-
Posts
3225 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by mag.da
-
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
No to coś muszę wstawić, żeby poprawić Ci samopoczucie :p Ale mam tylko jedno i to niezbyt piękne, bo przez okno - Tasza przyłapana na urywaniu łebka temu misiu :diabloti:: [URL="http://img827.imageshack.us/i/69015178.jpg/"][IMG]http://img827.imageshack.us/img827/54/69015178.jpg[/IMG][/URL] -
SZCZENIĘTA Z KIELC - szukają domków. Aktualizacja str.1.
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Odkurzę wątek, bo zaginął w czeluściach, a szczeniaków przybyło - na 1 str. aktualizacja. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
jeszcze Azja się załapała: [URL="http://img832.imageshack.us/i/93481851.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/2893/93481851.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img803.imageshack.us/i/66155107.jpg/"][IMG]http://img803.imageshack.us/img803/6376/66155107.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img864.imageshack.us/i/32591096.jpg/"][IMG]http://img864.imageshack.us/img864/3563/32591096.jpg[/IMG][/URL] -
To ja dzisiejszą Frajdziolę wstawię: [URL="http://img708.imageshack.us/i/90285157.jpg/"][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/6119/90285157.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img842.imageshack.us/i/37947650.jpg/"][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/6544/37947650.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img838.imageshack.us/i/44667430.jpg/"][IMG]http://img838.imageshack.us/img838/9970/44667430.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img832.imageshack.us/i/94898246.jpg/"][IMG]http://img832.imageshack.us/img832/4973/94898246.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/29305036.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/4480/29305036.jpg[/IMG][/URL]
-
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img703.imageshack.us/i/tn47.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/5615/tn47.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img831.imageshack.us/i/tn48k.jpg/][IMG]http://img831.imageshack.us/img831/4700/tn48k.jpg[/IMG][/URL] i jeszcze Hultaj z Fugą: [URL=http://img14.imageshack.us/i/tn40.jpg/][IMG]http://img14.imageshack.us/img14/4882/tn40.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Hultaj - największy, najodważniejszy. Przypomina mi trochę Filipa, tylko na niższych łapkach. Ale łapiszony ma grubaśne, chyba będzie średniakiem krępej budowy. [URL=http://img534.imageshack.us/i/tn5c.jpg/][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/4404/tn5c.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img641.imageshack.us/i/tn18t.jpg/][IMG]http://img641.imageshack.us/img641/2213/tn18t.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img802.imageshack.us/i/tn20.jpg/][IMG]http://img802.imageshack.us/img802/1408/tn20.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img713.imageshack.us/i/tn21u.jpg/][IMG]http://img713.imageshack.us/img713/8164/tn21u.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img813.imageshack.us/i/tn27.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/3672/tn27.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img855.imageshack.us/i/tn35.jpg/][IMG]http://img855.imageshack.us/img855/8310/tn35.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img816.imageshack.us/i/tn39.jpg/][IMG]http://img816.imageshack.us/img816/5952/tn39.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img822.imageshack.us/i/tn43p.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/3519/tn43p.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img822.imageshack.us/i/tn44e.jpg/][IMG]http://img822.imageshack.us/img822/8950/tn44e.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img20.imageshack.us/i/tn51.jpg/][IMG]http://img20.imageshack.us/img20/4052/tn51.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img41.imageshack.us/i/tn1z.jpg/"][IMG]http://img41.imageshack.us/img41/1540/tn1z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img252.imageshack.us/i/tn7z.jpg/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/7388/tn7z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img850.imageshack.us/i/tn10z.jpg/"][IMG]http://img850.imageshack.us/img850/175/tn10z.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img4.imageshack.us/i/tn17s.jpg/"][IMG]http://img4.imageshack.us/img4/9000/tn17s.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img843.imageshack.us/i/tn33.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/9214/tn33.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img849.imageshack.us/i/tn53.jpg/][IMG]http://img849.imageshack.us/img849/1948/tn53.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/tn54.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/735/tn54.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img842.imageshack.us/i/tn4rq.jpg/][IMG]http://img842.imageshack.us/img842/4024/tn4rq.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img585.imageshack.us/i/tn25g.jpg/][IMG]http://img585.imageshack.us/img585/923/tn25g.jpg[/IMG][/URL] Fuga - najmniejsza, najbardziej jamnikowata, rządzicielka. Rezolutna i wesoła sunia (choć przy mnie tego nie okazała), ale przy tym mądra i grzeczna: [URL=http://img811.imageshack.us/i/tn52.jpg/][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/4900/tn52.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Bajka - najbardziej zrównoważona i spokojna: [URL="http://img215.imageshack.us/i/tn34k.jpg/"][IMG]http://img215.imageshack.us/img215/3093/tn34k.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img11.imageshack.us/i/tn37.jpg/"][IMG]http://img11.imageshack.us/img11/355/tn37.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img840.imageshack.us/i/tn38.jpg/"][IMG]http://img840.imageshack.us/img840/5334/tn38.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img10.imageshack.us/i/tn45.jpg/"][IMG]http://img10.imageshack.us/img10/5354/tn45.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img594.imageshack.us/i/tn50.jpg/"][IMG]http://img594.imageshack.us/img594/5912/tn50.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
To ja wstawiam szczyle - niestety nadal cała trójka bez domów :roll: Na początek Fuga (mniejsza) i Bajka: [URL="http://img163.imageshack.us/i/tn11a.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/1995/tn11a.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img685.imageshack.us/i/tn14t.jpg/"][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7428/tn14t.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img59.imageshack.us/i/tn12v.jpg/"][IMG]http://img59.imageshack.us/img59/5816/tn12v.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img138.imageshack.us/i/tn16.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/558/tn16.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img39.imageshack.us/i/tn42.jpg/"][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/6730/tn42.jpg[/IMG][/URL] z ON-kiem dla porównania wielkości: [URL="http://img194.imageshack.us/i/tn3pb.jpg/"][IMG]http://img194.imageshack.us/img194/1833/tn3pb.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
No to kamień z serca, że to żarcik :diabloti: Nie chcę zapeszać, ale domek wydaje się wymarzony dla Filipcia. Na wsi, ale żadnych kur :diabloti:, dziecek też nie :diabloti:. Na wyłączność babcia z tendencją do rozpieszczania (już zapowiedziała, że będą spać razem i obmyślała menu na jutro), a reszta rodziny - w tym wnuk nastoletni z wielkim zapałem do opieki nad psem - mieszka rzut beretem i bywa codziennie u babci. Domek z fajnym sporym podwórkiem, a na tyłach jeszcze ich łąka z dostępem do rzeczki. Filipos był oczywiście trochę spanikowany, ale zaraz zajął bezpieczne miejsce pod stołem i prawie zasnął po trudach podróży. Jak tylko gagatek nic nie nawywija (mam na myśli aklimatyzację), to będzie super. [URL="http://img404.imageshack.us/i/38013454.jpg/"][IMG]http://img404.imageshack.us/img404/511/38013454.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img341.imageshack.us/i/68624551.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/9639/68624551.jpg[/IMG][/URL] p.s. Mam zdjęcia szczeniaków kaczyńskich, wkleję jeszcze dziś. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna']A to zanim się :loveu:centrala:loveu: wypowie to poinformuje,że [B]ogłosiłam FILIPKa na Warszawe( 50 serwisów)[/B] [B]Na Kraków (50 serwisów) [/B]a teraz [B] biorę się za śląsk pewnie 25 serwisow[/B] mu zrobie...:lol::lol::lol: Niech już idzie pięknota do domciu.:loveu:[/QUOTE] :eek2: już nie ogłaszaj! Rudy Rydz ostał się w nowym domu, właśnie wróciłyśmy :p -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
[URL="http://img839.imageshack.us/i/89419778.jpg/"][IMG]http://img839.imageshack.us/img839/559/89419778.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img535.imageshack.us/i/16651356.jpg/"][IMG]http://img535.imageshack.us/img535/8682/16651356.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img205.imageshack.us/i/48067318.jpg/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/8415/48067318.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img811.imageshack.us/i/60419121.jpg/"][IMG]http://img811.imageshack.us/img811/5383/60419121.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img13.imageshack.us/i/42124561.jpg/"][IMG]http://img13.imageshack.us/img13/7438/42124561.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img196.imageshack.us/i/27220902.jpg/"][IMG]http://img196.imageshack.us/img196/6412/27220902.jpg[/IMG][/URL] -
Piękna ONka Tasza. Szuka przystani...Znalazła ją nad morzem!! :)
mag.da replied to Linssi's topic in Już w nowym domu
Nie, na oku to rozerwana powieka. Tasza miała wycinane dwa guzy - jeden na listwie mlecznej, a drugi w pachwinie. I to ten w pachwinie, początkowo wyglądający na tłuszczaka, okazał się być tym gorszym. Niestety guz był duży (ok. 10 x 5 cm), już rozpadający się, częściowo z martwicą. Musiał być bolesny :-( Na szczęście Tasza nie wie, jakie są rokowania i nie przejmuje się niczym ;) [URL="http://img214.imageshack.us/i/28038669.jpg/"][IMG]http://img214.imageshack.us/img214/567/28038669.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img252.imageshack.us/i/81135589.jpg/"][IMG]http://img252.imageshack.us/img252/6534/81135589.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img33.imageshack.us/i/50274727.jpg/"][IMG]http://img33.imageshack.us/img33/59/50274727.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img534.imageshack.us/i/25671567.jpg/"][IMG]http://img534.imageshack.us/img534/7317/25671567.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img694.imageshack.us/i/14968813.jpg/"][IMG]http://img694.imageshack.us/img694/7734/14968813.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img836.imageshack.us/i/55436978.jpg/"][IMG]http://img836.imageshack.us/img836/2153/55436978.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] [U]mag.da [/U]mozna prosi© o info przy kazdym psiaku o jego wadze?:roll: Daje wyobrazenie....;);) [/QUOTE] Wagę mam analogową więc nie super precyzyjną, ale jakoś tak to wygląda: Frajda - ok. 16 kg Marianka - ok. 14 kg Szarka - ok. 12 kg Azja - ok. 5 kg Filip - ok. 17 kg Irga - ok. 15 kg Kajtek - ok. 18 kg Tasza - 36 kg Do opisu Marianki jeszcze dodałam, że jest bardzo czujna i szczekliwa - pierwsza alarmuje, jak coś usłyszy ;) Frajda też czujna. -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='wegielkowa']Ale Filip najlepszy:loveu: [/QUOTE] To proszę - dla wiernej fanki na pamiątkę :loveu: (bo mam nadzieję, że już nie do ogłoszeń :grins:) [URL="http://img860.imageshack.us/i/91653735.jpg/"][IMG]http://img860.imageshack.us/img860/6483/91653735.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img205.imageshack.us/i/63423406.jpg/"][IMG]http://img205.imageshack.us/img205/77/63423406.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Irga i jej poczucie wyższości :diabloti:: [URL="http://img163.imageshack.us/i/72633707.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/7924/72633707.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img443.imageshack.us/i/98457298.jpg/"][IMG]http://img443.imageshack.us/img443/5069/98457298.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img208.imageshack.us/i/97051156.jpg/"][IMG]http://img208.imageshack.us/img208/502/97051156.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img821.imageshack.us/i/20886433.jpg/"][IMG]http://img821.imageshack.us/img821/5845/20886433.jpg[/IMG][/URL] Gracja i Gracjan :evil_lol:: [URL="http://img36.imageshack.us/i/25555792.jpg/"][IMG]http://img36.imageshack.us/img36/3963/25555792.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Azja: [URL="http://img163.imageshack.us/i/72895674.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/2860/72895674.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img851.imageshack.us/i/87476369.jpg/"][IMG]http://img851.imageshack.us/img851/8106/87476369.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img843.imageshack.us/i/68373502.jpg/"][IMG]http://img843.imageshack.us/img843/7853/68373502.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img813.imageshack.us/i/10113053.jpg/"][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/3045/10113053.jpg[/IMG][/URL] z mamunią: [URL="http://img163.imageshack.us/i/12004862.jpg/"][IMG]http://img163.imageshack.us/img163/3466/12004862.jpg[/IMG][/URL] i z przybranym tatuniem :-D: [URL="http://img442.imageshack.us/i/33112697.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/3439/33112697.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
Marianka - jutro zdejmujemy szwy i może wyfruwać do domu: [URL="http://img69.imageshack.us/i/78075069.jpg/"][IMG]http://img69.imageshack.us/img69/219/78075069.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img403.imageshack.us/i/59154163.jpg/"][IMG]http://img403.imageshack.us/img403/3002/59154163.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img138.imageshack.us/i/72446675.jpg/"][IMG]http://img138.imageshack.us/img138/4629/72446675.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img3.imageshack.us/i/12027188.jpg/"][IMG]http://img3.imageshack.us/img3/3714/12027188.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img688.imageshack.us/i/84382982.jpg/"][IMG]http://img688.imageshack.us/img688/9089/84382982.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img703.imageshack.us/i/105hno.jpg/][IMG]http://img703.imageshack.us/img703/4545/105hno.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img39.imageshack.us/i/104lb.jpg/][IMG]http://img39.imageshack.us/img39/717/104lb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img819.imageshack.us/i/103dl.jpg/][IMG]http://img819.imageshack.us/img819/1365/103dl.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img841.imageshack.us/i/107rr.jpg/][IMG]http://img841.imageshack.us/img841/5907/107rr.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img708.imageshack.us/i/117tp.jpg/][IMG]http://img708.imageshack.us/img708/9956/117tp.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img72.imageshack.us/i/119fvn.jpg/][IMG]http://img72.imageshack.us/img72/4198/119fvn.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[URL=http://img685.imageshack.us/i/112kgm.jpg/][IMG]http://img685.imageshack.us/img685/5047/112kgm.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img820.imageshack.us/i/111bmn.jpg/][IMG]http://img820.imageshack.us/img820/94/111bmn.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img192.imageshack.us/i/110bw.jpg/][IMG]http://img192.imageshack.us/img192/6739/110bw.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img813.imageshack.us/i/109tb.jpg/][IMG]http://img813.imageshack.us/img813/2494/109tb.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://img96.imageshack.us/i/106vd.jpg/][IMG]http://img96.imageshack.us/img96/3527/106vd.jpg[/IMG][/URL] -
ALARM-Kielce - prosimy o pomoc w ogłoszeniach, info i foto str.1
mag.da replied to mag.da's topic in Już w nowym domu
[quote name='savahna'] Mag.da dzięki za foty(cudne tradycyjnie), czytasz w moich myślach.Potrzebowałam Szarki, ale sobie pomyślałam,ze jak mam juz setke jej zdjęć to może ta prośba to juz przegięcie będzie.....[/QUOTE] :icon_roc: Jak to przegięcie? Proszę mi tu zgłaszać zapotrzebowanie na bieżąco, będziem focić ile wlezie :sg168: to jeszcze trochę Szarki, ale już bez słoneczka, niestety :watpliwy: [URL="http://img84.imageshack.us/i/118ru.jpg/"][IMG]http://img84.imageshack.us/img84/6223/118ru.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img442.imageshack.us/i/116ev.jpg/"][IMG]http://img442.imageshack.us/img442/4944/116ev.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img29.imageshack.us/i/115qq.jpg/"][IMG]http://img29.imageshack.us/img29/1476/115qq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img341.imageshack.us/i/114ie.jpg/"][IMG]http://img341.imageshack.us/img341/745/114ie.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img35.imageshack.us/i/113ciu.jpg/"][IMG]http://img35.imageshack.us/img35/9315/113ciu.jpg[/IMG][/URL]