-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
:multi:czesc Aluuuu:multi: moze jakiego serniczka masz na poprawienie mi humoru??:evil_lol:
- 78403 replies
-
[url]http://images26.fotosik.pl/294/2b7509d8bc4e7419.jpg[/url] ochhh piękna ławka na pięknym zdjęciu robiona pięknym aparatem pięknej dziewczyny :loveu: :evil_lol:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/1880dbf0622911bd.jpg[/IMG][/URL] :loveu::loveu::loveu::loveu::evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/294/b72c37cfd075551d.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/397/37930c60c1f702f3.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images28.fotosik.pl/294/cf80a0b21eb2cccb.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/88af17b6b2f864a1.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images31.fotosik.pl/397/b0163452c34e19f9.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images33.fotosik.pl/402/db182c8bb2167431.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Oooooooo.....Efffcia przyszła :multi: Czeeeeeee dżdżowniczko :razz:[/quote] :multi:przyszłam przyszłam:multi: mam nadzieje ze bede juz czesciej wpadac do was:loveu: -
[url]http://i37.tinypic.com/rssftt.jpg[/url] nasze sliczne dziewczynki:loveu::multi::multi::multi:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/293/26ae98b52219ddfb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/29/b3869724519fde35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/29/b212f3b7b92eeedc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/29/7abc2f38dd6798dd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/293/3e27910a5938603d.jpg[/IMG][/URL]
-
uchhh nadal nie moge cytowac:placz::placz::placz::placz: Zuzkowa Alusia fenkjuuuu:loveu: rwpb zaraz ide spogladac z Tigra na pola:cool3: dawno nie byłyśmy razem bo albo szkola albo pogoda kiepska a dzis wolne i sliczne słonko:loveu::multi::multi::multi: tymczasem troche jeszcze starych fot :)) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/29/eca9dbd9cd8e5b26.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/29/d1501efb2a329c68.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/29/2832125c2b2277c0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/29/5602f9268bde0114.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/29/a7028afa16c0ebc3.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://images27.fotosik.pl/292/1db8a51c98f08dff.jpg[/url] pan i władca swojej opony:loveu::loveu::loveu:
-
jestem i tutajjj :loveu: hej hej Aluu:multi::multi::multi:
- 78403 replies
-
[url]http://img352.imageshack.us/img352/989/img0042om4.jpg[/url] :loveu::loveu::loveu:urocze
-
:multi:helołł
-
duzo zdrowka dla ALusi niech zdrowieje szybko:razz: a ja dlugiego weekendu nie mialam :roll: cze japko:loveu:
-
[url]http://images46.fotosik.pl/28/d2d4e0f360bfd57a.jpg[/url] piekny na pieknym zdjęciu :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No ty to się chyba powaznie na mnie wypięłaś:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] no co ty:loveu::loveu::loveu::loveu: dziekuje wam wszystkim za życzenia i w ogóle że jestescie i czasami nas odwiedzacie:loveu::multi: ja ostatnio mam ciężkie dni :roll: oby szybko minęły :razz: KWM:loveu::loveu::loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] Byłam, nie zapomniałam, TĘSKNIĘ:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ja za toba tez:placz: :evil_lol: cze robak:multi: -
GAMA z Leśnego Potoku czyli mój "mały" Pierun :P
e.v.a replied to Wyjątek's topic in Owczarek niemiecki
czesc dziewczyny :multi::multi: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Doberek :laugh2_2::laugh2_2::laugh2_2:[/B][/COLOR][/FONT] [/CENTER] [/quote] no czesc japkowa:roll::roll::roll::roll: :evil_lol::loveu: -
hej Madziula :loveu: fajnie ze u ciebie juz wszystko oka:multi: mam nadzieje ze i u mnie wszystko się ułoży .... pozdrowionka:loveu:
-
no nieeeeee Bimbry wróciły :multi::multi::multi::multi::multi::multi:
-
[quote name='BeaC'][COLOR=DarkRed][B]he he he czemu pokazujesz nam psa bez głowy??? czy to pozostałośc ze święta Helloween??/:diabloti::diabloti::diabloti: [/B][/COLOR][/quote] mozna tak powiedzieć :diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti::diabloti: Zuzolofofruziowa dzieki za zyczonka:loveu::loveu::loveu: ejjj nie moge cytowac wielokrotnie:angryy:
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: od kiedy masz strusia ???? cze Effik :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] od dawien dawna:evil_lol: ja tak nie skromnie powiem ze wczoraj Tigrusia miała urodzinki :roll::roll::roll:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: pilnuj .... dla pewności założę kłódkę na lodówkę ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :splat::splat::splat::splat::splat:
- 78403 replies