-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Tosca dogadała się z resztą stada - jedynie Irga jeszcze na nią burczy, ale myślę, że to przejściowe. Nie sprawia, jak na razie, żadnych kłopotów, nic nie zniszczyła w boksie, nie ma też śladów, żeby próbowała się wydostać. Jest wesoła, szaleje z dużą Sabą - Saba ma wreszcie kompankę o podobnych gabarytach :) Jedyne, co mnie niepokoi, to to, że jest bardzo szczupła, wręcz chuda. Nie widać tego na zdjęciach, bo ma bujne futro, ale przy dotyku czuć ostry kręgosłup, żebra i kości biodrowe. Jak wyjeżdżała od nas, to też była chuda, ale wtedy, po sterylce wyraźnie poprawił jej się apetyt i myślałam, że przytyje. Teraz też apetyt jej dopisuje, to zobaczymy, czy będzie przybierać, czy może to już taki typ, że wszystko spala. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/444/31879517.jpg/"][IMG]http://img444.imageshack.us/img444/9511/31879517.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/78659751.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/3186/78659751.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/690/41593437.jpg/"][IMG]http://img690.imageshack.us/img690/1807/41593437.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/706/15282128.jpg/"][IMG]http://img706.imageshack.us/img706/1208/15282128.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/534/46711017.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4783/46711017.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/834/66725853.jpg/"][IMG]http://img834.imageshack.us/img834/7241/66725853.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/220/94447460.jpg/"][IMG]http://img220.imageshack.us/img220/5862/94447460.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/507/69699503.jpg/"][IMG]http://img507.imageshack.us/img507/8862/69699503.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/545/47184129.jpg/"][IMG]http://img545.imageshack.us/img545/3396/47184129.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/857/29850607.jpg/"][IMG]http://img857.imageshack.us/img857/4375/29850607.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Mag.da śliczne fotki Szarki. Mogłabym o kilka w tym stylu niesmiało poprosic:oops:, bo ona tak ...szara...A tu slicznie wyszła, może ktoś się wreszcie by zakochał.:razz:[/QUOTE] Jasne, będę ją focić, tylko żeby Szarka ładnie wyszła, to musi być słońce, a teraz taka szarzyzna, że zdjęcia beznadziejne wychodzą. Dziś zrobiłam kilka fotek Tosce, ale jakość fatalna przez brak słońca: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/576/52021435.jpg/"][IMG]http://img576.imageshack.us/img576/2283/52021435.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/163/30880829.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/8571/30880829.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/836/82354804.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/8717/82354804.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/408/74483099.jpg/"][IMG]http://img408.imageshack.us/img408/7038/74483099.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/43/34852383.jpg/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/5053/34852383.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Przystojniak z Elvisa, chyba też bym go poznała ;) U Sabuni wszystko OK. Nawet nie wyszła z fartuszka :cool3: Ranka nie przecieka, ona jest wesoła, ruchliwa, ma apetyt. Noc na wszelki wypadek spędziła w klatce, żeby za bardzo nie latała po boksie ;) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/851/86274727.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/2946/86274727.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/844/15129765.jpg/"][IMG]http://img844.imageshack.us/img844/3971/15129765.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/196/82108255.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/722/82108255.jpg[/IMG][/URL] i z serii [I]niedoogłoszeń[/I] :eviltong: :diabloti: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/52473053.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/986/52473053.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/543/53651999.jpg/"][IMG]http://img543.imageshack.us/img543/8933/53651999.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/28230633.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/4373/28230633.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Mojego TZ-ta też Tosca zauroczyła - z niej to taki pies pana jest ;) A ciekawa jestem, co z Elvisa wyrosło :lol: Kilka fotek. Szarka: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/41051552.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/2831/41051552.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/94/65003044.jpg/"][IMG]http://img94.imageshack.us/img94/1392/65003044.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/830/13246189.jpg/"][IMG]http://img830.imageshack.us/img830/3600/13246189.jpg[/IMG][/URL] i Big Saba herbu Kopidołek: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/546/52245822.jpg/"][IMG]http://img546.imageshack.us/img546/2926/52245822.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/46933157.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8295/46933157.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Czyli nie taki znów szatan z Toski. Ciekawe, na jak długo zostawała sama? U Sabuni na razie wszystko OK. Jest wesoła, żywotna, najadła się i śpi. Oby tylko nie dobrała się do rany, to powinno być dobrze. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Sabunia powróciła. Jak na razie wszystko OK. Opędzlowała michę (u weta wzgardziła Royalem :diabloti:), popiła i śpi. [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/97/106rf.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/835/106rf.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Nie znam na razie szczegółów, ale podobno u Sabci wszystko OK :) -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Na razie nic nie wiemy o Sabci, bo nie można dodzwonić się do weta, ma wyłączony tel. Przed południem ma chyba zabiegi, może dlatego nie odbiera. Myślę, że gdyby coś było nie tak, to sam by dzwonił. Węgielkowa cały czas się do niego dobija i ma dać znać, jak czegoś się dowie. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
No cóż, nie mogło pójść za gładko, w końcu to SABUNIA :diabloti: Po przyjeździe zaniosłam ją do boksu w transporterku, wyszła zadowolona, żwawa, poszła na legowisko. Ale jeszcze chciałam ją wypuścić na siku - doszła do drzwi, a za nią ścieżka z krwi :mdleje: Podniosłam ją na ręce, a tu krew mi się leje po spodniach :mdleje: Fartuch mokry, że można wyżąć :mdleje: Więc biegiem do samochodu i do weta. Adrenalina mnie do tej pory trzyma :diabloti: -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Tak, Mały Komandos wystąpi w różowym. Tylko nie wiadomo, jak długo różowa kreacja przetrwa :roll: Lekarz zawiadomiony, uprzedzony, uczulony, że ma pilnować, jak oka w głowie. Małpiszon dobierał się do drzwiczek transportera jeszcze zanim wyruszył z domu :roll: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bengalo-brytyjczyki właśnie jadą do Kielc :) Tam przeczekają do czasu transportu. [quote name='savahna'] Może jeszcze mi sie z raz uda mi się coś pokombinowac z fotkami, bo już nie mam skąd brać i cza kombinować.Na gumtree dałam jedną, bo nie chciało przepuścić ogłoszenia....:diabloti: [/QUOTE] Savahna, ja jeszcze przejrzę te, co jej robiłam niedługo przed wyjazdem, może jakiejś nie wstawiałam jeszcze. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']Dobrze,że się tak skończyło. Biedna psinka...:roll: Jak Ewelinka napisała o zapaści, to nie widziałam co myślec, jaki finał...:-( [/QUOTE] Było niewesoło, jedną nogą była już na tamtym świecie :shake: Ale na szczęście wróciła i nie widać po niej, że tyle przeszła - jest wesoła i depcze mi po piętach jak zwykle :evil_lol: -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/28/87670680.jpg/"][IMG]http://img28.imageshack.us/img28/3771/87670680.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/202/23014014.jpg/"][IMG]http://img202.imageshack.us/img202/9742/23014014.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/807/77438546.jpg/"][IMG]http://img807.imageshack.us/img807/852/77438546.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/100rmt.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/4992/100rmt.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/854/101vj.jpg/"][IMG]http://img854.imageshack.us/img854/1795/101vj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/853/103kv.jpg/"][IMG]http://img853.imageshack.us/img853/5156/103kv.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[URL="http://imageshack.us/photo/my-images/221/61742634idio.jpg/"][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/2102/61742634idio.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/33/87431166.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/3403/87431166.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/40/46333071.jpg/"][IMG]http://img40.imageshack.us/img40/673/46333071.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/841/84854120.jpg/"][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/2075/84854120.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/862/76066012.jpg/"][IMG]http://img862.imageshack.us/img862/4195/76066012.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
No to jeszcze dzisiejsza Sabunia: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/51/23745537.jpg/"][IMG]http://img51.imageshack.us/img51/2092/23745537.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/39/29180007.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/5922/29180007.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/846/59223548.jpg/"][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/1690/59223548.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/194/59504776.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/9127/59504776.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/831/61869688.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/8467/61869688.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='erka'] [B][COLOR=#800080]U mag.dy zawsze jeden psiak jest tylko za zwrotem kosztów karmy, teraz jest to Aksa, za utrzymanie której płacimy tylko 50 zł/mies. :)[/COLOR][/B] [/QUOTE] Dinka erko, nie Aksa jest tymczasowiczką :lol: -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
i takie: [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/831/30441962.jpg/"][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/528/30441962.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/859/32301039.jpg/"][IMG]http://img859.imageshack.us/img859/9194/32301039.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/208/22445063.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/6012/22445063.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us/photo/my-images/849/60730042.jpg/"][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/7884/60730042.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Na razie tylko takie: [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/687/30308107.jpg/][IMG]http://img687.imageshack.us/img687/4453/30308107.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/221/20352275.jpg/][IMG]http://img221.imageshack.us/img221/4974/20352275.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://imageshack.us/photo/my-images/198/98511602.jpg/][IMG]http://img198.imageshack.us/img198/7022/98511602.jpg[/IMG][/URL] -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
Już kiedyś próbowałam ze zdjęciami na rękach, ale wychodzi na nich spłoszona, bo zdjęcia robił Paweł, a jego się jeszcze trochę boi. Ale przejrzę je jeszcze raz i choć jedno wstawię. -
Komandos Sabcia melduje: Misja - ZNALEŹĆ DOM - ZAKOŃCZONA :)
mag.da replied to Roszpunka's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Magduniu, intryguje mnie tylko jedno- proszę o poważną odpowiedź (jak na rozsądną kobitę, nie chodzącą w krzoki przystało) czy w kociarni masz net???? [/QUOTE] Oczywiście, że mam net w kociarni. Super hiper tajne łącze, tylko dla chodzących po sufitach. I nic więcej w tym temacie nie mogę powiedzieć :ekmm: -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='divia_gg']Mag.do a bioderko miala przeswietlane? Wiem ze pisalyscie, ale chyba mi cos umknelo... Bo moja Zuza wlasnie znow zaczela kulec w taki sposob, ale ona ma problem w udzie, jak kosc udowa wchodzi w miednice (no w sensie w tych okolicach), ma starta chrzastke i nie wymaziona. Brala leki wlasnie na produkcje tej mazi i pomoglo. Teraz musze ponowic lek. A poprzednia kuracja bardzo pomogla i byl spokoj na jakies 2 lata z tym kuleniem. Chyba ze to wykluczone jest, to juz nie wiem co powiedziec:D[/QUOTE] Tak, pierwsze RTG to był staw biodrowy, a wczoraj kolano i stopa - nigdzie nic niepokojącego nie widać. Obejrzałam jej dzisiaj jeszcze raz dokładnie tą łapkę i nic nie znalazłam. Pazurki całe, poduszki całe, między poduszkami nic nie ma. Myślę, że gdyby to chodziło o jakąś drzazgę czy kolec, to wylizywałaby to miejsce, albo zrobiłby się ropień, a nic takiego nie widać. Ona rano mniej kuleje, a jak trochę pochodzi, to zaczyna łapę podnosić. Dzisiaj też rano chodziła prawie normalnie, już myślałam, że jak jej wczoraj powyginali tą łapę do RTG, to może coś jej przeskoczyło i będzie poprawa, ale teraz już znowu ją podnosi. A co za lek dostaje Zuza? -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Ma ograniczony ruch, nie wychodzi na "biegane" spacery, tylko na krótko. Jest rozdzielona z Dinką, żeby w boksie też nie szalały. Oglądałam jej tą łapkę i tak "na oko" nic nie zauważyłam. Płukałam pod kranem, żeby wyleciały ewentualne kolce/drzazgi. Przy pierwszym badaniu trochę pisnęła przy ucisku stawu biodrowego, dlatego wetka stawiała na te okolice, ale nic nie wyszło. Jeszcze jutro przejrzę ją od nowa.