[quote name='aśka-od-dagona']Hmmm, to może jak reszcie nie przeszkadza, to dla Polnej i Klaudii przełożymy na niedziele?[/quote]
hmm... dla mnie by było super, bo na sobote rodzice wyjechali sobie z jakimś pomysłem, ktory koliduje z naszym spacerkiem, tylko kiedy do kościoła....?:roll: