Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Ja mam, mój brat ma i dużo Polaków też z tego co wiem:) Ja nic z tym nie robię......z jedną dziurką da się żyć:evil_lol:
  2. Raczej inwalidztwo.....do tego daje się specjalną kartę, miejsce parkingowe i zniżki
  3. Oj lepiej nie.... wygląda tragicznie. Taki niewyczesany i wogle. A poza tym aparat już schowany i bateryjki wyjęte:eviltong:
  4. Magda

    Galeria Fidlastego

    [quote name='Anusia & Alutka']z gadżetami znaczy sie? :eviltong:[/quote] Taaa....:evil_lol: Tymi kolorowymi
  5. niedorozwinięty......buuuu:placz:
  6. [quote name='Anusia & Alutka']A tak tak... To ja sie musze spieszyc z moja przegroda nosowa, bo juz malo czasu zostalo...[/quote] Hihi to Ty też masz taki problem?:evil_lol:
  7. [quote name='madziasto4']Miki "bezpieczny" chyba?:lol: Bo czytałam, że rodzice nie chca bezjajecznego Mikulińskiego?[/quote] Niom.... wojna domowa murowana:evil_lol: Smakowały rarytasy?
  8. Słuchajcie, bo robi się bardzo nieprzyjemnie, a nie o to chodziło. Wszystko za szybko się potoczyło... rzeczywiście można zauważyć zmasowany atak na osobę Mony. Tak nie powinno być. Szkoda tylko, że wyjaśnień nie ma - może to by coś pomogło. W zamian mamy groźby i wyciąganie wszystkich brudów. Mona tutaj się wypowiem. Uważam, że w żaden sposób nie obraziłam Ciebie przez nazwanie handlarą czy oszustką, bo takie coś nie zaistniało. Zamiast się w jakiś sposób wybronić wolałaś zaatakować i postraszyć sądem. Do tego nie prawdą jest, że posiadasz moje dane i adres zamieszkania, bo Admin ich nie posiada! Zresztą Admina był dostępny około 11, a moje posty zostały napisane po 13, więc nie mogłaś także wysłać PW do niego i dostać odpowiedzi. Uważam, że mnie chcesz nastraszyć i to w taki sposób. Odwróciłaś od siebie uwagę i tyle.... Szkoda, że posunęłaś się tak daleko.
  9. No dobrze jedynie to poszło za daleko [QUOTE]Walczy z pseudohodowcami m.in. pompeo, blejd, a sama zachowuje się podobnie...[/QUOTE] [QUOTE] Ta jasne..... to ciekawe dlaczego nie uśpiła tego małego - bo jest yorkiem! To samo byłoby z całą 5. Sprzedałaby je.[/QUOTE] Co do reszty to tylko wątpliwości, a nie musi to być prawda. Nie wiem, ale ja nie widzę w nich czegoś co podchodzi pod złamanie prawa.......
  10. No właśnie chodzi nam tylko o wyjaśnienia! Czy to takie trudne? Dostałybyśmy od Ciebie odpowiedź i wszystko by się wyjaśniło. Nie nazwałam Ciebie handlarą i oszustką:roll:
  11. Hahahah.....ja tu zaraz ogupieję:mdleje:
  12. [quote name='Anusia & Alutka']:roflt: moze lepiej niech sie nie łączy :roflt:[/quote] :evil_lol::evil_lol: No raczej...... [quote name='madziasto4']Dzięki :loveu:[/quote] :loveu::loveu:
  13. Ojej, M łączy się z Masterkiem. Zdrówka życzymy!
  14. Hej Madziu! Nie wiedziałam, że Masterek jest bez jąderek... przegapiłam. Dobrze, że wszystko się ułożyło. Fajny kosmita:loveu:
  15. Magda

    Galeria Fidlastego

    Oj wiem, wiem:eviltong: Jesu, ale Wy latacie! Nie nadążam z pisaniem.....chyba wyszłam z wprawy
  16. My też na to czekamy:cool1: [QUOTE]Jeśli dobrze przeczytałam to Mona nie wiedziała, że Daisy ma cieczke .. A co do maluchow to napisała,ze poddała by je eutanazji jeśli by przezyły[/QUOTE] Ta jasne..... to ciekawe dlaczego nie uśpiła tego małego - bo jest yorkiem! To samo byłoby z całą 5. Sprzedałaby je.
  17. Magda

    Galeria Fidlastego

    Hej Kasiu! Pokoik pikny! Jak dla mnie to za bardzo poukładany. Wolę jak jest lekki burdelik z zabawkami:evil_lol: [QUOTE]Zglupialy jedna z druga?? zadnych dzieci przez 10 lat jeszcze.[/QUOTE] Niedługo to będzie za późno.......Wszyscy się zestarzejemy
  18. Hihihihi....Anusia, a chociaż wymieniasz piasek w kuwecie?:evil_lol: To się kwalifikuje do Tozu
  19. Hej! Ja tyż pytam skąd wy tyle słońca macie, co? :mad: To niesprawiedliwe.... u nas cały czas pada i ciemno jak nie powiem gdzie. Lejdis - super film! Nie ma fabuły, ale te teksty są powalające:evil_lol: Uśmiałam się jak głupia. Pozdrawiamy!
  20. [quote name='Kasia']Obrośnięty jest straszecznie :loveu: Fidlak wczoraj miał pranie, nawet podwójnie bo syf czarny z niego leciał :shake:[/quote] Ale on jest teraz taki fajny misiu:loveu: Można go łapać za te kudły. Przynajmniej mu ciepło. Na wiosnę i tak idzie po maszynkę Z M pewnie będzie to samo... i tak codziennie muszę go kąpać po spacerach, to błoto jest okropne:cool1:
  21. No i pozycje M, ta została mu z dzieciństwa:evil_lol: [IMG]http://img331.imageshack.us/img331/9417/10101394bm.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/4818/p1281174ob4.jpg[/IMG] [IMG]http://img172.imageshack.us/img172/3190/p1281176kx0.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/3708/p1281179xc5.jpg[/IMG]
  22. Mamy problem... [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/8623/p1261166kf4.jpg[/IMG] Może pomożesz? [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/7320/p1261167nr1.jpg[/IMG] Dałem radę sam! [IMG]http://img176.imageshack.us/img176/3469/p1261170bq8.jpg[/IMG]
  23. [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/7870/p1261156ln5.jpg[/IMG] [IMG]http://img260.imageshack.us/img260/3319/p1261160um5.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/7979/p1261162np6.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/1917/p1261163yv8.jpg[/IMG] [IMG]http://img177.imageshack.us/img177/9098/p1261165xx8.jpg[/IMG]
  24. Jestem już:p Niestety zostawię Was na tydzień, bo wyjeżdżam. Przyszłam nadrobić zaległości i wstawić zaległe zdjęcia M. Dzisiaj robię pranie M, żeby jakoś wyglądał. W czasie mojej nieobecności będzie pod opieką rodziców - oj już się boję rozpieszczania:mad: Nie wiem czy się nie będą powtarzały, ale co tam. [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6632/p1261146az7.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/6784/p1261148iq6.jpg[/IMG] [IMG]http://img515.imageshack.us/img515/9918/p1261149ls8.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4958/p1261152dy8.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4586/p1261154tq2.jpg[/IMG]
  25. [quote name='tigrunia']Z tego co zrozumiałam to Mona nie wykupiła Daisy z pseudohodowli tylko obroniła ją przed kupieniem przez pampeo a wiadomo , ze u Mony bedzie jej lepiej niz u pampeo - tu chyba nikt nie ma watpliwości :shake:[/quote] Wykupiła ją od osoby na allegro, bo walczyły o nią pompeo i inne handlary.
×
×
  • Create New...