Jump to content
Dogomania

teqquila

Members
  • Posts

    3672
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by teqquila

  1. [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/8258/cimg0636av9.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/2553/cimg0637lu1.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/6264/cimg0640rn4.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/8554/cimg0641aa9.jpg[/IMG] i powrot do domu :-( [IMG]http://img222.imageshack.us/img222/2453/cimg0643oy3.jpg[/IMG]
  2. [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5011/cimg0609vn5.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/746/cimg0621co5.jpg[/IMG] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/1529/cimg0626zz1.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/9164/cimg0628nt2.jpg[/IMG] [IMG]http://img517.imageshack.us/img517/4635/cimg0630nu9.jpg[/IMG]
  3. [B][COLOR="Green"]o o foteczki hyhy dopiero ie dawo wrocilam hihi o cieplutko u as tak ze hm... spacerowac i spacerowac y sie chcialo :)[/COLOR][/B] [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/8439/cimg0606hv0.jpg[/IMG]
  4. [B][COLOR="Green"]no jak dla mnie mogly by byc wieksze :evil_lol:[/COLOR][/B]
  5. [B][COLOR="Green"]no jak wroce z pieskiem ze spacereczka to beda foteczki :evil_lol:[/COLOR][/B]
  6. [B][COLOR="Green"]Witam sliczne zdjecia!! jak ja dawno go nie widzialam hyhy[/COLOR][/B]
  7. [B][COLOR="Green"][quote name='ferraribox']Witam! ponoć ktoś tu chce małego boksia?[/QUOTE] ja wiem kto ja wiem kto hyhy ja kcem malego boksika ja ja ja !! i Tysio tyz by chcial malego kolezke ale rodzice !! wola kota nastepnego :angryy: [quote name='Alicja']:placz::placz:[FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz:....tak....zapomnialam pokolorkować ...lece bo chcę .... lece bo zycie ma sens :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [/B][/COLOR][/FONT] [url]http://img220.imageshack.us/img220/3461/cimg0595bj6.jpg[/url][/QUOTE] hyhy dostal rebulla dlatego lata , dac Ci kretki ?? [quote name='zuzolandia'][URL]http://img139.imageshack.us/img139/7563/cimg0585uq7.jpg[/URL] oooooo jakiz potfforzasty ehhehehehe [URL]http://img220.imageshack.us/img220/6360/cimg0600fl5.jpg[/URL] aucccc cosik mnie uzarlo aaauuuuuu ;-) jeee zazdraszczam wakacji ;-)[/QUOTE] Witam Was taki moajne potrforeks :evil_lol: [quote name='bonita'][COLOR=Blue][I]Huraaaaaaa , a tu morze jest jeszcze :multi: Ale fajnie :loveu: Już nie mogę doczekać się wiosny :evil_lol: Zapisałaś Tyśka do chóru :evil_lol: [url]http://img139.imageshack.us/img139/7563/cimg0585uq7.jpg[/url] [/I][/COLOR][/QUOTE] tak ale go wywalili :evil_lol: bom falszuje :evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:grins: cze Tyśkowe :multi::multi::multi:..czy to już koniec fotek :hmmmm:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] nie jesce nie koniec fotek wakacyjnych jeszcze troche :evil_lol: [quote name='Aga K']heeeyah ;) my chcemy więcej wiecej fotek no nie ?[/QUOTE] no beda benda ale wieczorkiem hahahaa:evil_lol: [/COLOR][/B]
  8. [B][COLOR="Green"]Alu kolorek ci uciekl ?? tak to moj zajac wodny :diabloti:[/COLOR][/B]
  9. [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/1504/cimg0592me6.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/3461/cimg0595bj6.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/649/cimg0598ac0.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5382/cimg0599vx6.jpg[/IMG] [IMG]http://img220.imageshack.us/img220/6360/cimg0600fl5.jpg[/IMG]
  10. [B][COLOR="Green"]no mam nadzieje bo ju myslalam ze cos nie tak jest z Toba :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/B]
  11. [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/3519/cimg0582nc7.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7152/cimg0583uu7.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7563/cimg0585uq7.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/6784/cimg0588to4.jpg[/IMG] [IMG]http://img139.imageshack.us/img139/7065/cimg0590hq5.jpg[/IMG]
  12. [B][COLOR="Green"]Alu on biegl :roll::roll:[/COLOR][/B]
  13. [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/6213/cimg0572wt3.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/5244/cimg0573kh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img223.imageshack.us/img223/4212/cimg0581iy9.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/4325/cimg0576tu0.jpg[/IMG] [IMG]http://img116.imageshack.us/img116/9728/cimg0577jb8.jpg[/IMG]
  14. [B][COLOR="Green"]Alu nabierz sobie w kanister hhaha:lol:[/COLOR][/B]
  15. [B][COLOR="Green"]jak wroce z Tyskiem to beda zjecia znad morza jeszcze :)i z powrotu do domu :-([/COLOR][/B]
  16. [B][COLOR="Green"]Witaj Bimberkowa czemu wszystkich fotek nie dalas :diabloti:[/COLOR][/B]
  17. [B][COLOR="Green"]Witam Cie Ewo dzis :)[/COLOR][/B]
  18. [B][COLOR="Green"]Witam Cie kolezanko z klaski maszej co tylko jedno ma w glowince :diabloti:[/COLOR][/B]
  19. [B][COLOR="Green"]Witako dziewczyki :) jak tam co dzis roita [/COLOR][/B]
  20. [B][COLOR="Green"]o jesce wczesie jezd :evil_lol: jesce siem rozkreci :evil_lol: Witam klockowa widzialam kloa twego psa :diabloti:[/COLOR][/B]
  21. [B][COLOR="Green"]Zuzanka brawo :multi::multi: Witanko [/COLOR][/B]
  22. [B][COLOR="Green"]Witako Alu ile fotek :multi: ale Ozzulek sie wyleguje :) a Ala tylko foci i foci hehe :evil_lol:[/COLOR][/B]
  23. [B][COLOR="Green"][quote name='zuzolandia'][URL]http://img139.imageshack.us/img139/3410/cimg0492uh1.jpg[/URL] dobrze posiedziec przy zubrze ;-) [URL]http://img115.imageshack.us/img115/9029/cimg0568uu8.jpg[/URL] ale chaciora mialyscie kobitki!!!![/QUOTE] no nie fajniasty haha [quote name='Imbirka']Czy Ty musisz wstawiać takie niewyjciowe moje zdjęcia? :cool3::cool3::cool3::mad::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] no jak nie wyjsciowe ta najladniejsza ze wszystkich hahaha:evil_lol: [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=Red][B]:placz::placz::placz:no dopsz ...no przyznam się ....ja scę nad morze :placz::placz::placz: Fajna Chateczka ;)....ale Wilk Morski najfajniejsiejszy :loveu: [url]http://img115.imageshack.us/img115/9295/cimg0550oq8.jpg[/url] Witanko :multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE] ja tyz ce nad morze :) nie tylko Ty :eviltong: pewnie ze wilk jak by inaczej hahaha [quote name='Aga K']Witamy serdecznie widze, ze byly wakacje :P pozdrawiamyy :loveu::loveu:[/QUOTE] o witam witam dawno was nie bylo :eviltong::evil_lol: [/COLOR][/B]
  24. [B][COLOR="Green"]ju lece bierzemy ile sie da albo na 2 razy wezmy :)[/COLOR][/B]
  25. [B][COLOR="Green"]hehehe a niech se posra chociasz se jelita przeczysci hahaha kcesz to pojde z Toba po to piffo kurka koloru wczesniej zapomnialam [/COLOR][/B]
×
×
  • Create New...