:evilbat: :oops: :cry: O Boże, ludzie są okropni i okazuje się że baby są straszne. Mam sąsiadów mówili mi, że wzięliby jakiegoś niedużego pieska. Zaprosiłam ich do siebie i pokazywałam im różne psinki z dogomanii. Facet prawie płakał jak przeglądaliśmy posty był gotów przygarnąć dwie psinki. Jego żona stwierdziła że " te psy są nieładne" i ona ewentualnie może wziąć za darmo yorka, westi, pomeriana ewentualnie miniaturę pekińczyka. Oczywiście psa trzeba im dostarczyć do domu /mają samochód/ i wtedy ona się zastanowi czy go weźmie. Mówię im dzień dobry ale już nigdy ich do siebie nie zaproszę. Basia
:angel: :angel: :angel: Do góry Sonieczko, wierzę że trafi ci się odpowiedzialny i kochający domek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :angel: :angel: