Jump to content
Dogomania

mag.da

Members
  • Posts

    3225
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by mag.da

  1. Nitkę mam zdjąć z 1 str, DT będzie szukał jej domu?
  2. Mnie też jutro nie ma w Kielcach cały dzień :shake:
  3. [quote name='andzia69']Mag.da - tego psiaka można zdjać - ma nowy domek - albo inaczej...został w tym domku, który odwiedzał i w którym był dokarmiany;)[/QUOTE] Którego psiaka?
  4. [quote name='andzia69']dawa!:evil_lol: a w drodze powrotnej weźmiesz budy do pomalowania:eviltong::p [/QUOTE] To szykuję szafę - musimy ją częściowo rozkręcić do transportu. Dam znać, jak będziemy już mogli jechać.
  5. [quote name='andzia69']Dzięki - co do mebli to nie wiem...szafa ubraniowa to wiem, ze by sie przydała...a co innego to już EwaB musi powiedzieć...[/QUOTE] Mam do oddania 3-drzwiową, ubraniową (2 części to drążek na wieszaki, a 1 część półki) - czarny kolor. Stan bdb ;) I do niej w komplecie taki biurowy słupek z półkami (na segregatory itp.) Jeśli się przyda, to piszcie. Transport też mam ;)
  6. No jeśli DT nie wygania jeszcze Pascala, to możemy poczekać ;) Wiadomości dobre, poza tymi zapędami niszczycielskimi - one występują, jak zostaje sam, czy w obecności domowników też?
  7. [quote name='andzia69']na razie dostaliśmy tylko parę snopków - czy jak to się tam nazywa - przywiozła samochodem osobowym moja znajoma - do dzisiaj nie może się pozbyć słomy z samochodu:):) [/QUOTE] Jeśli macie dostęp do słomy, to mogę pomóc w transporcie większej ilości. Niestety, tam skąd ja kiedyś przywoziłam na działkę już się skończyła.
  8. I nadajcie im imiona dziewczyny ;)
  9. [quote name='Jaaga'] Co do adopcji zagranicznych, to Erka już wcześniej kontaktowała się z róznymi organizacjami. problem w tym, że jesli pies jest stary, nie ma nogi czy oka, to ok bo nie wymagainterwencji, ale jesli potencjalnie wymaga leczenia czy skomplikowanych operacji, zabiegów, to nie ma chetnych na adopcję, bo to sa tam ogromne koszty. Nikt nie bedzie brał kredytów, zeby sponsorować np operacje na kręgosłupie. [/QUOTE] Ano właśnie. A tym bardziej u nas jest z tym ciężko. Nie dość, że koszty, to jeszcze ograniczony dostęp do specjalistów :shake: No, ale może jednak znajdzie się ktoś, kto będzie mógł pomóc...
  10. Tak, Sofi na szczeniakach, bo to jeszcze małolata jest :-D
  11. Śliczne. Który to piesek, a która sunia?
  12. Może trzeba szukać pomocy za granicą, u jakiejś zaufanej fundacji?
  13. To i ja podrzucę w oczekiwaniu na opis i zdjęcia ;)
  14. Wydawało mi się, że Filipa już zdejmowałam, skleroza :icon_roc: Tego białaska ze Słowika przeniosłam do szczeniaków, skoro ma dopiero pół roku. Saga, Opieniek też na szczeniakowym jest :)
  15. Podstawowe info są na 1 str, a dla których potrzebne - chyba dla wszystkich...
  16. [URL=http://img193.imageshack.us/i/48668506.jpg/][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/3093/48668506.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img832.imageshack.us/i/81083614.jpg/][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/1539/81083614.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/64567661.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/9137/64567661.jpg[/IMG][/URL]
  17. Fotki kiepskie, bo starym aparatem, a i psiak nie pozwolił się zbliżyć więc wszystko na zoomie. No ale coś tam widać: [URL="http://img829.imageshack.us/i/46993111.jpg/"][IMG]http://img829.imageshack.us/img829/4266/46993111.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img227.imageshack.us/i/88020077.jpg/"][IMG]http://img227.imageshack.us/img227/8720/88020077.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img200.imageshack.us/i/70478232.jpg/"][IMG]http://img200.imageshack.us/img200/9673/70478232.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img690.imageshack.us/i/64383895.jpg/][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/2618/64383895.jpg[/IMG][/URL]
  18. Dodałam ją na razie do swojego posta, a najwyżej Andzia później przeniesie do "starachowickiego".
  19. Jaaga, to o tą jamnikowatą chodzi? [IMG]http://img585.imageshack.us/img585/1666/lag1.jpg[/IMG]
  20. Acha, to ja się pogubiłam, myślałam, że to dwie różne sunie.
  21. Jaaga, to ze szczeniaków Polly została u Ciebie jeszcze ta najmniejsza sunia? [URL="http://img193.imageshack.us/i/56669751.jpg/"][IMG]http://img193.imageshack.us/img193/9841/56669751.jpg[/IMG][/URL] Jak ona ma na imię, bo ja myślałam, że to ona jest Ewcia?
  22. Ta sunia miała jakieś imię nadane?
  23. Marzycielko, podaj jeszcze jakieś namiary w sprawie tych szczeniąt, to wstawię je na 1 str.
  24. Savahna, witamy na wątku :) A Strączka podnosimy, może ktoś jeszcze dorzuci się do kastracji?
×
×
  • Create New...