-
Posts
17251 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by e.v.a
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
e.v.a replied to bonita's topic in Foto Blogi
jeden do przodu :multi: p.s czesc:evil_lol: -
[quote name='Jagoda*']...ale to było "psie" ciasteczko, nie "ludzkie'...:grins:[/quote]\ ciastko to ciastko:evil_lol::evil_lol::evil_lol:ważne zeby chrupało hehehe
-
cze All widze ze zmieniłas tytuł gall... a widzisz jak by Ozzy byl z rodowododem tak jak Tigra to by był wśród swoich :diabloti:
- 78403 replies
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
e.v.a replied to basia2202's topic in Foto Blogi
cze Zuzole:loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: -
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/248/59705c1e2461c6d8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/248/b3b0348d0a832670.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/248/dff4e4646dfd10f7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/637cbc3d2228e001.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/e93ee841a44d8d60.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]I trawę zre żeby nie mieli dużych kosztów :evil_lol:[/B][/I][/COLOR][/quote] to tez specjalna trawa:razz::razz::razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images24.fotosik.pl/249/f5abbf6078430f1b.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/248/d77972c03ceb933d.jpg[/IMG][/URL] mały kotek w akwarium:razz: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/248/6ae97ddc82e6b6e6.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/248/a8d4a54064545f4e.jpg[/IMG][/URL] i łódzkie gołębie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images23.fotosik.pl/248/9502f0fe32811f9a.jpg[/IMG][/URL]
-
helołłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłłł:multi::multi::multi:
-
[quote name='bonita'][COLOR=Blue][I][B]A co to za pieseczek wygląda na koondelka:evil_lol:[/B][/I][/COLOR] [URL]http://images26.fotosik.pl/249/ebb82e7dbe777fa7.jpg[/URL][/quote] to dziki pes Dingo wyhodowany na potrzeby Łódzkiego zoo:razz: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/248/65b860ae75b4c5ac.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/c3f5d5005bcbf8b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/249/272ca92547c9c99e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/249/796d6671686b3fa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/249/42a91a6c3a878ed2.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/77ab08c71b33968d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/dccb51f0aaa56556.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/249/c39a8e905d76789c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/38cf83bf7cd337e8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/248/226cd0e06479b24d.jpg[/IMG][/URL]
-
[url]http://images23.fotosik.pl/248/da038d74fba7919f.jpg[/url] :mdleje: buahahahaha uwielbiam boxerki:loveu:
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/248/d83dd76af7f60633.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/4ce38ee96515f6d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/9050cbf3925dc696.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/249/ec48dc94f76c68a6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/249/ebb82e7dbe777fa7.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/1c338b5522b73526.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/249/667b83adaae52e3e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/a238d6998ae7cd35.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/249/d313b645c9234ed8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/b64fe216d17a4655.jpg[/IMG][/URL]
-
Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .
e.v.a replied to arima's topic in Foto Blogi
[CENTER]:siara: :siara: :siara: [/CENTER] -
[URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/0d8e971ff68f83db.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/248/db32e2198a955751.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/5be7882cc0193d0e.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images27.fotosik.pl/248/6ba49bd9439963c4.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images25.fotosik.pl/248/d25ce3e275db9919.jpg[/IMG][/URL]
-
prawie jak Tigry:evil_lol: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/248/17ee351414262214.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/5dd614ecdc595bc3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/249/26c1efabecdd11e5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/248/05173259027bcec2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/248/14b63715f682772d.jpg[/IMG][/URL
-
[quote name='Cimi']a fuuuuuuuuuj :shake:[/quote] mniamm mniamm [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]cześć Efffkooo :multi::multi::multi: po pierwsze... przyszłam powiedzieć coś mądrego :cool3: nie zżeraj czipsów, bo to świństwo i chemia :eviltong: [COLOR=Pink](tylko czemu takie dobre... :roll: :diabloti:) [/COLOR][COLOR=Black]czipsy z pifem sa zaje2biste:cool1: [/COLOR] po drugie.. chyba siem stenskniłam za Wami :cool3: po trzecie... chciałam se zobaczyć Tigierkowe fotaski, co by stwierdzić, czy jest ładniejsza, niż jak ją ostatnio widziałam :cool3: ale chyba za bardzo są na wsteczu, a ja nie mam siły tyle cofać:cool1: aa... no i w ogóle to wróciłam :loveu: całusy!! [/B][/COLOR][/quote] leniuch oo i tylko tyle ci powiem :eviltong: [quote name='Pysia']Przyszłam se posty ponabijać u Cię :diabloti:[/quote] tutaj nabić sobie można tylko guza :diabloti: [quote name='AlKil']Bosze, gdzie nie pójdę to ONA już tam była...:roll: A podobno miała poświęcać tylko minutę na dogo, a siedzi już z dwie godziny!!!:diabloti: Dzień dobry!:lol:[/quote] a wy 2 znowu razem:shake: czeee:loveu: i wtorek... w pracy zledwoscia co powstrzymywalam sie od zasniecia:roll: nie wiem co sie ze mna dzieje:roll:
-
przyszłam sie napic bo wszyscy pija :drink1:
-
[quote name='Jagoda*']Hasło - "dam ciasteczko"...:lol: [/quote] hahahaha moge sie założyć ze ja bym dobiegła szybciej :grin: czeeeee Jagódko :loveu:
-
Szatańska galeria - czyli popaprane championy z przeklętych rewirów
e.v.a replied to Vectra's topic in Foto Blogi
[quote name='Vectra']Jeszcze porównianie RASsssssssssasasasasasa Klementyna kennell schronisko szczecin i Lalka kennell idiota z Ursusa [url]http://pl.fotoalbum.eu/images/8464/94355/00000048.jpg[/url] gołym okiem widac , że to dwie różne RASY :diabloti:[/quote] masz racje Ewo :razz: zupełnie inaczej trzymaja ogony:diabloti: -
cze ma Madzialeno mała:loveu:
-
cze widzialam wakacyjne foty:multi:
-
[quote name='Cimi']to czego Ty nie robisz :diabloti: :evil_lol:[/quote] wypraszam sobie:roll: czasami przez przypadek sie zdarzy :razz:
-
[quote name='Cimi']A to peszek :diabloti:[/quote] a masz fromage??:razz::razz::razz:
-
[quote name='Cimi']Laysy chyba solone :eviltong:[/quote] eee to nie chce:shake::shake:
-
[quote name='Cimi']tiak myslalam :diabloti:[/quote] co robiłaś???:diabloti: