Jak to się mówi " pierwsze koty za płoty ", na aukcji kotów , która jest już od lat , tez narzekali ,ze mało znalazło dom, właściwie były 2 osoby adoptujące, tylko jedna wzieła az 3 koty, no i tam jakby mniej warunków stawiają adoptującym.Myślę ,że następnym razem będzie lepiej.