Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Punia pilnie potrzebuje domku. Coraz bardziej się przyzwyczaja do hoteliku a to niedobrze. Bardzo proszę o pomoc w rozgłaszaniu jej!! [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/5434/12qo9.jpg[/IMG]
  2. Piękny :loveu: Dużo zdrówka Wieniu w Nowym Roku!!! [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1066/wiencioct7.jpg[/IMG]
  3. Jest coraz spokojniejszy więc idzie ku lepszemu. Dla nowego właściciela: dużo cierpliwości i spokoju.
  4. Simbula i Bambo szukają domku i witają w Nowym Roku!
  5. Hotelik Puni opłacony jest do 20.12.2006 :( Także proszę o pomoc w sprawie Punieczki :-(
  6. Nie dzowniłam do mosii, myslę, że nie ma sensu go przenosić - kolejny stres dla Niego- chyba, że nie będzie innej możłiwości. Niestety nie mam telefonu do tych ludzi :( asiuniap dałabyś ogłoszenie do Wyborczej? W tę środę ukaże się w Ofercie. Może jeszcze ktoś z allegro się zgłosi? Napiszę jeszcze raz dzisiaj do Bei.
  7. Dostałam zdjęcia Leona, jaki on jest wieeelki :-o [IMG]http://img145.imageshack.us/img145/989/164cs7.jpg[/IMG] [IMG]http://img461.imageshack.us/img461/2830/2az6.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/6259/170fa5.jpg[/IMG] [IMG]http://img206.imageshack.us/img206/84/2kk0.jpg[/IMG]
  8. Agato, ponieważ budę będę miała za darmo, przeznaczyłam pieniążki z budy na sterylizację i transport. Także w tej chwili na Astrę nie potrzebuję pieniędzy. W piątek o 10 jadę po budę i tegoż samego dnia zawiozę Astrunię z powrotem na wieś.
  9. W niedzielę byłam z Wilczkiem na spacerze. Zdaje się, że to jego ostatni spacer w schronisku. Nasptępnym razem gdy wyjdzie za bramę schroniska - już tam nie wróci. [IMG]http://img231.imageshack.us/img231/4632/1jr0.jpg[/IMG] [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/4795/2hx1.jpg[/IMG]
  10. Nie ma problemu. Niech będzie w całości. Chciałabym wszystkich bardzo mocno przeprosić ponieważ jednak nie będę mogła wziąć Wilka w weekend - 6/7 stycznia. Okazało się, że wypdają mi zajęcia na uczelni wtedy a ja niestety nie mogę sobie pozwolić na ich opuszczenie. Także wszystko musi przesunąć się o tydzień. Bardzo przepraszam wszystkich oczekujących aż Wilczek wreszcie wyjdzie ze schroniska a szczególnie przepraszam Wilczka :( Zresztą dzisiaj będę się z Nim widziała to pogadam z Nim.
  11. Rany, Beato, byłabym wdzięczna :oops: Sama się wpakowałam w taką sytuację. Zadzwonię do Ciebie troszkę później, jeszcze siedzę w pracy.
  12. Soniu aby 2007 był dla Ciebie szczęśliwszy...
  13. Hotelik opłacony jest do dzisiaj ale ja już płacę ze swoich rezerw i szczerze mówiąc nie bardzo mam na swoje najdrobniejsze wydatki.
  14. No nic....wystawiłam aukcję cegiełkową. A z nowych info: Guzik został przemianowany na Kubę. W hoteliku tak na niego wołają - niechaj tak więc zostanie. W ofercie będzie jego ogłoszenie na pocżatku stycznia, 2 osoby obserwują aukcję na allegro. Już dwie osoby dzwoniły z ogłoszenia w gazecie, miały dzwonić po świętach narazie cisza. Dobrze, że chociaż jest jakiekolwiek zainteresowanie.
  15. Bardzo, bardzo proszę Was o pomoc finansową dla Guzika...
  16. Gdgt wiesz coś na temat ogłoszenia w żoliborskiej gazecie???
  17. Planuję wybrać się do Emir w sobotę. Będę musiała pożyczyć przyczepkę, niestety samochód, którym planowałam przewieść budę, jest niedostępny. Koszt pożyczenia przyczepki to około 45 zł za dobę.
  18. Czekam z nadzieją na telefony, tym czasem musze opłacić hotelik...pomocy.... doszło 105 zł z AFN, za to został opłacony pierwszy tydzień w hoteliku.
  19. Simbuniu, wciąż cisza, Twojego domku nie widać, niech 2007 rok przyniesie Ci cudowny dom i cudownego Właściciela.
  20. Sońcia cały czas czeka na swój ciepły domek :(
×
×
  • Create New...