-
Posts
3066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra_B
-
Milady, ja nie wiem czy uda się ją zabrać. Czasowo ne wyrabiam, nie mam też samochodu i ciężko mi to wszystko zorganizować. Najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu będe miala wreszcie swoje auto. Chcę pojechać do właścicieli Tosi, 9 lub 10 grudnia i porozmawiać. Będę chciała ją zabrać ale to wszystko zależy od sytuacji na miejscu. Gdyby się okazało, że Tosia zostaje chcę przeprowadzić sterylizacje i kupić super ciepłą budę.
-
Twardowski - Ja ksiądz wędrujący poszedł za 8 zł Twardowski - Felietony - narazie 9 zł Ceny nie są wygórowane niestety :oops: Akunina, Tischnera i tę trzecią książkę chciałabym ja kupić, może być za 50 zł? Miałam je sprzedać ale są tak ciekawe, że chciałabym je mieć na półce tylko, że nie wiem jak to fair rozegrać. Może wystwię je na bazarek za 50 zł, może ktoś da więcej.
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Aleksandra_B replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Sońcia bardzo potrzebuje domu! To wyjątkowa sunieczka! -
Punia czuje się bardzo dobrze. Już sobie biega. Rana ładnie się goi. Punia jest bardzo dzielna, rany wogóle sobie nie lzała i nie liże. To sunia - SKARB! Jak to mówi osoba opiekująca się Punią w tej chwili o Nią ludzie powinni się bić! [B]Szukam dobrego ortopedy. Niedługo będę jechała z Punieczką zjej łapką do lekarza. Chciałabym trafić do dobrego specjalisty. Ktoś może polecić takiego lekarza?[/B]
-
Jeszcze musimy znaleźć hotelik. Ja cały czas się zastanawiam nad styczniem. Wtedy Wilk trafiłby już w jedno miejsce i nie trzeba by go przenosić w tę i z powrotem. Ja troszkę się boję bo to mój trzeci psiak w hoteliku, finansowo leżę i tylko dzięki Wam jest możliwe, żeby tego psiaka wyciągnąć ze schroniska. Oby domek, naprawdę dobry domek znalazł się dla Niego.