-
Posts
3672 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teqquila
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witaj Klockowa :evil_lol: widzialam foty :P [URL="http://images32.fotosik.pl/78/c62520d06da0375f.jpg"]http://images32.fotosik.pl/78/c62520d06da0375f.jpg[/URL] superanckie zdjecie smoka [/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]tom dawaj wiecej zdjec a nie sama paplanina :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witam witam :) dam 4 zdjecia z zawodow z listopada :evil_lol:[/COLOR][/B] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8177/2c993f6d66d53138qh2.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/7165/185d12a7e50e221dmeddc3.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8163/9f0ef1d9f3b88a66nm1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/1710/ec717c269e1e5c58medpw9.jpg[/IMG]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witanko :) dobrze ze z Zuzka juz dobrze :) czasami tak jest ze pies nie chce nic jesc u mnie tyz tak jest z Tyskiem [/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Witaj ma Ruda kochana :evil_lol: Ale Zuza ma piekne usteczka :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witanko zdjecioszki widzialam i piesecka boksiczka sliczny :loveu:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]tak znow w rozu :diabloti: chyba go przefarbuje bo jakos mu tak ladnie w tym kolorze :evil_lol: [/COLOR][/B]
-
[IMG]http://images25.fotosik.pl/124/7d240f1904b14a97.jpg[/IMG] [IMG]http://images31.fotosik.pl/76/d86d621a7e999c96.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="Green"]Witam Witam Was wszystkich u mnie hyhy troche tu nie zagladalam ale mam dla was zdjecioszki Tysika Rysika haha:evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/76/ebaf9a66e57d7961.jpg[/IMG][/URL] [IMG]http://images33.fotosik.pl/76/086cd73214f2fe5b.jpg[/IMG] [IMG]http://images27.fotosik.pl/125/f22afe55ac50e520.jpg[/IMG] [IMG]http://images26.fotosik.pl/125/4d2a58f589bc5653.jpg[/IMG] [IMG]http://images23.fotosik.pl/124/662648c705900e32.jpg[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Klockowa witaj nie bojaj siem jutra bede trzymac kciukasy za Cie a zdjecia smoka superowe[/COLOR][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witaj Klockowa ile Ty masz tych dzieciorkow :evil_lol::evil_lol: skad je bierzesz :evil_lol: albo nie pytam ju wiem :eviltong:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Klockowa no co Ty dal pomacac dobrze ze gdzie indziej nie dal :evil_lol::evil_lol::evil_lol: a skad ja mam wiedziec ze Pan C caly :evilbat::niewiem:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="Green"]hyhy to Pana C a ja myslalam ze to Ozzulka :evil_lol::evil_lol::evil_lol: bom taki maly :diabloti:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="Green"]chyba landrynek hahaha :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Ruda no cos Ty chora :( duzo zdrowka zyczym i sie kuruj [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Alu to jutro na ktora na obiad mam byc :eviltong::evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[B][COLOR="Green"]nie no nie przesadzajmy nie zrobie z niego panienki :evil_lol::evil_lol: Witaj Basiu ale mnie zaszczyt walna bosz tylko do mnie przyszla :)[/COLOR][/B]
-
Mika(*)&Verti-czyli borderowe potwory w akcji
teqquila replied to Klaudia:-)'s topic in Border Collie
to jest ten Poker co kiedys przyjechal na plac?? bo jesli to on to chyba wtedy wydalawl mi sie wiekszy :evil_lol: i grozniejszy -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]tom ja wam powiem ze zyje ale ma tyle roboty ze dzis na dogo nie przyjdzie chyba ze w nocy [/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Witaneczko :)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witaj Ruda :) fajne fotaski pieseczkow [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Rinus :kciuki: i czekamy na zdjecioszki a po za tym Witaneczko :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Zafafluniona Galeria czyli :Mercedes[*],Bonita,Dickens, ich dzieci oraz ONNI
teqquila replied to bonita's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]ale fajne zdjecia :evil_lol: a to ostatanie zajefajne :loveu: Witanko :)[/COLOR][/B] -
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Klockowa czy Ci cos na glowe nie padlo przypadkiem?? chyba ta doktorowa cos Ci zrobila :eviltong:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]bosz piekne :) ja bym je wymietosila wyglaskala i wycalowala :evil_lol: ja tyz bym wziela Terusia piekny jest :) :loveu::loveu::loveu: jak one szybko rosna [/COLOR][/B]