-
Posts
3066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra_B
-
Dzisiaj Guziczek był u weta. Jest zdrowiutki, ma max 2 lata. Został zaszczepiony przeciwko wściekliźnie, jutro zostanie odrobaczony. Z jego charakterkiem jest coraz lepiej ale wizyta u weta odbyła się w kagańcu. Przyszły właściciel będzie musiał troszkę nad Nim popracować. Guzik w samochodzie przeskoczył mi z tylniego siedzenia do przodu, kładł mi łapki na rękę tak, że nie mogłam przeżucać biegów, wbijał mi nocha pod rękę, szukał pieszczot i zainteresowania. Nie jest z Nim tak źle :cool3:
-
Rozmawiałam z Emir zaraz po tym jak my skończyłyśmy rozmawiać i umówiłyśmy się na telefon i umówienie na konkretną datę po świętach. Naprawdę bardzo Wam dziękuję za pomoc ale ja nie jestem w stanie tego wszystkiego tak szybko pozałatwiać, po prostu nie daję rady. Mam pieniądze na budę - 300 zł. Nie chciałam narazie tego ruszać póki sprawa budy nie jest zamknięta. Sterylizacja kosztowała 250 zł a mówiłam, że ma kosztować 150 zł - wtedy jeszcze nie byłam umówiona z wetem i nie pomyślałam, że aborcyjna będzie droższa. Mam rachunek, jeśli chcesz prześlę Ci go.
-
Astrunia jest niezwykle kochaną psicą, z oporami weszła do samochodu, bardzo się bała, położyła się z tyłu na podłodze, zwymiotowała, zrobiła kupkę i ogólnie była bardzo przerażona. Operacja trwała długo. Astrusia rzeczywiście była w ciąży, mogło być 6 lub 7 szczeniąt. Wet powiedział, że częśc z nich była martwa więc Astra mogła nie przeżyć tej ciąży. Bardzo krwawiła i podczas operacji był problem. Na szczęście wszystko dobrze się skończyło i teraz Astra odpoczywa w hoteliku. Planuje 1 stycznia zawieźć ją z powrotem. Teraz jeszcze sprawa budy. Sterylizacja to 250 zł, ogromnie proszę jeszcze raz o pomoc finansową... można np kupić pocztówko-obrazek: [url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36688[/url]
-
KRECIK już nie szuka, ZOSTAJE Z GAMONIAMI NA ZAWSZE!!:D:D
Aleksandra_B replied to Folen's topic in Już w nowym domu
Beato, Agnieszko Cudownych Świąt Wam życzę!!:tree1: Żeby Wam się w Nowym Roku wszystko spełniło o czym marzycie!! :x-mas: a Kreciątko niech okaże się wzorem zdrowia :cool3: DUŻO RADOŚCI I CUDÓW!! Jesteście kochane :loveu: :Rose: :Rose: -
Dołączam się do życzeń dużo słońca i radości podczas świąt i nie tylko:angel: ciepła i miłości ( czego u Was, jestem pewna, nie brakuje) :loveu: Cudownych Świąt, gwieździstych, rodzinnych, spokojnych :tree1: :x-mas: :tree1: I długich miłych rozmów z Wieniem i Rumpą !! Pozdrawiam Was serdecznie i dziękuję, że jesteście! Głaski dla Wienia i Rumpy :loveu: :santagri: