-
Posts
3672 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teqquila
-
[B][COLOR="Green"]ciotek bokserowych hahaha wolontariuszy z BwP w sprawie tej akcji happeningowej :razz:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]no bodziulka wyprosilas bedziemy w sobote w wawie :) jedziemy z KateKR wiec do zobaczeonka [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"][quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:hmmmm: kaj żeś sie smykała ......:razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] a tak sobie polazlam mama kompika zajela [quote name='basia2202'][COLOR=Purple][B]hej Tyśkowa :multi: :loveu: o jaaaaaa.... nasz braciszek....:loveu: jaaaaaki słodki....:loveu: [url]http://img227.imageshack.us/img227/9693/cimg9646up4.jpg[/url] stęskniłam się za tym pycholem :roll: ukochaj go mocno! :loveu: [/B][/COLOR][/QUOTE] ta stesknilas siem?? :eviltong: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]Bereczek TYŚKOWE :hand:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] witaneczko [quote name='mia_mia']co tam u gwiazdy telewizji?? :evil_lol:[/QUOTE] o a Ta siem ju wszystkim wygadala :evil_lol: gwiazda tv ma siem dobrze[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]ja tyz nie kce bo mi Eria zrobila sliczny :eviltong: Witaneczko [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]ja nic nie mowilam o bimbrowej tylko ze postaram sie sciagnac ja na ta akcje :P Bodziulka ja ciem normalnie kiedys udusze :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
teqquila replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]siemaneczko :) [/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Marta dawaj jakies zdjeciochy :) bo dawno nie bylo :evil_lol::evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witaneczko :) Widzialam foty psiakow i szcuraskow sliczne :) tyz mialam szczurki ale sa juz za TM [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Rinus nie wydurniaj sie tylko zacznij jesc !! przecie nie muisz jesc nie wiem ile ale troche !! ja tez mam tak ze mi sie jesc nie chce ale hm... trzeba :) foty widzialam :) [/COLOR][/B]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witaj Klockowa smierdziuszku ty :evil_lol:[/COLOR][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witaneczko Basienko jak dzis glowka nie boli??[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Witanko i duzo zdrowka zyczymy [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witaj Madziuniu kochana :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]o niie Ala zajela mi kibel tom bede na dworku se spedzala czas hahah:evil_lol::evil_lol: Witaj moja kochana :love[/COLOR][/B]u:
-
[IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/11.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/23.gif[/IMG]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="Green"][SIZE="6"]Dywan na dole, wódka na stole. Dziś się bawimy, bo Twoje urodziny obchodzimy. Dziś prezenty wręczymy, ładny wierszyk ułożymy, byś się śmiała i dobry humor miała. Dużo miłości a mało złości i dom zawsze pełen dobrych gości. Tego Ci dziś życzę i sto lat krzyczę.[/SIZE] ALu tego zycze Ci ja Tyskowa z Tyskiem i kotami [/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="Green"]Ale zabawki swietne hyhy a jak sie ciesza :evil_lol::multi: Ruda ale wybor haha ja wszystko sprobuje a potem bede w kiblu no wiesz ten teges :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"][quote name='zuzolandia']DOBEREK W SAMO POPOLUDNIE heheheheheheh;-) wstałam eheheheheheh[/QUOTE] a witanko witanko :loveu: [quote name='evaxon']:hand::hand::hand: dawno wakacyjnych fot nie bylo...:evil_lol:[/QUOTE] i ju nie bedzie w tym roku :eviltong: [quote name='Rinuś'][I][B][url]http://img227.imageshack.us/img227/9693/cimg9646up4.jpg[/url] jaaaaki fafel :loveu::loveu::loveu::loveu:[/B][/I][/QUOTE] moj fafel przejety :evil_lol: [quote name='zuzolandia']Cze Tyskowo ;-) Chcesz Sie Barborkowo Napic To Puć Do Mła Galeryji;-)[/QUOTE] siemacha ju lece pewnie ze cem :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
no to balanga hahaha [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/10.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/12.gif[/IMG] [IMG]http://www.gify-animowane.pl/gify/Rozmaite/Zywnosc/26.gif[/IMG] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]no ju wcianam wcinam i siem nie fochaj :) bo ja jestem szybcioreczka hahaha[/COLOR][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]a proszem bardzo hahaha ale taka impreke wieczorna a nie tera w dzien :evil_lol::evil_lol: ale ciasto zjem i siem napijem :evil_lol:[/COLOR][/B] -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]a mnie olala :evil_lol: ide siem fochac jak zawsze hehehe[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Witaj kochany Oleczku pamietasz mnie jesce ??:evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]witanko Efuniu !! ladny baneros haha a cojest gartisowe w bravo girls?? i pewnie o seksie czyta haha:evil_lol::evil_lol::diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witaneczko :) [/COLOR][/B]