-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']a masz taką? :evil_lol::diabloti:.....przecież Ty nie koza, tylko Efffcia :multi:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: hiszpanem tez nie:lol: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] no ale jedz po cichu :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] okej okej :eating::sabber::sabber::sabber::sabber:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
a to nie jest kozia bródka?? -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]waniliowo -cynamonowo -kakaowy :razz::razz:;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ammmniam niamm
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']nie są złe - takie z hiszpańska :p[/quote] a jaka to :P -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']A co Ci się tak bródki trzęsą? :razz::lol:[/quote] bo to trzesibrudki są :eviltong: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']Jeszcze nie :eviltong::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol: -
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']kobieca intuicja :eviltong::evil_lol:[/quote] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:a nie instynkt macierzyński -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B] skąd wiedziałaś ze upiekłam babeczkę :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] ach bo czuje ten zapach :loveu:
- 78403 replies
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Menrzuś']wiedziaaaaałem ;)[/quote] a skad wiesz:cool3::cool3::cool3:???:evil_lol: -
[quote name='rwpb'] Pomyśl: jeszcze tylko 24 dni i Sylwester :loveu: No i gratuluję prawka. Tylko nie migaj tymi światłami na policję :diabloti:[/quote] :placz:prosze nie wspominaj o tym dniu.. to przez niego po czesci mi zle :roll: znaczy juz lepiej ale teraz mam wyrzuty sumienia:mdleje:... jak nie urok to sraczka:roll: dziekuje:multi: buahahahahah :grin: no nie bedzie:evil_lol: [quote name='BeaC '] [COLOR=DarkRed][B]:diabloti::diabloti::diabloti:cze[/B][/COLOR][/quote] cze:loveu: [quote name='jbk'] Czy pocieszy Cię, jak powiem, że Napoleon też spał po 4 godziny?? Buźka :* [/quote] yyyyyyyyyyyyyyyyy tak :evil_lol: hejj:loveu: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][B]Cześć Szczeżujko niedospana:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] czesc szarloteczko :loveu:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
melduje ze jest mi lepiej :p:p:p:cool3: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B] [URL="http://www.youtube.com/watch?v=mGGfKWAagLs"]YouTube - Strażnicy lasu[/URL] [/B][/FONT][/COLOR][/quote] buahahahahahaha :grin: niezle :evil_lol::evil_lol: czesc Kfiatku:loveu: -
czesc Alu :loveu::loveu: juz mi lepiej troszke :razz: ale bedzie jeszcze lepiej jak dasz kawał jakiegos pysznego ciacha:evil_lol:
- 78403 replies
-
czesc nudna gromadko :loveu::evil_lol:
-
hej hejj :multi::multi:
-
witam sie w ten jakże deszczowy jesienny wieczór :p:p
-
dzieńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńńdobry bardzooooooo:razz:
-
[quote name='apple'][CENTER][FONT=Century Gothic][COLOR=Green][/COLOR][/FONT] [COLOR=PaleTurquoise]Effkę evaxonową też żeby nie beczała że jej nie zauwazyłam:diabloti::loveu:[/COLOR] [/CENTER] [/quote] och ty moja szarlotko kofana:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Effuńka .... :calus: wytrzymaj ...niedługo weekend :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :loveu: no jeszcze 5 dni i sie wyspie :) ale do tego czasu czeka mnie ciezki tydzien jesli chodzi o wstawanie bleee nie mam na nic sily narazie....
-
dziekuje dziewczynki jestescie kochane! u mnie jak na kolejce górskiej :shake::shake: normalnie świra dostane:roll: ze szkoly wrocilam przed 23... caly dzien poza domem ...jutro na rano do pracy :roll: bosz... spie po 4h od jakis 2 tygodni jak nie 3 ...
-
czesc kochani wy moi :loveu:
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:evil_lol:Effcia ty jeszcze czy już :evil_lol: WITANKO :multi::multi::multi: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] jeszcze Alu jeszcze :evil_lol: hej hejjj:loveu:
- 78403 replies
-
przyszlamna cos dobrego :p:p:p
-
[quote name='[B'][/B]zuzolandia] :roflt::roflt::roflt::roflt::roflt::roflt:[/quote] :icon_roc::niewiem: [quote name='[B'][/B]bonita] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [B][I][COLOR=blue]Piekny![/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]A u mnie jeszcze nie był, może temu że byłam niegrzecna:diabloti::evil_lol:[/COLOR][/I][/B] [B][I][COLOR=#0000ff]Heloł EWcia![/COLOR][/I][/B][/quote] heejjjjjjj wiem ze piękny ;) moze dzisiaj przyjdzie [quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ale super wieprzowinka :loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] no no a jaka smacznie gumowana dzis mam 2 koła.. jedno o 8 .... nic nie umie.... nie uczylam się.... znaczy usiłowalam ale..... moje serce krwawi jest mi ciezko ...mam sciage.... oby udalo mi sie z niej cos zjechac bo jak nie to przejebane bede miec...ostatnimi czasy los rzucał mi sam kłody pod nogi...bylo ciezko ale jakos dawalam sobie rade...wkoncu cos sie odwróciło wkoncu otrzymałam szanse ...szanse ktora zmarnowalam...szanse której nie potrafilam wykożystać z która nie potrafilam sobie poradzić...czy to mozliwe ze moje zycie ma być torem przeszkód? czy tak chciał los? jesli tak to swietnie sobie wykombinował ten ktoś kto tym steruje....myslalam ze jestem twarda ale okazalam sie jajkiem i to na dodatek na miękko...nie dosc ze potrafie tylko ranic ludzi to jeszcze przy okazji ranie siebie ...a moze poprostu chce za wiele? moze za wiele wymagam? moze powinnam sie cieszyc z tego co mam ... a raczej z tego co miałam ... moze za wiele pragnelam... byłam za bardzo chciwa?a moze popsrostu szukałam szczescia ni etam gdzie trzeba? patrzylam w dal nie dostrzegajac i nie doceniajac tego co jest przy mnie....znowu przestaje marzyc ... czas wrocic do szarej rzeczywistości... do rzeczywistości która powoli zabija we mnie to co najlepsze... no cóż wiem że nei warto sie użalać nad sobą ale przychodzi moment ze nic tylko żal za dupe ściska jak się patrzy na mnie..... to by było na tyle ... koncze moj poranny monolog....życzę wam kochani miłego dnia.... moj.., moj mily nie bedzie jutrzejszy i kolejny i ten za 10 dni tym bardziej ...teraz jedyne czego pragne to to zeby byl juz styczeń.. koniec stycznia.... chce uciec uciec od klopotów zostawić je tu na pare dni bez opieki moze sie zgubią i do mnie nie wrócą?? chodź wiem ze od kłopotów się nie ucieka...czasmi trzeba to zrobić...