Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Dobrze, jeszcze dzisiaj prześlę Ci tekst. Srebro od Jowity na bazarku dla Simby: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?p=2532688#post2532688[/URL]
  2. Milady, ja nie wiem czy uda się ją zabrać. Czasowo ne wyrabiam, nie mam też samochodu i ciężko mi to wszystko zorganizować. Najprawdopodobniej już w przyszłym tygodniu będe miala wreszcie swoje auto. Chcę pojechać do właścicieli Tosi, 9 lub 10 grudnia i porozmawiać. Będę chciała ją zabrać ale to wszystko zależy od sytuacji na miejscu. Gdyby się okazało, że Tosia zostaje chcę przeprowadzić sterylizacje i kupić super ciepłą budę.
  3. Podobno super. Już pisałam, bardzo dzielnie wszystko znosi. Już następnego dnia chciała biegać ( a nie dostawała przeciwbólowych tabletek). Także wszystko jest w jak najlepszym porządku.
  4. uuuuuu...ciekawa jestem jaki... :cool3:
  5. Dzięki Neris :) Myślę, że jeszcze tydzień poczekamy zanim wezmę Punię na Wodzirejów?
  6. 135 zł :multi: To zaraz poproszę o przelew!
  7. Napisali mi, że nie mam statusu Fundacji i cegiełek sprzedawać nie mogę. Nie wiem czy to nie jest kwestia nazewnictwa. Teraz zmieniłam aukcję na taką i podobno powinno być w porządku. [URL]http://www.allegro.pl/item146462602_aukcja_charytatywna_2sunie_w_potrzebie_fotografie_.html[/URL]
  8. Twardowski - Ja ksiądz wędrujący poszedł za 8 zł Twardowski - Felietony - narazie 9 zł Ceny nie są wygórowane niestety :oops: Akunina, Tischnera i tę trzecią książkę chciałabym ja kupić, może być za 50 zł? Miałam je sprzedać ale są tak ciekawe, że chciałabym je mieć na półce tylko, że nie wiem jak to fair rozegrać. Może wystwię je na bazarek za 50 zł, może ktoś da więcej.
  9. Nikt nie zna dobrego ortopedy? Chyba po prostu zapytam rybon36. Przy okazji Punieczka się przypomina.
  10. Nie wiem ile jest na AFN bo miała wpłynąć jeszcze jakaś wpłata. 2 książki od Gdgt właśnie się sprzedają. Ale wsyztskiego będzie na styk na spłatę długu.
  11. Sońcia bardzo potrzebuje domu! To wyjątkowa sunieczka!
  12. Doszło 30 zł od Jowity, dzięki! Poczekam na wpłaty z AFN i zrobię całościowy przelew.
  13. [b][size=3]szukam Dobrego Ortopedy Dla Puni. [/size][/b] [b][size=3][/size][/b] [b][size=3]ma Problem Najprawdopodobniej Ze Stawem Kolanowym![/size][/b]
  14. Kurczaki, usunęli mi aukcję cegiełkową, wiecie jak obejść to? ALbo jak to załatwić, żeby jakaś Fundacja udostępniła mi swoje konto na zbiórkę? Nie mam doświadczenia w tej sprawie...
  15. Kurczaki, usunęli mi aukcję cegiełkową, wiecie jak obejść to? ALbo jak to załatwić, żeby jakaś Fundacja udostępniła mi swoje konto na zbiórkę? Nie mam doświadczenia w tej sprawie...
  16. Punia czuje się bardzo dobrze. Już sobie biega. Rana ładnie się goi. Punia jest bardzo dzielna, rany wogóle sobie nie lzała i nie liże. To sunia - SKARB! Jak to mówi osoba opiekująca się Punią w tej chwili o Nią ludzie powinni się bić! [B]Szukam dobrego ortopedy. Niedługo będę jechała z Punieczką zjej łapką do lekarza. Chciałabym trafić do dobrego specjalisty. Ktoś może polecić takiego lekarza?[/B]
  17. Ale ja Dziadzia cały czas mam na allegro... http://www.allegro.pl/item144121350_podaruj_dziadkowi_zlota_jesien_psiego_zycia_.html
  18. Basiu, Jowita dzięki!!! A ja wymodziłam coś takiego: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=146199729[/URL]
  19. Punieczka szuka domu! [IMG]http://img205.imageshack.us/img205/2906/11ki6.jpg[/IMG]
  20. Mam nadzieję, że z Oliwką wszystko w porządku..... W sobotę, 9.12 jestem umówiona z Agnieszką na wizytę u Wilka. Okiem znawcy popatrzy Wilczka i postara się ocenić jego kłopotliwe zachowania.
  21. [B]Basia, jowita, makulka[/B], dziękuję! Nie wiedziałam, że na AFN jest coś dla Simby. Dzisiaj napiszę do dziewczyn.
  22. Dziękujemy rodzinie Wienia. Tyle serca i miłości, takie oddanie, to jest coś niesamowitego... :Rose: :Rose: :Rose: Ponieważ żadne słowa tego nie oddadzą, po prostu... dziękuję ( w imieniu Wienia też z pewnością, chociaż on na pewno dziękuje Wam na codzień w swój jedyny i niepowtarzalny sposób)
  23. Jeszcze musimy znaleźć hotelik. Ja cały czas się zastanawiam nad styczniem. Wtedy Wilk trafiłby już w jedno miejsce i nie trzeba by go przenosić w tę i z powrotem. Ja troszkę się boję bo to mój trzeci psiak w hoteliku, finansowo leżę i tylko dzięki Wam jest możliwe, żeby tego psiaka wyciągnąć ze schroniska. Oby domek, naprawdę dobry domek znalazł się dla Niego.
  24. A dług znów niestety rośnie :-( Hotel opłacony jest do 22.11. czyli [B][SIZE=4][COLOR=darkred]dług wzrósł do 120 zł.[/COLOR][/SIZE][/B] Pomocy proszę..... Jowito, biżuterię wystawię jutro, nie bardzo miałam kiedy się z tym wszystkim obrobić.
×
×
  • Create New...