-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Przecież dlatego uczysz się w weekendy ;)....żeby wiedzieć :cool3:[/quote] błehehehe nie o takim nie wiedzeniu mowie :eviltong: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/295/19f41e0dd92904bd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/294/65d75a6104c968a1.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/30/f3b52b691fbafa4d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/30/e2146d5df9f62a4e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/30/722c563ec2167d08.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Matusz']hej :multi::loveu::loveu::multi:[/quote] :loveu::multi::multi::loveu:hej [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/30/18be547792d53ac8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/30/781cc4d2f499673f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/399/acc97dcdb1b74ceb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/30/866a4df4cc9c048e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/30/7f63d79e83e9a70c.jpg[/IMG][/URL]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Effffa nie wie :crazyeye:.....cUś takiego :shake:[/quote] :placz:boja juz nic nie wiem:placz: -
czesc wam wszystkim:multi::multi::multi::multi::multi::multi: appelka:diabloti: Zuzkowa :lol: bo oberwalam :eviltong:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']To co miałem? :roll:[/quote] :roll:yyy no nie wiem -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Ja się nie boję :eviltong::p[/quote] nie miałeś:eviltong::p -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[CENTER]:ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2::ghost_2: [/CENTER] -
dzien dobry wieczór powiem tam nieśmiało :multi:
- 78403 replies
-
:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
cze zapracowany kfiatuszku:loveu: -
[CENTER]:hand::hand::hand::hand: [/CENTER]
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:-o co Ci? jakiś drgawek dostałaś :roll: chyba nie powinnam była mówić tego słowa, bo jakoś dziwnie na Ciebie zadziałało :placz:[/quote] :roll: nie pękaj :diabloti: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']no dobra :p jesteś cacy :evil_lol: zadowolona? :razz: :cool3:[/quote] :errrr::errrr::errrr::errrr::errrr::errrr::errrr::errrr::errrr: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']:multi: ma się tą siłę przekonywania :evil_lol: grzeczna dziewczynka jesteś :razz: :diabloti:[/quote] cacy??? powiedz ze jestem cacy :evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
dobra nich ci bedzie elastyczna stópko :evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']taka elastyczna :eviltong: :diabloti:[/quote] eeee no chyba raczej nie :roll: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG] no, ma się :p chyba mi zazdrościsz takiej pięknej :eviltong: :cool3:[/quote] heheh taka wiotka jakas -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_'][IMG]http://www.pic4ever.com/images/hanghead.gif[/IMG][/quote] błeheheheheh ale stópka :turn-l: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zdecydowanie - WOLĘ:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B] - goopia to jakoś tak mało ynteliygentnie brzmi:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] yhmmmmm no dobra to juz nie bebe mowil goopia :roll::razz::razz::razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No nie:shake: chyba że machniesz mocniej:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :hmmmm::ylsuper::ylsuper::ylsuper: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Zefirek?:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahah no halnym nazwac go nie można :evil_lol: -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]A ta[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]m od razu goopia:evil_lol: spostrzegawcza[/B][/COLOR][/FONT][B][FONT=Century Gothic][COLOR=Green]:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] eeeeeeeeeeee no jak tam wolisz :roll:
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Hmmmmmm......zauwazyłam pewną prawidłowość - jak znikasz na dłużej to jestes dla mnie milsza:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] buahahahahah no moze cos w tym jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: widziałaś foty?:siara:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]No teraz to już wichura:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :roll::chaos: