Jump to content
Dogomania

Aleksandra_B

Members
  • Posts

    3066
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Aleksandra_B

  1. Sprzedaję na bazarku mini obrazki dla Guziczka: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=36688[/URL]
  2. Guziczek jest już na allegro. Dzisiaj jadę do Niego zawieźć mu karmę. Może uda mi się porobić jakieś nowe zdjęcia. Ciekawa jestem jak się dzisiaj zachowywał wariatuńcio.
  3. A podałabyś mi proszę namiary na tego stolarza? Ja bym się z Nim spotkała jakoś. Sunia po sterylizacji będzie kilka dni w klinice więc hotelik nie jest potrzebny. Dzięki :)
  4. Doszło 100 zł od tani11 na budę :loveu: Dziękuję!
  5. Obsiusiał mieszkanie ale to zapewne, żeby oznaczyć teren. Jeszcze go nie dałam na allegro ale dzisiaj to zrobię.
  6. Nie dzwoniłam. Jeśli masz znajomego stolarza to dowiedz się proszę..
  7. Nie próbował pogryźć psów, stawiał się, warczał, dominował, chciał być szefem ale psa nie ugryzł. Dzięki Agnieszko, że napisałaś o Nim parę słów :)
  8. Nawet ja mogłabym go zawieźć do mosii. Wczoraj zawiozłam Guziczka do hoteliku. Cóż.... Pani prowadząca hotelik stwierdziła, że Guzik aniołkiem nie jest. Jej zdaniem próbuje dominować zarówno psy jak i ludzi ( jak dla mnie mocno powiedziane) Guzik stoczył z Nią psychiczną walkę, próbował ją ugryźć, ona próbowała pokazać mu, że się nie boi. Może uda się w tym tygodniu kastracja. Narazie wszystko jest jeszcze świerze, nowy teren dla Guzika, nowi ludzie, nowa sytuacja. Przez parę dni Pani z hoteliku będzie go obserwować i stwierdzi co z jego charakterkiem. Trochę jestem zmieszana, bo dość ostro oceniła Guziczka, Aga miała inne spostrzeżenia co do tego psiaka. Zobaczę jakie będą kolejne wnioski.
  9. 15 zł za dobę napisałam do Bea1, ona zawsze jakoś magicznie znajduje jamniorowatym domki, może tym razem też się uda? jutro powstawiam Guzika na allegro i ine stronki
  10. Beato i Agnieszko, już mi BARDZO, BARDZO pomogłyście, a właściwie Guzikowi, i bardzo Wam dziękuję!!!!!!
  11. Oki, może być na AFN, zaraz napiszę prośbe o skarpetkę. wpłaty proszę więc kierować zatem na AFN skarpeta: [B]CZARNY JAMNIKOWATY GUZIK[/B]
  12. Mam hotelik!!!!! tam gdzie będzie Wilk! Tylko błagam Was, błagam o wpłaty!!!!! Nic nie powiem TZ bo mnie zabije! Jestem idiotką ale ja nie dam rady zawieźć go na Paluch. Proszę, jeśli macie możliwość pomóc finansowo Guzikowi to podam nr konta. Jezu, kamień z serca mi spadł..............
  13. Kończę pracę o 17 więc mogę być koło 18 u Ciebie.... czekam jeszcze na cud. Może hotelik....ale już mnie przerażają hoteliki, kurcze chyba, że do końca roku, może przez ten czas znalazłby się tymczas lub dom? Biedny psiak, przerzucany z miejsca na miejsce, ale chyba to lepsze niż schronisko.
  14. Kolejna wpłata na Simbę: 20 zł od Tani :Rose: 40 zł z książek od joannal :Rose: 120 zł z bazarku od przyjaciela_koni i ode mnie :Rose: ________________________________________ [B]suma: 180 zł[/B] hotelik opłacony do 3.01.2007 - wkroczylismy w Nowy Rok, oby był szczęśliwszy dla Simby.
  15. Ja NIE MAM pieniędzy :( :( :( A za to już 2 psy w hotelikach :( Gdyby ktoś był w stanie zasponsorować to jak najbardziej do hoteliku!
  16. Wygląda nieźle, sierść jej nie lśni, tak wsyzła na zdjęciach, ale jest miękka i względnie czysta. Myślałam, żeby wziąć ją 23.12 ale chyba w końcu wezmę ją między 27 a 30.
  17. Ona jest przestraszona. Podobno dzieciaki rzucały w Nią kamieniami, szkłem, ale wtedy jak była na opuszczonym gospodarstwie. Teraz zdaje się właściciele zaczęli o Nią bardziej dbać. Najstarszy chłopak podchodzi do Niej, rozmawia, głaszcze, mam nadzieję, że nie tylko przy mnie. Astra się cieszy na jego widok ale nie da się ukryć, że jest nieufna i przestraszona. Ciężka sprawa :( Pytałam się co je.... no niestety tak jak to na wsi, obierki, resztki z obiadu. Wzięłam ją na krótki spacer, była przeszczęśliwa!
  18. Byłam u Astry w sobotę, zawiozłam jej gar ciepłego jedzenia. Ona na pewno jest w ciąży, ma duży brzuszek :( Poza tym bardzo kuli ogon, cały czas jest schowany pod Nią, nawet jak je, czy jak się ją głaszcze. Słyszałam, że ogon to wizytówka, jeśłi jest tak schowany to znaczy, że jest coś nie tak. Czy to prawda? Przy okazji sterylki trzeba będzie to sprawdzić. Astra w sobotę: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3069/astraru9.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9017/astra2ei3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1897/astra3uo8.jpg[/IMG]
  19. Musisz walczyć Guzik. Jak trzeba będzie go dowieźć do innego miasta niż Warszawa, dowiozę go.
  20. Zmieściło się tylko w taki sposób.... Guziczku ...........
×
×
  • Create New...