zwierząt 05-805 Otrębusy, ul. Sądowa 5, tel. (022) 758 56 33 [*][B]Warszawa[/B] Hotel Dla Zwierząt. Ilona Sakwińska, ul. Puławska 26/25, 02-512 Warszawa, tel. (022) 646 50 54 [*][B]Złotokłos k/Warszawy[/B] Pensjonat Dla Zwierząt. Danuta Ruta, ul. Zawadzka 8, 05-504 Złotokłos, tel. kom. 0601 234 992[/LIST]
  9. Wilczek dzisiaj został skierowany ze schroniska do kliniki ze swoim krwawiącym uszkiem. W tę niedzielę będę rozmawiać o adopcji Wilczka. On jest w trakcie leczenia więc może być ciężko.
  10. O rany, super! Jak mi się nie uda załatwić auta to chętnie skorzystam z Twojej pomocy. Chciałabym jak najwczesniej rano umówić sterylkę bo popołudniu chciałabym wreszcie dojechać do Radzymina, żeby załatwić sprawę Tosi. Dzięki!
  11. Już niewiele brakuje do szczęście, żebyście widzieli jak on się cieszy jak jest poza klatką! [IMG]http://img138.imageshack.us/img138/870/wilk1kf3.jpg[/IMG]
  12. Magdo, bardzo, bardzo Ci dziękuję! [B]Brakuje zatem 25 zł ![/B]
  13. Brakuje jeszcze 50 zł! Bardzo prosimy o pomoc, te 50 zł otwierają drzwi do wolności prze Wilczkiem!
  14. Brakuje jeszcze 50 zł! Bardzo prosimy o pomoc, te 50 zł otwierają drzwi do wolności prze Wilczkiem!
  15. To wrzucę jeszcze Simbulę i Bambo na aaaby.
  16. No właśnie ja też uważam, że lepsza z jagnięciną. Dowiem się o coś lepszego w takmi razie. Jaką karmę polecacie dla starszych psiaków?
  17. Karma Eukanuba Senior Large Breed będzie odpowiednia? Jest z kurczakiem. [IMG]http://www.karmydodomu.pl/img/prod/big/1132754062.jpg[/IMG]
  18. Agnieszko, to jak się uda, daj znać, żebym mogła umówić wizytę.
  19. Cudnie :loveu: Gratuluję takich pięknych psiaków!:loveu:
  20. Bardzo prosimy o pomoc dla Wilczka. To jego jedyna szansa na wyleczenie i znalezienie domu!
  21. W piątek będzie ponownie ogłoszenie w Ofercie ze zdjęciem. Błagam niech wreszcie dojrzą te psiaki jacyś wspaniali ludzie!!! Co jeszcze można zrobić???
  22. Jak już wcześniej pisałam mam 40 zł z aukcji, zalicytowana została kolejna książka od gdgt więc następne parę groszy wpadnie. Simbusiu i Bambo, trzymajcie się jeszcze trochę, przecież Wasz dom musi gdzieś być? Gdybyście tak mogli spędzić razem święta już u siebie w domku w ciepełku u boku kochanych Państwa.....tak bardzo, bardzo, bardzo bym chciała :-( :tree1:
  23. 2 cudne psiaki [IMG]http://img376.imageshack.us/img376/8131/imgp0437dw8.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...