-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
[quote name='Alicjarydzewska'][I][B]No nie jeszcze nie ma 1000:crazyeye:[/B][/I][/quote] haha spokojnie Alu zaraz bedzie :D jeszcze pare chwilek :D teraz mam fajny numer... [B]997 [/B]hahahaha
-
[quote name='XXL']pfff tylko o sobie :([/quote] no nie badz beksa :calus:
-
haha XXL ty myslisz tylko o sobie :eviltong: no jescze pare chwil i zaczynamy pic :D hehe albo zacznijmy juz teraz :p wkoncu weekend :popcorn: :beerchug: :drinka::cunao: :knajpa: :drinking::drink1: Piotrze sam jestes gadula:eviltong:
-
[quote name='PiotrekJ']Cześć Wszystkim :multi: ... Ja tak tylko na chwilkę przelotem ;) ... Chciałem się pochwalić, że właśnie zamówiłem nowy aparacik. Powinien do Nas dotrzeć najpóźniej w poniedziałek wieczorem :p ... Teraz będę mógł Wam [B]focić Locersa do woli[/B] :p ...[/quote] :mad: oby:mad:
-
[quote name='PiotrekJ']Widzę, że Ozzy sam wprowadził cenzurę swoich jajek :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] :roll: a mnie sie czepia jak gadam o jajkach:evil_lol: a sam jest nielepszy:lol: Witaj Alu witaj Ozzulku witaj Ozzulkowa rodzinko werszcie weekend :loveu:
- 78403 replies
-
kolorowych senkow Ozzulkowa rodzinko :) wyspijcie sie jutro swietujemy mojego 1000posta :D hehe ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Bodziulka']jak każdy bokser :evil_lol:[/quote] tez prawda:evil_lol: ale Locers bywal niewyrazny:evil_lol: chyba mu Piotr rutinoscorbin zapodal :lol:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images2.fotosik.pl/33/n772tk6zf8ddu2dx.jpg[/IMG][/quote] interesujace:razz:
-
[quote name='Alicjarydzewska'] [I][B][IMG]http://img391.imageshack.us/img391/9015/sen46tt.jpg[/IMG][/B][/I] [/quote] Ozzulku ty antenko moja kochana:lol: jestes the best :D
- 78403 replies
-
Piotrze jestem z ciebie dumna.... wspaniale fotki wspaniale.. aż łezka sie w oku kreci :placz:
-
[quote name='XXL']o jak fajny spacer ale licze ze dlugosc spacer nie przeklada sie na ilosc fotek ? :):cool1: :p :eviltong:[/quote] haha a jak myslisz:D? Piotrze marudo ..... specjalnie dla ciebie jeszcze jedna ;) taka myslicielska ;) [img]http://img217.imageshack.us/img217/734/228ew.jpg[/img]
-
na takich wyraznych fotkach to odrazu widac ze Locers jest fotogeniczny :D
-
[quote name='Alicjarydzewska']:multi:[I][B]Klusia na spacerku ;)[/B][/I][/quote] :lol: no no szkoda ze na smyczy :( postaram sie skolowac na weekend aparacik jakis i klucha pokaze wam jak skacze niczym żabka :D
-
:) [img]http://img210.imageshack.us/img210/9976/349xs.jpg[/img]
-
[quote name='Cimi']No a co Ty myślałaś :evil_lol:, przecież na dworze jest tyle interesujących rzeczy :evil_lol: :evil_lol:.[/quote] :mad: to mna powinna sie interesowac:D
-
a tu mam mini spacerowe foteczki ;) jak zwykle na spacerku nie zwracam uwagi na pania(tym bardziej ze ma aparat:evil_lol: ) [img]http://img56.imageshack.us/img56/508/495wz.jpg[/img] sie zaplatalam..... [img]http://img80.imageshack.us/img80/1732/434nx.jpg[/img] tee.. maleńka moze nie po oczach !!! [img]http://img52.imageshack.us/img52/7315/508zg.jpg[/img]
-
a ten znowu kaze czekac....:roll:
-
[quote name='Cimi']A ja widzę, że Piotr lubi wymyślać :D :evil_lol:[/quote] :evil_lol: zgadzam sie z toba:evil_lol:
-
[quote name='PiotrekJ']Odkopane fotki grudniowe ;) ... [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_100_0931.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_100_0932.jpg[/IMG] [IMG]http://i22.photobucket.com/albums/b348/PiotrekJ/tn_100_0934.jpg[/IMG][/quote] Locers i jego pełana entyzjazmu fafluniasta śnupka:loveu:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://images1.fotosik.pl/33/ywgq4w9qnyv5ui31.jpg[/IMG] [IMG]http://images3.fotosik.pl/32/y02pv77rw5kgcove.jpg[/IMG][/quote] Debe ty nas rozpieszczasz:loveu: faflunku kochany ty pycholku niechno ja cie wytargam za uszka:loveu:
-
[quote name='dbsst'] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8462/img2593ps3br.jpg[/IMG][/quote] śłiczne zdiecie:loveu: takie hmmm nastrojowo -romantyczno-tajemniczo-śliczne :D [SIZE=1]uwielbiam tulipanki :loveu: [/SIZE]
-
[quote name='PIKA'][URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/32/k1qs3w4zl9npocpe.jpg[/IMG][/URL][/quote] oo ooo ooo jakiśliczny Ziutek mi zyczonka zlozyl:loveu:
-
witaj kaleczna rodzinko :razz: wlasnie wrcilam z badan i od lekarza :( mam krwiaka w kolanie :placz: poprosze na pocieszenie kilka Ozzulkowo antenkowych foteczek:loveu:
- 78403 replies
-
[quote name='PiotrekJ']Specjalnie dla Was :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...[/quote] jupi.... dzieki Piotrusiu za zyczonka