[quote name='Imbir1']No tak ciocia teqquila ma rację, nad kołem będzie trzeba popracować :lol: bo bardzo opornie nam to idzie. Ten piękny skok, który wykonał Imbirek, doszedł do skutku po namowach cioci teqquili i mnie.... ufff. Za następnym razem było już troszkę lepiej, czyli nadzieja jest:lol:[/quote]
och, zobaczycie, Imbirek jeszcze będzie skakał skakał po mistrzowsku:razz: