Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Wow.....Spektakularna akcja, teraz operacja musi się udać. Kenny znalazł już dom szorstki Poldek?
  2. Wet siostra zbierała tez gołebie z dogomanii.
  3. Olq bardziej się opłaca kupić szczeniakom Joserę Fitness, jest tańsza od Kidsa,a moga jeść. Śliczne te szczeniaki, takie mini seterki.
  4. tamb obiecała go ogłosic w Dzienniku Polskim.
  5. Po zabiegach dostają w zastrzyku, ale myśle ,ze przyda się Missieek, dla innych zwierzaków.
  6. Proszę o głosy dla Missieek z Bukowna pod Olkuszem w ankiecie na kandydata dogomanii , w głosowaniu na forum sklepu internetowego krakvet.
  7. Chinka ze strony Missieek nie ma żadnych ogłoszeń.
  8. Niestety nie udało się .......... [*] [*] [*].
  9. Smok zaczyna dziś uderzeniowe leczenie, niestety dalej nie chodzi.....Podnoszę.
  10. Stomatolog weterynaryjny jest jeszcze w Lublinie na ul. Głebokiej dr Polkowska.
  11. Kupie dla niej dzis nivalin, dostanie mocny steryd.
  12. Ja też się dołożę do leczenia,te leki tanie nie są, na pierwszy rzut potrzeba - milgamma n na 5 dni 5 ampulek ok. 20 zł, nivalin na 10 dni ok 40 zł. cocarboxylaza ok 40 zl na 5 dni
  13. Smoczyca chora " wysiadły " jej tylne nogi, nie może się na nich poruszać, ma zaawansowane zmiany zwyrodnieniowe w kręgosłupie, schudła . Wymaga kuracji kilku-kilkunastodniowej steryd-nivalin-vitaminy z grupy b-cocarboxylaza + leki przeciw bólowe, do tego badania krwi- wszystko to wiąże się z kosztami. Missieek przy tylu posiadanych zwierzakach nie łatwo temu podołać, nie tylko Smoczusia choruje.POSZUKIWANY SPONSOR LECZENIA, PISZE W IMIENIU SMOCZYCY , KTÓRA OSTATNIA PRZYSTAŃ NA STARE LATA ZNALAZŁ U MISSIEEK!!!!!!
  14. No proszę, a tak hojrakowała i w Arce operować za grube pieniądze chciała.......... Moze Toz krakowski coś by dorzucił ?
  15. Missieek będzie ustalać termin zabiegu - najwyższy czas, wg mnie nie można już dłużej odkładać tego zabiegu.
  16. Narazie totalny zastój w adopcjach, nikt nie dzwoni, nawet w sprawie szczeniaków, i przybyły dwie małe suczki.
  17. Nowy Targ to podejrzane schronisko, tajemnicze i nie wiadomo co się tam dzieje.Moi znajomi w samym tylko grudniu znależli w tym mieście trzy zamarzające psy, na własna ręke szukają im domów, nie maja zaufania do tamtejszego schroniska.
  18. Hydroksyzyna 10 mg 2*1 mały pies, 25 mg 2*1 średni lub duży ( 2*2 25 mg).
  19. Wszystkich szczeniaków w sumie u missieek jest 18 sztuk.
  20. Też jestem pod wrażeniem. Gratuluje i pozdrawiam.
×
×
  • Create New...