-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
no to :kciuki:
-
Zasadź dodatkową donice pomidorków ;) Mam nadzieję , ze dzisiejsza noc będzie u was spokojniejsza . O walnięciu pioruna ani nie mów ... ja się boję burzy od czasu jak byliśmy na molo nad morzem w Ustroniu Morskim chyba i walnęło w wodę ... ciekawie było ...
-
to macie w Katosach taki plac budowy jak w Rybniku , na dodatek pozamykane połowa dróg do centrum ,bo na raz robią wszystkie remonty :lol: typowo polskie Mam nadzieję , ze się troszkę schłodzi i naszym psiakom lepiej będzie bez upałów
-
Amstaffka Aksa,czekała i doczekała się!!!Aksa na swój dom!!!
Alicja replied to Romka's topic in Już w nowym domu
ale Aksiula ma powera :) [url]http://foto2.m.onet.pl/_m/88ec722de814cb084a5476d66fa00f52,10,19,0.jpg[/url] -
też mam nadzieję , ze dobry ma dom
-
My jadaliśmy w Katarzynce przy stoliczkach na zewnętrznym z astem , w Grzybowie .
-
[quote name='Pani Profesor']ale masz latania.. jak się zdrowie sypie, to naprawdę nic gorszego nie ma :shake: jeszcze jakby człowiek miał każdego lekarza na zawołanie do domu, to by było ok :diabloti: a umawianie się, jeżdżenie, czekanie, terminy, zaświadczenia... horror, trzymam kciuki za sprawne przebrnięcie ;)[/QUOTE] wiesz , wszystko by było dobrze , gdyby nie to , ze teraz tak na dobrą sprawę nie wiem kiedy będzie operacja , dowiem się chyba w piątek , jest sezon urlopowy więc musze tak u lekarza się wstrzelić by w czasie kiedy będzie miał urlop nie będę miała wyznaczonych wizyt ...pomijam to , ze tyłka ruszyć nie mogę :P ...muszę wyrobić się czasowo , z powrotem do pracy
- 78403 replies
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
https://fbcdn-sphotos-a-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xap1/t1.0-9/10492106_762772380412507_1654887223075718467_n.jpg cudowna Klara :lol: u mnie zmiana planów .....znów zmiana terminu operacji ...najpierw 30 lipca , potem 16 ...a teraz chyba koniec sierpnia lub początek września -
[quote name='egradska']Jestem na swiezo po wczasowaniu sie z owczarkiem niemieckim w Jastarni. Jest wyznaczona plaza dla psow od strony Juraty, oraz calkowicie na drugiej stronie, miedzy Kuznica i Chalupami. Maxio wszedzie byl mile widziany, zmeczony po wielogodzinnej podrozy pociagiem, ale szczesliwy na plazy:) Jedynym minusem Mierzei Helskiej sa dziki, obecne niestety od strony zatoki, co prawda nie ma ich az tak wiele, jak w Krynicy Morskiej (tam sa wszedzie!), ale niestety, tez sie zdarzaja. Dla mnie to megadyskomfort i stres:([/QUOTE] no własnie dzików się obawiam
-
[quote name='agutka']a co ma ZUS do twoich wyjazdów??? masz jakieś kontrole?[/QUOTE] no już byłam na kontroli L4 ostatnio w ZUSie no i właśnie godzinę temu dowiedziałam sie , ze chyba jednak znów inna data zabiegu :lol: tym razem koniec sierpnia lub początek września , bo nie dostarczą mojej części zamiennej do 16 lipca no i fachman jeden na urlopie i mus czekać aż obydwaj będą w szpitalu ... jutro muszę znów lecieć do lekarza 1szego kontaktu umówić sie na dalsze L4
- 78403 replies
-
[quote name='hecia13']hehe, to prawda, start z pozycji "na czterech" na pewno jest pomocny, ale ja mam coś z kolanem (nie wiedzieć czemu :eviltong:) i też nie byłoby łatwo. Chyba jednak pozostanę przy tapczanie :D[/QUOTE] :lol::lol::lol:
-
[quote name='agutka']ja także Aluś trzymam kciuki :kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki::kciuki: atakże żeby się skończyły te wszystkie operacje pozytywnie;)[/QUOTE] [quote name='Tengusia']umowa stoi :D[/QUOTE] :cool2: Kurde i pojechałam se nad morze w tym roku ....grrrrrrr.... mogłabym we wrześniu , ale jak jechac na L4 :( żeby mnie potem ZUS nie ścigał ...wprawdzie Gioco , wskazówek udzieliła , ale mój TZ w delegacje nie jeździ ;)
- 78403 replies
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
[quote name='Tengusia']Dzisiaj mimo zmęczenia znów jadę na stajnie :)[/QUOTE] muchy cię w ten upał pogryzą ;) -
spróbuję frezje do donicy zrobić :)
-
[quote name='hecia13']Wiem, też tak kiedyś spałam... Ale to było 30 lat temu!!! Obawiam się, że teraz nie dam rady się sprawnie podnieść z takiego poziomu :([/QUOTE] no ja ze 20 ;) ostatnio po operacji , jak w nocy wstawałam na siq a nie chciałam wyrąbać się po ciemku o kulach to jechałam do WC na doopalonie :D więc z poziomu ,,zero,, jeszcze wstaję ;)
-
A ja nie mam ogródka :(
-
[quote name='Tengusia']trzymam kciuki :thumbs:[/QUOTE] ty trzymaj za mnie ja za ciebie ;)
- 78403 replies
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
nasza Amazonka :cool2: -
[quote name='Obama']Ja sie na rowerze "gibam i chwieje" jak niezdolna manualnie, więc na ulice nawet nie staram się wjechać :) W każdym razie, nadal jestem niepocieszona, że tak wiele z tu obecnych osób nadal nie polubiło fanpage Obamki :P [URL]https://www.facebook.com/bullonboard[/URL][/QUOTE] no ja po ulicy ni chu chu , bo każde auto to potwór ;)
-
u nas lunął deszcz :)
-
[quote name='Obama']Trzymam kciuki za jak najlepszy przebieg zabiegu i rehabilitacji. Będzie super![/QUOTE] :) [quote name='majoka']Kurczę będę nad morzem. Alu wyślij mi też sówj nr telefonu, przedzwonię 17-go. W dniu operacji nie będę Cię niepokoiła. To w sumie dobra wiadomość, że operacja wcześniej.[/QUOTE] wyślę Ci SMSka z nr ; ja zabieg mam 17 a przyjęcie do szpitala 16 , cały dzień zmarnowany , bo muszą badania porobić , a rano zaraz następnego dnia kroplówki i zabieg , mam nadzieję , ze znów pójdę szybciorkiem do domu
- 78403 replies
-
Po mieście i ogólnodostępnych ulicach z jazdą kaszana , a ścieżek rowerowych u nas na lekarstwo .
-
[quote name='agutka']łatwiej z górki dogonić niż wbiegać pod górkę:eviltong:[/QUOTE] [quote name='majoka']:cool2::cool2::cool2::thumbs::thumbs:Teraz musi być tylko lepiej!!!![/QUOTE] nooo pod górkę to ja dziennie wchodze ;) na 4 piętro ....a za niedługo o kulach się będę wdrapywać Termin operacji przesunięty mam z 30 lipca na 16 lipca ...czyli juz tuż tuż
- 78403 replies
-
Tengusia - kiedyś ona pomagała dzisiaj sama potrzebuje pomocy
Alicja replied to Alicja's topic in Organizacje
[quote name='Tengusia']mowilam ze bedzie dobrze ;)[/QUOTE] :) tylko że ze szpitala dzwonili i operację zamiast 30 lipca mam 16 ...i już mam plany wszystkie pokrzyżowane -
:lol: niezłe niszczycielskie urwisy ;) Heciu , myśmy spali na materacach na podłodze przez kilka lat , nie ma lepszego spania