-
Posts
3066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra_B
-
Nie dzowniłam do mosii, myslę, że nie ma sensu go przenosić - kolejny stres dla Niego- chyba, że nie będzie innej możłiwości. Niestety nie mam telefonu do tych ludzi :( asiuniap dałabyś ogłoszenie do Wyborczej? W tę środę ukaże się w Ofercie. Może jeszcze ktoś z allegro się zgłosi? Napiszę jeszcze raz dzisiaj do Bei.
-
Nie ma problemu. Niech będzie w całości. Chciałabym wszystkich bardzo mocno przeprosić ponieważ jednak nie będę mogła wziąć Wilka w weekend - 6/7 stycznia. Okazało się, że wypdają mi zajęcia na uczelni wtedy a ja niestety nie mogę sobie pozwolić na ich opuszczenie. Także wszystko musi przesunąć się o tydzień. Bardzo przepraszam wszystkich oczekujących aż Wilczek wreszcie wyjdzie ze schroniska a szczególnie przepraszam Wilczka :( Zresztą dzisiaj będę się z Nim widziała to pogadam z Nim.
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Aleksandra_B replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Soniu aby 2007 był dla Ciebie szczęśliwszy... -
No nic....wystawiłam aukcję cegiełkową. A z nowych info: Guzik został przemianowany na Kubę. W hoteliku tak na niego wołają - niechaj tak więc zostanie. W ofercie będzie jego ogłoszenie na pocżatku stycznia, 2 osoby obserwują aukcję na allegro. Już dwie osoby dzwoniły z ogłoszenia w gazecie, miały dzwonić po świętach narazie cisza. Dobrze, że chociaż jest jakiekolwiek zainteresowanie.
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Aleksandra_B replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Sońcia cały czas czeka na swój ciepły domek :(