[quote name='jotpeg']jeszcze zadzwoni! a Pussi - świetna :p[/quote]
Mam chętną osobę na Pusię, jest to moja koleżanka z innego forum, będzie telefonowała w sprawie Pusi. Jest pewien problem czy uda sie zorganizowac transport do Tarnowa /pokryję koszty paliwa/?