Jump to content
Dogomania

Therion

Members
  • Posts

    2325
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Therion

  1. Jutro będę wiedział czy nr tel jest dobry, ten facet pracuje z moim bratem ,ja osobiście go nie znam.
  2. frotka do nich dzwoniła, przekazała mi ,ze znalazła kogos kto ja wezmie, szczegółow narazie nie znam. Oddaja bo juz jej nie chca.
  3. Wątku nie ma i zdjęć też mam tylko nr telefonu do osoby u której przebywa.
  4. Pilnie potrzebny dom choćby tymczasowy dla 2 letniej 4kg suczki ponoć mix chichuachua, w niedziele chcą ją oddac do schroniska, sunia mieszka w bloku na Olszy.
  5. A ja jeszcze raz poproszę o karmę dla psów u Missieek, sporo jej idzie.
  6. Śpi w domu u Missieek.
  7. Trzeba go wyleczyć, zaszczepić i zooperować te 2-3 tygodnie nie odgrywaja dużej różnicy.
  8. Trzymać kciuki, żeby wszystko się ułożyło pozytywnie.
  9. Decyzja przedewszystkim musi być rozważna, a nie szybka. Boksia dostaje teraz antybiotyk, no i żelazna zasada Missieek suczka musi być wysterylizowana w odpowiednim czasie. W nocy nie śpi na polu, zresztą Missieek opisze wszystko jak będzie miała chwilę czasu.
  10. Jest u missiek taka malutka suczka , Missieek napisze wiecej.
  11. Moge tylko podniesc do góry.
  12. Kolejna, Asior trzymam kciuki.
  13. Arka jest droga taki zabieg moze tam kosztowac nawet do tysiaca złotych, chyba ,ze pani załatwi lepsza cenę. U dobrego ortopedy na Sląsku kosztowałoby to 450 zł.
  14. Nie znalazło by się miejsce na którejś akcji dla psów/psa od Missieek ?
  15. Już niedługo będzie 2 lata jak Gina u Missieek.........?
  16. Jedna suczka ponoć ktoś się interesuje, po ogłoszeniu w metrze było trochę telefonów, miało parę osób przyjechać oglądac i co..., przyjechali jedni państwo.
  17. Jaki byłby koszt paliwa , jeśli Missieek pojechałaby do Wrocławia ?
  18. Podnoszę wątek pilnie potrzebna karma.
  19. Podnoszę, narazie, chyba nic dla Ajaxa się nie znalazło
  20. Podnosze, moim zdaniem trzeba zrobic ten zabieg, będzie wtedy mógł biegać na 4 łapach, łatwiej będzie mu znależc dom.
  21. Iza bokserka jest u Missieek pod Olkuszem
  22. Borderkowi przydałby sie indywidualny dom tymczasowy, Marmurek tez specjalnej- troski dwoma łapami był na tamtym świecie, umierający w stanie skrajnego wyczerpania trafił do Angeliki, Mały czarny piesek z krzywa łapka , ma stare zwichniecie rzepki w stawie kolanowym, miał konsultacje u ortopedy-stawu nie da sie juz naprawic, mozna wstawic płytke usztywnijacą kolano, wtedy bedize mógł obarczć łape , z tego co sie orientuje koszt zabiegui 400 zł. Sama Missieek nie jest w stanie tego sfinansować, suka Chinka miała na plecach guz wielkości jajka( otorbiony ropień lub kaszak ), Staruszka Pepa już ponad rok siedziała w schronisku- no bo kto wezmie starego psa, i tak mozna wymieniać . Problem polega na tym ,że ludzie nie chcą kalekich, niepełnosprawnych zwierząt , starych zwierząt. Malawaszka dziekuje Ci za świetne foty i ogłoszenia, no i są jeszcze koty cała gromadka małe i duże.
×
×
  • Create New...