-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][B]A kuku:diabloti: [/B][/FONT][/quote] :mdleje::mdleje::mdleje: -
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]serniczek na zimno i sałatka owocowa :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :mdleje: - slina do pasa:evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja']:razz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:razz: taka mała piłeczka [URL]http://images38.fotosik.pl/40/fb059d8c51ebca9c.jpg[/URL] witanko Effuś:multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :evil_lol: mała ale jara:evil_lol: cze Aluśś:multi:
-
[quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]cześć Effuś :multi: rosołek dziś był :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] a babka byla??:evil_lol:
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/40/fbb6413b0c681f92.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/40/b69d1d99d5bd3697.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/305/53ee8c9c59e1515f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/40/4e131f1952a82514.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/305/a62b2b38ebedd278.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/419/b4ac3fe72b728eca.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/40/bb8d6b4604ee0110.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/305/532f7af2f763636d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/304/edd1bd2b3e1264ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/418/fcebbb7f87967afc.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/40/a4f12c27f131043b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/304/c48c8885d1980e97.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/304/bc2ad07499f1330a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/40/f2ad549bdb594240.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/419/c48986893d753db3.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/40/e7115ed86b98c957.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/424/24ab12549c13370d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/305/b6faafdd6cb88f57.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/424/9c96098c3c1ad4c5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/40/fb059d8c51ebca9c.jpg[/IMG][/URL]
-
powiedz mi no jedno:razz: czy u was naprawde jest snieg :crazyeye:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
na razz na dwaa świat za uszy dziś złap!!!!!!!!! :loveu::multi: -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
czeeee wpadłam na pierniczka :p -
[quote name='jbk'] To ja wiem, porwę Ci Tigrę i sama jej fotek napstrykam ;-) Pewnie by się ładnie bawiła z białasami ;-) [/quote] :loveu:napewno:evil_lol: foty sa- bylam na polach wlasnie:p [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hand: Effuś .... ty chyba dziś w szkółce :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT]] [/quote] hejjj Aluś a wlaśnie że nie :P za tydzien ide :roll: [quote name='jbk'] Nauka to potęgi klucz ;-)[/quote] :lol: [quote name='rwpb'] Ucz się, ucz, a... :evil_lol: [/quote] :icon_roc: [quote name='jbk']... wkrótce garb Ci wyrośnie?[/quote] :evil_lol:
-
[CENTER]:lol!:ti ti ti klockowa mała:lol!: [/CENTER]
-
:multi:hej dziołchy:loveu:
-
[quote name='jbk']Ja mam! Dostałam wczoraj łapówę, otworzyć?[/quote] :evil_lol::lol:fajne te łapówki :evil_lol:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
[quote name='Iv_']Dobry wieczór :multi: :loveu: :shake: cisza i pustka dookoła :roll:[/quote] :roll::roll::roll::roll:dziwna sprawa -
czesc samojepki:multi::multi::multi:
-
[quote name='basia2202'] [COLOR=Purple][B]cześć zombiczku mój niedospany ;-) buziaczki Effffku :loveu:[/B][/COLOR] [/quote] :loveu: czesc Baśkuu [quote name='zuzolandia'] [I][B]Effuniu to taka stara zyciowa prawda...co nas nie zabije to nas wzmocni :multi:...wiec zycze Ci zebys miala same pozytywne wzmocnienia ...i nie smutkaj sie....po burzy ZAWSZE wychodzi słoneczko[/B][/I] :loveu::loveu::loveu:] [/quote] :loveu:KCM [quote name='jbk'] Cześć Efcia :smile: [/quote] czeeeśććcc:multi: [quote name='aneczka23'] hejka, tak czytałam ostatnie posty i aż się bałam cokolwiek napisać. życzę Ci żeby jak najszybciej się polepszyło, niech Ci psica światełkiem będzie.... [/quote] dziekuje kochana:loveu: [quote name='rwpb'] Witam Niedospaną :loveu: [IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/wiecej_fotek1.jpg[/IMG] [/quote] :evil_lol: hej hejjj [quote name='jbk'] Jakie fajne! Cze Efffff :smile: [/quote] no przeciez napisalam czesc:eviltong: [quote name='rwpb']A co tu tak cichutko? Fajne? To może jeszcze raz: [IMG]http://www.wielgowo.pl/bandi/wiecej_fotek1.jpg[/IMG][/quote] sprzątałam :roll: bleeeeeeeeeee :evil_lol: fot ni ma:eviltong:
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
e.v.a replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[COLOR=Olive][FONT=Georgia][/FONT][/COLOR]błhehehe cze Kfiatku :) nie łam sie to tylko 2 soboty :) -
Przegubowo - Ruda galeria zdjęciowa Tobiasza :-) 15.02.2001-10.09.2013 [*]
e.v.a replied to Matusz's topic in Foto Blogi
[url]http://i295.photobucket.com/albums/mm133/mazurskiw/IMG_1786.jpg[/url] błehehehe mały bokser:evil_lol: -
zostało jeszcze troszke winka??:razz::razz::razz:
-
Argon-serce, Sylwa-szczęście, Gacek-iskierka - i mamy RAJ :D
e.v.a replied to AgaiTheta's topic in Już w nowym domu
eeeee a co tu tak cicho:razz::razz::razz::razz: