-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
Tufi , inspiracją do nadania yoreczkowi tego imienia był piesek ,też york z jakiegoś włoskiego filmu. I pomyśleć że mamy tu ,o mało co, międzynarodową obsadę. :D Tuficzek żyje z Ozzym w świetnej komitywie ,mały siedzi na biurku a Ozzy na fotelu i próbuje dosięgnąć ciastek ,panie piją kawę i przeglądają forum. :D
-
E.. pan to pewnie tylko dak dla zasady udaje że psa wyrzuca , a jak pani nie patrzy to sam zaprasza. :D Życzymy zdrówka no i smacznego
-
Mój poprzedni piesek Harley przez 4 lata swojego życia miał 2 kleszcze i 1 pchłę. Stosowałam i obrożę i zamiennie kropelki.Więc moim zdaniem działają.
-
Masz rację co do tego terminu ważności ,myślę że nie zaszkodzi pod koniec lata trochę psiaka skropić . Co do kleszcza to jeden wet. powiedział że od jednego kleszcza nikt nie zachoruje/? :o / zdziwiło mnie to , dziś będę dzwonić do tego do którego jeżdżę z psem.To jest w innej miejscowości więc się umawiam na wizyty. Dziękuję. Ala
-
Wczoraj za obrożę Kiltix Bayer dla dużych psów / dł 66cm/ zapł. 60zl, poprzednio za Adwantix na25kg dałam 25zł. Ceny są bardzo różne. Kropelkami trzeba kropić na kleszcze co miesiąc ,obroża działa ok6-7 msc.
-
CZY nadaje sie posiadacz ASTa
Alicja replied to Amstaff_&_Ja's topic in American Staffordshire Terrier
A mnie to tak dziwnie brzmi ,,miałam asta a nie wie czy jestem ......itd,, no to albo dawałam sobie rade z pierwszym i biorę drugiego , albo jak mi sie nie uda z psem to powiem ...wy mnie nomówiliście To tak trochę jak dziewczę przed pierwszym razem: i chciałabym i boję się . Nie wiem moze zle to czuję ale takie mam dziwne baczenie na tą sprawę. Jeśli kogoś uraziłam to przepraszam, ale ja już tak mam że nie owijam w bawełnę -
Za Kiltix Bayer o dł 66cm zapł.60zł , ale ma aktywność 7 msc. Sprawdzałam 2 lata temu , działa.
-
CZY nadaje sie posiadacz ASTa
Alicja replied to Amstaff_&_Ja's topic in American Staffordshire Terrier
Ona po prostu wystawia na próbę wasze nerwy. :D A tak na serio ja i mój mąż już 6 lat temu przymierzaliśmy się do kupna Asta , zrezygnowaliśmy na rzecz boksia , psa łatwiejszego w prowadzeniu , teraz po śmierci Harleya zdecydowalismy się ,albo ast albo żaden .No i jest . To dziewcze nie jest dla mnie wiarygodne i przekonywujace .Trudno ,takie moje zdanie. :roll: -
Mój OZZY złapał dziś kleszcza rano , bo znalazłam go lekko najedzonego jak wróciłam z pracy .Wyciagnęłam całego ,zywego . Był 7tygodni temu spryskany Adwantixem no i skończyło sie działanie. Już byłam kupić obroże Bayer .Ale czy mozna coś zrobić profilaktycznie po ugryzieniu p/kleszcza , czy pozostaje czekać i obserwować . Ala
-
Patka ty mnie nie przezywaj bo ja już zestresowana jestem wyglądem na tej fotce , a to dlatego że Tuffi chciał się rzucić na Ozzyego i drżałam o życie mojego pupila i przy okazji moje. :lol: A pani to na mnie mogą wołać dzieci w przedszkolu i koleżanki syna / kiedyś go ujawnię/ :wink: Co do imion to znam bokserkę Lunę i malamutkę /qrcze chyba już pisałam/ Ala & OZZY
-
W tym rzecz że zołza była wcześniej na 1h spacerku , obejście wokół domu b.duże ,tyle że zostaje czasem sama.A płot był naprawiany w piątek, ona nawet na szkoleniu podkop w czasie przerwy zrobiła , więc to niezły egzemplarz. Co do lisa to mógłby na allegro...... :lol:
-
Coś w tym jest bo to też była bokserka. Myślę że jak ja powiedziałabym Ozzyemu ,,zejdż,, to on wlezie jeszcze wyżej :-?
-
Poproszono mnie o pomoc w sprawie ucieczek suczki rasy amstaff /13msc/ Sunia mieszka z rodzina w domku przy lesie . Jej charakterek dał sie poznać już kiedy miała 4 msc i wybrała sie na6km spacer wzdłóż szosy.Ucieczki połączone z podkopami płotu to już standart ,ale dziś nawiała na 4 godziny i wróciła z lisem w pysku . Właściciel /a jest to jego pierwszy pies/ jest zrezygnowany. Dodam ,że Mini jest po szkoleniu , traktowana b.dobrze . Jeśli macie jakieś doświadczenia z tego zakresu poradzcie,co ma robić, czy i jaką karę zastosować wobec psa. Ala od Ozzyego.
-
Rany ! Lukierek to ty naprawdę ostry gość jesteś :o Złośnica to bulkowate tak mają/?/ ,bo mój młokos zabierał się ostatnio do żony swego poprzednika Haleya/a ja myślałam że mu się tylko w łepku od nadmiaru wrażeń pokręciło/ :-?
-
Brysia super dziewczynka/ oglądałam fotki na stronie/.A moze jej się nudzi :-? , no chyba że dziewcze po nocach nie śpi. :D Tak czy inaczej kochaniutka.
-
Alojzyna , to maleństwo tak ma zawsze ,czy jęzor specjalnie ciągany do fotki? :o
-
A dogo niemieckie nie przydepło czasem Lugerkowi na klejnota? :o :lol:
-
Za póżno zarejstrowałaś w urzędzie patentowym, no i paszło w eter :D Ale Tufi to równiacha , z Ozzym trzyma sztamę. :lol:
-
A gdzie ta ładna fotka Chrumy z mundurowym na spacerku? Tufi zdjęcia Tuficzka yorka można zobaczyć w galerii u yorków/ po sąsiedzku/.Jeśli idzie o psiowe imionka to znałam 4 Kamy /3 spanielki i jedna bernardynka/ ,2 Dżekusie ,Dolara -dobermana ,2 Luny/bokserkę i alaskana/ ,2 Lady /chart afgań. i york/ , 1 Lene ,1 Daisy ,2 Bony/spaniel i york/.Jakby tak poszperać w pamieci...... :-? A tego bulmastifa Harleya to widziałam na Animal Planet /bo wyszło śmiesznie z textu/
-
TO :o wygląda jak propozycja matrymonialna dla bulinek. :D
-
Fajne fotki :D , ale przewrotne to bulkowate dziewcze :wink: Koniki tez mi się bardzo podobały . I nikt nikogo nie zeżarł? :o Szkoda że pogoda nieciekawa.
-
NO to ja mam lepiej , może ci opowiedzieć? :lol:
-
Młodzieniec je Bewi Dog ale uwielbia też mięsko i surowe i gotowane ,dobrze by było gdyby jadł też warzywka.Surową marchew gryzie iwypluwa, tartej nie próbowałam dawać. Jak był młodszy to robił takie numery że w kuchni ładowałciało na krzesło i sprawdzał co szykuję lub co było na obiad ,no iszkoda bo mu fotki nie trzasnęłam ,bo zawsze ratowałam koryto. :cry:
-
No to my grzecznie , jak to bullowate, poczekamy. :D
-
U ludzi myśleniem też bywa różnie :-? ,a od psów oczekują nie wiedzieć czego .Odbieram pewne sprawy tak , ktoś chciał się wywnętrzyć i nadarzyła się okazja. Ja to zołza jestem i w pewnych sprawach mam swoje zdanie , a juz napewno co do wych. / skrzywienie zawodowe/. Stefek nie jedz tyle kaszy bo sie ,, rozbędziesz,, , Ozzyemu pani n-lka powiedziała że za gruby .Wiosna więc twarze w sałatki. :-? Co do warzyw to gruby je jeszcze gotowane marchewki .