-
Posts
4199 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Savannah
-
[B]Hanacek - dostałam i bardzo serdecznie dziękuje!! Ja teraz rozumiem :) Dziękuje![/B]
-
[quote name='hanacek'][COLOR=DarkRed][B]Tak ,dostala i juzs odpowiedcz poslala;)[/B][/COLOR][/quote] ale ja nic nie dostałam:placz::placz: wogóle dzis nie wiem czemu wykasowało wszystkie 1000 emaili z odbiorczej mi:roll: Hanacek a może mogę prosic tego maila tutaj na dgm na prywatna wiadomosc PM?:razz: Bardzo dziękuje
-
[quote name='sh_maniak']Lidka a ty nic nie wystawiasz?[/quote] niet:cool1: Marta wiesz jeszcze jakie psiaki jada??:cool3:
-
Hanacek dostałaś mojego maila? Wczoraj wysłałam:razz:
-
[quote name='Asiaczek'][B]Hanacek[/B] - dziękujemy! [B]Savannah[/B] - [I]go on! [/I] Pzdr.[/quote] Done :) tylko suczki nie wpisalam , jak Hanacek bedzie wiedziec w champ czy otwarta?
-
[quote name='flashka-g']PUSHMATAHA Fortunatus- championy PRINC Śnieżna Rakieta- otwarta Kivalina`s THE BLACK KNIGHT- championy[/quote] ok dopisane
-
[quote name='Matakia']EASY RIDER Hydrargium ...no i nie wierzę żeby Piotra Jana z obydwoma nie było ;)[/quote] Lino dopisany :)
-
[quote name='Nitor-Nivalis']Młodzież - Winterfrost's PEGASO otwarta - EVENING SHINE Nitor Nivalis[/quote] dopisane :) (str.10)
-
[quote name='flashka-g'] a ta suka Ayuka's Almost Unreal to raczej nie szczenie skoro planuja jej krycie na tegoroczna jesien?[/quote] to samo zauwazylam dlatego nie wpisuje narazie :)
-
[quote name='Asiaczek'][B]GW [/B]- nie cudaczkuj! Jeżeli Głównym Oficjalnym Sponsorem wystawy jest PAL, to jego logo musi być wszędzie! I podium będzie (!) z jego logo, bo takie są prawa rynku, reklamy i PR!!! Zanjdź mi takiego sponsora, który zgodziłby się na to, żeby jego logo usunięto z podium dla Zwycięzcy Świata! Ha... Znasz to: Praw fizyki pan nie zmienisz i nie bądź Pan... (bez obrazy, oczywiście). A fragment pochodzi z Kabaretu DUDEK. Pzdr.[/quote] mądre słowa Asiaczku :)
-
[quote name='sh_maniak']pies otwarta - [FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][COLOR=black]TOVIK'S LAW AND ORDER[/COLOR][/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana]suczka otwarta - [COLOR=#ffffff][COLOR=black]Potęga Naturalności Essence of Black[/COLOR] [/COLOR][/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana][COLOR=black]jeszcze suczki, ale nie wiem jakie klasy :shake: [/COLOR][/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana]Oumiak's Argenta Oasis[/FONT][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][FONT=Verdana]Ayuka's Almost Unreal[/FONT][/FONT][/quote] Ok zaraz dopisuje :-) Argenta Oasis młodzież pewnie... Marta jak masz możliwość to dowiedz się jeszcze dokladnie kttóra klasa suczki :) narazie dopisze tylko Argente
-
Ala dzięki!! zaraz dopisuje!! jak coś jeszcze pisz :-)
-
[quote name='flashka-g']ja wiem ze... LESHAN de Ciukci- młodziez Ebonyshadow`n`Shapali DRAGON- posrednia KASDAN DE CIUKCI- otwarta SHAPALI DE CIUKCI- championy Arktogea VIRTUAL VIRGO FOR HUSQVARNA- pośrednia PENNYROYAL TEA Fortunatus- otwarta[/quote] dzięki zaraz dopisze do listy :)
-
[COLOR=Red][U][B]Stawka Ilościowa na World Dog Show Poznań:[/B][/U][/COLOR] [U][B] PSY[/B][/U] [COLOR=Purple] klasa młodzieży:13[/COLOR] 11903 [B]piesek po Abotere's BADIRI & Abotere's ZAHIR, nie znam imienia[/B] [B]Bumbala Bahati Loango [/B]11905[B] Jazzy Boy Asiaczek Just For You Asiaczek Faraoland Bluetooth Enigma[/B] 11908[B] Abotere's ZAHRAN[/B] [COLOR=Purple] klasa pośrednia:3[/COLOR] 11910 [B]Bi Bahatika Loango [/B][COLOR=Purple] klasa otwarta:6 [/COLOR][COLOR=Black][B]Georg Glamur Hanacek[/B][/COLOR] [COLOR=Purple] klasa championów:6[/COLOR] [B] Robert Redford Out Of Africa Wordsworth True Love[/B] [U][B] SUKI[/B][/U] [COLOR=Purple] klasa młodzieży:14[/COLOR] 11929 [B]suczka po Abotere's BADIRI & Abotere's ZAHIR, nie znam imienia [/B] 11931[B] Jelly Joshreen Asiaczek FCI [/B] 11935 [B]Jasiri Sukari Re-Bar McIntyre Hapy Hanacek [/B]11938 [B]Abotere's Zawadi[/B] [COLOR=Purple] klasa pośrednia:4 [/COLOR][COLOR=Black][B]Gabriella Etual Hanacek[/B][/COLOR] 11942[B] Abotere's ZHALIYA [/B][COLOR=Purple] klasa otwarta:5 [/COLOR]11944[B] Abotere's IJABA [/B][COLOR=Purple] klasa championów:7[/COLOR] 11950[B] Abotere's BADIRI [/B]11951 [B]Pepsi Cola Ypsylon[/B] 11954 [B]Abotere's Zhenga Chattanooga Choo Choo Ypsylon ???? [/B] [COLOR=Purple] klasa weteranów: 1 [/COLOR][B]Klassic's a Star in Stripes[/B]
-
[quote name='Asiaczek']W sprawie udziału w tej wystawie napisałam tez do Niemiec i do Hanacka. Ciekawe, czy przyjadą... Pzdr.[/quote] w praktyce okaże się wszystko 9 listopada...:evil_lol:
-
[quote name='Asiaczek']Tak, będzie "konkurencją" dla Żelki... (juz dopisana do listy). A Zhenga to nie wiem, chyba w championach? Napisałam do Jennifer, to będę wiedziała na pewno. Pzdr.[/quote] tez dopisalam, i Zhenge tez bo mysle ze napewno mimo wszystko bedzie w championach:loveu:
-
[quote name='Asiaczek'][B]Savannah[/B] - Abotere's (bez literki "h").:lol: Jeżeli myślisz o Abotere's Zhenga, to będzie; też się cieszę! A zobaczysz, jaką piekna suczkę Zhenga urodziła! Mała nazywa się Abotere's ZAWADI - jest po prostu boska! Jak dla mnie, to chyba nawet lepsza od Mamci! Pzdr.[/quote] kurcze ciągle mi się myli!! :) i tak z przyzwyczajenia daje z h:lol: światnie!! To jestem wniebowzięta że zobaczę TA sukę, tak Zhenga wlasnie sprawdzilam w ASKO:evil_lol: Ona jest dla mnie ulubionym typem basenji. i naprawde baaaardzo się cieszę że zobacze ją na żywo!! A jej córcia Zawadi tez będzie??:loveu:
-
[quote name='Asiaczek']Jennifer zgłosiła 6 basków, ale nie pamiętam w jakich klasach. spróbuję się dowiedzieć. Stellanova, Ypsylon Pzdr.[/quote] Mam nadzieje że bedzie suczka jak dla mnie cudowna od Jennifer -Zw.świata 2002, Vice Zw.świata z Dortmundu!!!!!:loveu: oraz Zw.Europy i Rasy 2003 [U][I][COLOR=Purple][B]Abotere's ZHANGA[/B][/COLOR][/I][/U]
-
[quote name='alanowak']Asiaczku- a kto to jennifer???[/quote] Hodowczyni Basenji - Hodowla Abotere's z Holandii
-
[quote name='Asiaczek']Uważam, że basków zgłosiło się b.mało... ciekawe, dlaczego. Centrum Europy, miejsce znane,... Pzdr.[/quote] ja mysle że to przez sędziego mimo wszystko
-
no to co ustalamy stawkę?:cool3: Stawka Ilościowa na World Dog Show Poznań: PSY klasa młodzieży:13 Jazzy Boy Asiaczek Just For You Asiaczek klasa pośrednia:3 Bi Bahatika Loango klasa otwarta:6 klasa championów:6 Robert Redford Out Of Africa SUKI klasa młodzieży:14 Jelly Joshreen Asiaczek Abotere's Zawadi klasa pośrednia:4 klasa otwarta:5 klasa championów:7 Abotere's Zhenga klasa weteranów: 1
-
[quote name='alanowak']mi wyszło 59:p :eviltong: :eviltong: :eviltong:[/quote] źle przepisałam z kalkulatora:lol:
-
[quote name='Ania W']No , nie. To zaczyna być już trochę nudne:roll: Naprawdę nie ma szans , żeby ktoś się jeszcze za nami pojawił na liście ? Albo przed ;) Widocznie, żeby poczuć dreszczyk emocji muszę sprawić sobie "nowy egzemplarz".[/quote] :lol::lol::lol::lol::lol: z Twoich postow Ania płynie "radość". Nie ma już szans by do Twojego pieska dołączył jakiś inny. Stawki podane są ostateczne.
-
[quote name='anna1']dzieki:)) no 2 x to nie dostal ale dzis kolejny tytul - Zwyciezca Europy Srodkowej i Wsch. ; wczoraj bob dla psa z ml. - oczywiscie nadal nie wiem co i jak bo chloapki tylko hasla mi rzucaja przez tel ; jutro wieczorem dowiem sie wszytskiego no i bedzie za jakis czas na nahaci.[/quote] O pomylilo mi się:lol: zmienilam już trochę swojego posta:evil_lol: Jeszcze raz gratulacje, mam nadzieje że w niedziele na światówce bede miała okazje zobaczyć Campariego bo nie wiem na jaki ring mnie jeszcze przydzielą do sekretarzowania...może się uda na grzywcze psy:lol:
-
[COLOR=Purple][B]Anna1 moje GRATULACJE za BOB + Zw.Europy środkowo-wschodniej dla Campariego !!![/B][/COLOR]