-
Posts
3066 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Aleksandra_B
-
Nawet ja mogłabym go zawieźć do mosii. Wczoraj zawiozłam Guziczka do hoteliku. Cóż.... Pani prowadząca hotelik stwierdziła, że Guzik aniołkiem nie jest. Jej zdaniem próbuje dominować zarówno psy jak i ludzi ( jak dla mnie mocno powiedziane) Guzik stoczył z Nią psychiczną walkę, próbował ją ugryźć, ona próbowała pokazać mu, że się nie boi. Może uda się w tym tygodniu kastracja. Narazie wszystko jest jeszcze świerze, nowy teren dla Guzika, nowi ludzie, nowa sytuacja. Przez parę dni Pani z hoteliku będzie go obserwować i stwierdzi co z jego charakterkiem. Trochę jestem zmieszana, bo dość ostro oceniła Guziczka, Aga miała inne spostrzeżenia co do tego psiaka. Zobaczę jakie będą kolejne wnioski.
-
Ona jest przestraszona. Podobno dzieciaki rzucały w Nią kamieniami, szkłem, ale wtedy jak była na opuszczonym gospodarstwie. Teraz zdaje się właściciele zaczęli o Nią bardziej dbać. Najstarszy chłopak podchodzi do Niej, rozmawia, głaszcze, mam nadzieję, że nie tylko przy mnie. Astra się cieszy na jego widok ale nie da się ukryć, że jest nieufna i przestraszona. Ciężka sprawa :( Pytałam się co je.... no niestety tak jak to na wsi, obierki, resztki z obiadu. Wzięłam ją na krótki spacer, była przeszczęśliwa!
-
Byłam u Astry w sobotę, zawiozłam jej gar ciepłego jedzenia. Ona na pewno jest w ciąży, ma duży brzuszek :( Poza tym bardzo kuli ogon, cały czas jest schowany pod Nią, nawet jak je, czy jak się ją głaszcze. Słyszałam, że ogon to wizytówka, jeśłi jest tak schowany to znaczy, że jest coś nie tak. Czy to prawda? Przy okazji sterylki trzeba będzie to sprawdzić. Astra w sobotę: [IMG]http://img225.imageshack.us/img225/3069/astraru9.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9017/astra2ei3.jpg[/IMG] [IMG]http://img291.imageshack.us/img291/1897/astra3uo8.jpg[/IMG]