[quote name='arima']Ty sie ciesz ,że masz co wyczesywać :lol: :lol: Jakby taki misio bez tony kudłów wyglądał :lol:[/quote] :hmmmm: ...........................................................
mysle, ze tak: :roflt: :laugh2_2: :cunao: :stupid:
A to zdjęcie bardzo mi się podoba. Znad kufy Harnaśka widać piękne orzechowe oczy Halki
[img]http://img267.imageshack.us/img267/4202/harna85bf.jpg[/img]
Koma, jak tylko będzie następne spotkanie w Łodzi, to krzycz do mnie na priva, i na maila i gdzie się da, bo nie wytrzymam dłużej jak nie przytulę Komci!!!! 8)