-
Posts
3672 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by teqquila
-
[IMG]http://img410.imageshack.us/img410/392/cimg9850kr8.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/5301/cimg9851qd8.jpg[/IMG] [B][COLOR="Green"]i taki zmeczony bylem [/COLOR][/B] [IMG]http://img85.imageshack.us/img85/8261/cimg9821lq7.jpg[/IMG]
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witanko Klocusiowa :) szkoda zem nikt zdjeciocha nie zrobil jak tak prawie zjechalas :evil_lol:[/COLOR][/B] -
[IMG]http://img80.imageshack.us/img80/6702/cimg9845pl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/496/cimg9846mz5.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/5411/cimg9847hl8.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/9319/cimg9848ed2.jpg[/IMG] [IMG]http://img410.imageshack.us/img410/8269/cimg9849jn1.jpg[/IMG]
-
[IMG]http://img161.imageshack.us/img161/4673/cimg9839oi8.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2265/cimg9840yy0.jpg[/IMG] [IMG]http://img161.imageshack.us/img161/2551/cimg9841og8.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/7623/cimg9843zx8.jpg[/IMG] [IMG]http://img80.imageshack.us/img80/2088/cimg9844kj4.jpg[/IMG]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witanko widzialam foteczki :) Zuza pewnie zadowolona z zabawek i z domku :evil_lol:[/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Witanko piekne fotki :cool3: ja bym kciala latoooo i morze :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5187/cimg9833rk5.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8885/cimg9835gk2.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/429/cimg9836bs8.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/8352/cimg9837fb6.jpg[/IMG] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/9097/cimg9838wj9.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="Green"]Witanko Ewuniu :) [/COLOR][/B]
-
[quote name='zuzolandia']oooooooooooooo nie moze to byc !!! w Lodzie snieg???? o kurde a ja najparwdopodobnie w srode musze do Lodziska jechac...bleee...moze stopnieje do srody heheheheheh Tysik sliczny na snieguuu ;-) pozdro[/QUOTE] [B][COLOR="Green"]no do srody ma padac snieg :evil_lol::evil_lol: wiec lepiej sanki wez ze soba :evil_lol:[/COLOR][/B] [quote name='zuzolandia']no sorrry ale tyn pychol na rynczniku to jak mops wyglundo !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! heheheheheheheheheeheheeheheheheheheheheheheheheh[/QUOTE] [B][COLOR="Green"]no bo recznik jest nie caly rozlozony ale wierz mi to sa boksie :)[/COLOR][/B] [IMG]http://img115.imageshack.us/img115/5187/cimg9833rk5.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="Green"]Witaj Alu widzialam fotaski :) Ozzulkowe :evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
[IMG]http://img88.imageshack.us/img88/4880/cimg9827kw9.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8773/cimg9828kg3.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/433/cimg9829zf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8472/cimg9830ax6.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8577/cimg9832sl6.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="Green"]nie juz nie lato dzis spadlo u nas duzo sniegu i wiecie co mam dla was foty sniegowe hyhy[/COLOR][/B] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/1682/cimg9822zj8.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/7373/cimg9823tr3.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/8539/cimg9824sp4.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/5774/cimg9825sx4.jpg[/IMG] [IMG]http://img88.imageshack.us/img88/9660/cimg9826dm8.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="Green"]Bimberowa gdzies Ty ?? :diabloti:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witanko :)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Madziarka nie martw sie masz nas my mamy ciebie :) napewno wszystko sie ulozy zobaczysz [/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witanko Ewuniu[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witano wieczorne oteczki widzialam :)[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witanko :) moze jakies fotencje hihi:evil_lol:[/COLOR][/B]
-
[B][COLOR="Green"]Witanko dziewuszki :loveu: Fruzia swietnie wyglada :evil_lol::evil_lol: jak jest mokra hihi Tysiek tyz mial przymusowe kompanko w sobote wieczorem :evil_lol:[/COLOR][/B]
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
teqquila replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]Witaj Basenko :) [/COLOR][/B] -
[B][COLOR="Green"]Witanko ALu :evil_lol:[/COLOR][/B]
- 78403 replies
-
CLOCKWORK-dziękuję że BYŁEŚ i.... przepraszam ...
teqquila replied to clockwork's topic in Foto Blogi
[B][COLOR="Green"]dotarlam do konca hehehe nie no Klocek minki superowe :evil_lol::evil_lol: widzialam zdjecisze wszystkie :evil_lol::evil_lol: WITAM[/COLOR][/B] -
[quote name='zuzolandia'][URL]http://img125.imageshack.us/img125/8051/cimg0659jz4.jpg[/URL] biedronkowy mopsik z bimberosa sie zrobil????? heheheheheheheheheheh[/QUOTE] [COLOR="Green"][B] to jest recznik w bokserki teraz ich dobrze nie widac to nie mopsiki :angryy::diabloti:hahahahaha Witam Was wszystkich :evil_lol: wczoraj Tysik byl kompany hyhy bo sie pies wytarzal :D dzis pancia byla na gieldzie i kupila 2 raciczki wedzone i ogon wedzony hyhy dla piesecka i obroze ze skory zrobie foteczki w nowej obrozce i wstawie :) [/B][/COLOR]
-
[B][COLOR="Green"]a tak spaly w pociagu kjak wracalysmy do domu [/COLOR][/B] Bimberos [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/8051/cimg0659jz4.jpg[/IMG] Tyson [IMG]http://img210.imageshack.us/img210/9340/cimg0658fa0.jpg[/IMG]
-
[B][COLOR="Green"]nie dlugo najpierw zima musi przyjsc :placz:[/COLOR][/B] [IMG]http://img440.imageshack.us/img440/5561/cimg0644sq9.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/286/cimg0648yf3.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/6288/cimg0647vo6.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/351/cimg0654bf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img125.imageshack.us/img125/9773/cimg0651tb6.jpg[/IMG]