Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Mam nadzieję, że w lutym już ukaże się Simbula w Moim Psie. Tak bardzo chciałabym, żeby wreszcie znalazła domek :-(
  2. joannal, dziękuję za pieniążki, dotarło 100 zł z książek i bazarku wyszło prawie 100 zł także wpłaciłam 200zł, hotelik opłacony jest do 13.01 ogromne dzięki joannal !
  3. Mój numer konta: BZWBK [B]10 1090 1014 0000 0000 0304 4583[/B] Aleksandra Boczkowska Szekspira 3/17 01-913 Warszawa
  4. Postaram zajrzeć się do niej w ten weekend i porobić fotki :)
  5. No właśnie :) Przecież Rumpa i Wienio to już właściwie rodzina. Myślę, że wszyscy chętnie będą czytać zarówno o wyczynach Wienia jak i Rumpy, bo obydwa psiaki są niezwykłe :loveu:
  6. Wielki dzień Wilka się zbliża :) Zdaje się, że już można znowu wpłacać na AFN? Przyjaciel_koni, potwierdź proszę? Ja dostałam na swoje konto 30 zł na Wilczka.
  7. Przelew dotarł dzisiaj. Dzięki!!! :Rose: Także mam 100 zł na Kubę- Guziczka. Poczekam jeszcze na przelewy z cegiełek bo conieco się sprzedało i opłacę hotelik. Najprawdopodobniej będę mu jednak robić kastrację. Ze względu na jego charakter. Jest też problem z hotelikiem, w ten weekend biorę Wilka ze schroniska i on idzie do hoteliku właśnie gdzie jest Kuba - to może być problem, nie wiadomo jak one będa na siebie reagować. Także Kuba powinien opuścić hotel do soboty. Kurcze, nikt się nie odezwał w jego sprawie w tym roku... Nie wiem co robić.... [SIZE=1][/SIZE]
  8. I dowiedziałam się, że mamą Leona jest właśnie Astra a nie Punia. On już chyba jest większy od Mamy, a ma dopiero pół roku.
  9. To zdjęcia z piątku. Wieczorkiem przyjechałam z Astrunią do jej domu gdzie czekała już na Nią nowa buda. Na zdjęciach z najmłodszą właścicielką. [IMG]http://img72.imageshack.us/img72/9885/budati3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/8296/buda1xo9.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/3852/buda3cp3.jpg[/IMG]
  10. Wstawiam pw, które wysłałam do mycha101 ponieważ nie bardzo rozumiem o co chodzi w ostatnim poście mycha101: "Witam, przepraszam ale nie rozumiem troszkę Twojego postu apropos cierliwości Emir do mnie. Byłam w kontakcie z Emir, myślałam, że wszystko jest w porządku. Naprawdę staram się to wszystko załatwiać w miarę moich możliwości. Przez weekend nie było mnie w Warszawie,w piątek specjalnie wzięłam urlop, żeby zamknąć już sprawę. Wróciłam o kosmicznej godzinie do domu, buda, Astra i miejsce gdzie mieszka są nieco porozżucane po podwarszawskich miejscowościach, od godziny 8 rano do mocno poźnego wieczora jeździłam z jednej miejscowości do drugiej. Wieczorem padłam, w weekend nie było mnie w Warszawie bo studiuję w Toruniu. Ja pracuję, studiuję, mam swoje dwa psy, 3 w hotelikach, podopiecznych w schronisku, życie osobiste i naprawdę nie jestem w stanie w tempie ekspresowym załatwiać niektórych spraw. Szczególnie, że w przypadku transportu budy miałam problem z samochodem. Często wypruwam sobie flaki w psich sprawach i trochę przykro mi się robi czytając takie rzeczy. pozdrawiam Ola."
  11. Teraz wreszcie będę musiała wybrać się z Punieczką do ortopedy. Dzisiaj odświeżę ogłoszenia o Niej.
  12. Serdecznie dziękuję Emir za budę!!!:loveu: :Rose: :Rose: I za sianko :loveu: W piątek wzięłam urlop i przewiozłam nowe mieszkanko Astry. Sunia raczej cieszyła się z powrotu, piszczała, łasiła się. Dzieciaki wyszły się z Nią przywitać, kłócili się na żarty za którym bardziej tęskniła. [SIZE=4][COLOR=darkred]Buda jest super. Z przedsionkiem, ocieplana, solidna. [/COLOR][/SIZE] [SIZE=4][COLOR=red][B]Naprawdę serdecznie, serdecznie dziękuję EMIR !!!!!![/B][/COLOR][/SIZE] [COLOR=black]Astra będzie miała cieplutko. Z początku nie chciała wejść do nowego mieszkanka ale to zapewne kwestia czasu. Odwiedzę ją w przyszły weekend.[/COLOR] Zdjęcia wstawię dzisiaj lub jutro. Od piątku nie miałam dostępu do internetu stąd podziękowania dopiero dzisiaj. W piątek podziękowałam Emir osobiście.
  13. Gdyby tylko znalazł się taki właściciel dowiozę Kubę w każde miejsce w Polsce. Gdzie go jeszcze ogłosić, będzie w Wyborczej, wyślę go jeszcze raz do Oferty, jest na allegro...
  14. Modliszko, strasznie Ci współczuję... nie obwiniaj się za jego śmierć, nie da się wszystkiego przewidzieć, zrobiłaś wszystko co mogłaś dla tego psa. Niestety nie da się naprawić wszystkiego na tym świecie, wiem, że to strasznie boli... Teraz Diego już ma ciepło, już nie cierpi. Strasznie mi przykro, trzymaj się!!! Dieguś ['] tak żal
  15. Bea, napiszę jutro, wpadłam tu teraz na chwilkę. Cholerka, zdaje się, że poszukiwany jest dom gdzie ktoś jest non stop. Kuba niestety demoluje dom gdy jest sam - nawet gdy są inne psy :(
  16. asiuniap, wyślę Ci go jutro bo mam plakat na kompie w pracy dzięki za pomoc
  17. Rozmawiałam przed chwilą z właścicielami Astry. Jestem z nimi umówiona na piątek. Najpierw przywiozę budę potem sunieczkę. Ciężko....ale będę ją tam odwiedzać. Jak najczęściej będę mogła....
  18. Zrobiłam wczoraj plakat i wywiesiłam w lecznicy na Schroegera.
  19. gdgt - dzięki !! Niedługo wpłacę na Simbę pieniążki z książek od joannal, będzie jakoś niecałe 100 zł :multi: Wciąż jednak proszę o pomoc finansową...
×
×
  • Create New...