-
Posts
51706 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Alicja
-
wygodniej :) szafa skromnych rozmiarów bo to Kubkowa, a on duzo wieszaczków nie potrzebuje :lol: :drinking: :drinking: :drinking:
-
[quote name='dbsst'][quote name='anetta']Dbsst, pytalam sie wcziraj jakis kilka stron wczesniej (:o ) "Dbsst, film mi sie nie otwiera. Slysze jedynie glos a filmu niet. Jake kodeki musze zainstalowac aby sie odtworzylo?" :P A foty wyrabiste :D[/quote] wiesz to strasznie trudne pytanie nie wiem :-? cholercia Agga siedzisz mi na rekawie :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]rękaw tysz możesz obciąć :lol: :drinking: :beerchug:
-
czekam na jutro :D
-
[quote name='dbsst']troche duszno jak to w szafie i jakies fredzle po nosie mnie gilaja ale co tam wazne ze chlodne napoje sa ;) :drinking:[/quote]no okno uchylam ,a frędzle ciachnij co tam :wink: muzyczke włączyłam :B-fly: :B-fly: :B-fly: :drinking: :drinking: :drinking:
-
[quote name='dbsst']Agga teraz musimy szeptem troche nie wygodnie mi w tej szafie Alu ae czego sie nie robi dla imprezki ;) :drinking: Agga nie nerwuj sie na domine ;) [img]http://img123.echo.cx/img123/4174/obraz0396xx.jpg[/img][/quote]oh Dbsst uratowałas sytuację , bo już mi się TZ po pokoju smrodził :evil: ,niby zagadał , ale węszyl jak gończy polski :evilbat: :drinking: :drinking: :drinking: :HUT012:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Agga'][b]Wiecie co za duzo tu gadacie a za mało SZPILKI.... Składam reklamacje!!!!!!!!!![/b][/quote] napij sie z nami :D :drink_2: prosze :D[/quote]chcesz zeby dziewczyne zgaga palila :evil:
-
[quote name='Agga'][b]Wiecie co za duzo tu gadacie a za mało SZPILKI.... Składam reklamacje!!!!!!!!!![/b][/quote]o rany nie krzycz bo nas mój TZ nakryje :roll: Lepiej :drinking: :drinking: :drinking: :D
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']nasze :drinka: :drinka: chłopaki wróciły :evil: :drinking:[/quote] o nieeeeeeeeeeeee powiedz im ze nie w pore i co to za krotki spacerek ;) :lol: :ak-shot:[/quote]umordowane wróciły bo Rumak narowisty za suczkami niucha :wink: :drinking: :drinking:
-
no i dałes się skusić :lol: fajny ten skrzydłokwiat przechlapane tak blisko do szkoly :-?
-
nasze :drinka: :drinka: chłopaki wróciły :evil: :drinking:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']no kobietki :B-fly: :drinking: :drinking: :laola: :HUT012: :klacz:[/quote] hehehhe :B-fly: :smilecol: :drinka: a na ile wyszli mezczyzni :roll:[/quote]kurcze nie wiem :roll: ale co tam :drinking: :drinking:[/quote] heheheheh postaw sobie mineralke kolo wyrka zebys nie musiala sie krecic z rana ;) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: i balujemy dalej ;)[/quote]z rana to ja do roboty wstaję /na 8.00/ :drinking: :drinking: :drinking:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']no kobietki :B-fly: :drinking: :drinking: :laola: :HUT012: :klacz:[/quote] hehehhe :B-fly: :smilecol: :drinka: a na ile wyszli mezczyzni :roll:[/quote]kurcze nie wiem :roll: ale co tam :drinking: :drinking:
-
no kobietki :B-fly: :drinking: :drinking: :laola: :HUT012: :klacz:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst']ło maatko to Ty czlowiek o stalowych nerwach :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]no toć ja kobita ze stali :wink: :lol: :lol: :beerchug: :drinka: :drinking:[/quote] hehehehe i to z dobrej bo krajowej :D ;) :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]z Huty Katowice :lol: :lol: :lol: :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :multi: :BIG:
-
[quote name='dbsst']ło maatko to Ty czlowiek o stalowych nerwach :lol: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :drinking:[/quote]no toć ja kobita ze stali :wink: :lol: :lol: :beerchug: :drinka: :drinking:
-
Gomez ,śpiochul doskonały :lol:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Justi0022']a niech się nam dzieje :multi: :drinking: :drinka: :laola:[/quote]no to sie nam imprezka rozkręca :ylsuper: :HUT012: :beerchug: :drinking: :laola:[/quote] Ala jako organizator ma prawo nas wykopac jak juz bedziemy za glosno spiewac ;) :drinking:[/quote]ja przyzwyczajona jezdem do śpiewów i hałasów/tak zawodowo :wink: / :beerchug:[/quote] :o ło a zawodowo to co robisz ze zwyczajna jestes ;) do takich rzeczy :D :drinking: Justi ja bede przytakiwac nie jestem pewna czy za chwile wydusze z siebie slowo ;) :drinking: jak w takim tepie bedziemy sie zaprawiac - do boju oczywiscie[/quote]zawodowo to ja siem użeram z dzieciątkami w przedszkolu :lol: :lol: :lol: o Chinach możem pogadac moi lubią chinszczyzne :lol: :lol: :lol: zdrówko :drinking: i raz na ludowo :laola:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='Justi0022']a niech się nam dzieje :multi: :drinking: :drinka: :laola:[/quote]no to sie nam imprezka rozkręca :ylsuper: :HUT012: :beerchug: :drinking: :laola:[/quote] Ala jako organizator ma prawo nas wykopac jak juz bedziemy za glosno spiewac ;) :drinking:[/quote]ja przyzwyczajona jezdem do śpiewów i hałasów/tak zawodowo :wink: / :beerchug:
-
[quote name='Justi0022']a niech się nam dzieje :multi: :drinking: :drinka: :laola:[/quote]no to sie nam imprezka rozkręca :ylsuper: :HUT012: :beerchug: :drinking: :laola:
-
[quote name='dbsst']a to jak zmeczona to zdroffko drogie panie :D :popcorn: :drinking:[/quote]zdrówko po raz pierwszy :drinking: :HUT012:
-
[quote name='agabass']My też chętnie do imprezki dołączamy :drinking: :drink1: :HUT012: :beerchug: :popcorn: IMPREZKA[/quote]no to zdrówko :drinking:
-
[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska']Dbsst :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug: zdrówko :beerchug:[/quote] hehehe zdrowko :popcorn: :D :drinking: tylko co rodzina powie jak Cie zobaczy taka ten tegez ;) :lol:[/quote] :drinking: powiem żem zmenczonam :drinking: po szkoleniu :lol:
-
Dbsst :drinking: :drinking: :drinking: :drinking: :beerchug: zdrówko :beerchug: