-
Posts
3066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra_B
-
Przelew dotarł dzisiaj. Dzięki!!! :Rose: Także mam 100 zł na Kubę- Guziczka. Poczekam jeszcze na przelewy z cegiełek bo conieco się sprzedało i opłacę hotelik. Najprawdopodobniej będę mu jednak robić kastrację. Ze względu na jego charakter. Jest też problem z hotelikiem, w ten weekend biorę Wilka ze schroniska i on idzie do hoteliku właśnie gdzie jest Kuba - to może być problem, nie wiadomo jak one będa na siebie reagować. Także Kuba powinien opuścić hotel do soboty. Kurcze, nikt się nie odezwał w jego sprawie w tym roku... Nie wiem co robić.... [SIZE=1][/SIZE]
-
To zdjęcia z piątku. Wieczorkiem przyjechałam z Astrunią do jej domu gdzie czekała już na Nią nowa buda. Na zdjęciach z najmłodszą właścicielką. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9885/budati3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8296/buda1xo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3852/buda3cp3.jpg[/IMG]
-
Wstawiam pw, które wysłałam do mycha101 ponieważ nie bardzo rozumiem o co chodzi w ostatnim poście mycha101: "Witam, przepraszam ale nie rozumiem troszkę Twojego postu apropos cierliwości Emir do mnie. Byłam w kontakcie z Emir, myślałam, że wszystko jest w porządku. Naprawdę staram się to wszystko załatwiać w miarę moich możliwości. Przez weekend nie było mnie w Warszawie,w piątek specjalnie wzięłam urlop, żeby zamknąć już sprawę. Wróciłam o kosmicznej godzinie do domu, buda, Astra i miejsce gdzie mieszka są nieco porozżucane po podwarszawskich miejscowościach, od godziny 8 rano do mocno poźnego wieczora jeździłam z jednej miejscowości do drugiej. Wieczorem padłam, w weekend nie było mnie w Warszawie bo studiuję w Toruniu. Ja pracuję, studiuję, mam swoje dwa psy, 3 w hotelikach, podopiecznych w schronisku, życie osobiste i naprawdę nie jestem w stanie w tempie ekspresowym załatwiać niektórych spraw. Szczególnie, że w przypadku transportu budy miałam problem z samochodem. Często wypruwam sobie flaki w psich sprawach i trochę przykro mi się robi czytając takie rzeczy. pozdrawiam Ola."
-
Serdecznie dziękuję Emir za budę!!!:loveu: :Rose: :Rose: I za sianko :loveu: W piątek wzięłam urlop i przewiozłam nowe mieszkanko Astry. Sunia raczej cieszyła się z powrotu, piszczała, łasiła się. Dzieciaki wyszły się z Nią przywitać, kłócili się na żarty za którym bardziej tęskniła. [SIZE=4][COLOR=darkred]Buda jest super. Z przedsionkiem, ocieplana, solidna. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]Naprawdę serdecznie, serdecznie dziękuję EMIR !!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Astra będzie miała cieplutko. Z początku nie chciała wejść do nowego mieszkanka ale to zapewne kwestia czasu. Odwiedzę ją w przyszły weekend.[/COLOR] Zdjęcia wstawię dzisiaj lub jutro. Od piątku nie miałam dostępu do internetu stąd podziękowania dopiero dzisiaj. W piątek podziękowałam Emir osobiście.
-
Modliszko, strasznie Ci współczuję... nie obwiniaj się za jego śmierć, nie da się wszystkiego przewidzieć, zrobiłaś wszystko co mogłaś dla tego psa. Niestety nie da się naprawić wszystkiego na tym świecie, wiem, że to strasznie boli... Teraz Diego już ma ciepło, już nie cierpi. Strasznie mi przykro, trzymaj się!!! Dieguś ['] tak żal
-
STARUSZKA SONIA. Znalazła, znalazła znalazła swój DOM!!!!!
Aleksandra_B replied to anielica's topic in Już w nowym domu
Sonia......