Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Śliczne są te psy:loveu: Naprawdę trzymam kciuki za szybki rozwój rasy.
  2. Jest nasz przystojniak:loveu: Ja już zimy nie lubię, więc poproszę bardziej wiosenne fotencje. Dawno się nie widziałyśmy...:oops:
  3. [QUOTE][URL]http://img172.imageshack.us/img172/4206/img9979bd5.jpg[/URL][/QUOTE] Mają nawet podobne uszka:loveu: Ślicznie się ustawiły Baks czuwa:eviltong:
  4. Zawsze się dziwiłam jak psy mogą tak wysoko skakać... Miki ma za ciężki tyłek:lol: Jak spada to jak kloc
  5. [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/5272/tnp2201193xt6.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/7813/tnp2201194eh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2641/tnp2201197dq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/785/tnp2201198uu4.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/4176/tnp2201199cn0.jpg[/IMG]
  6. Niestety dalej zapracowani... Czas mi ucieka, Wy też tak macie?:placz: Cholibcia. Muszę zacząć organizować sobie czas i w końcu znaleźć go na przyjemności. Zdjęcia M oczywiście wkleję:loveu: [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/4373/tnp1301180jw3.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/1315/tnp1301181zf4.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/4393/tnp2201183gx1.jpg[/IMG] [IMG]http://img98.imageshack.us/img98/711/tnp2201187nn0.jpg[/IMG] [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7950/tnp2201191cf5.jpg[/IMG]
  7. [quote name='AmiX']Śliczny złoty chłopak a jakie urocze urocze oczęta :loveu: [URL]http://img99.imageshack.us/img99/1671/tnp2201200hj9.jpg[/URL] Piękny uśmiech:loveu::loveu::loveu: [URL]http://images25.fotosik.pl/163/8b9171644adff5bd.jpg[/URL][/quote] [quote name='koregra']Mikuś i Torcio :loveu: Śliczne focie prześlicznych psiaków.[/quote] Dziękujemy ślicznie:loveu: [quote name='madziasto4'] A uszyska Miki ma pikne! :grins: [/quote] Hihi, a Ty znowu:eviltong: Widać na jego prawym uchu lekkie wcięcie - pozostałość po cięciu weta:cool1: Torek nie łapie frisbee w powietrzu? [quote name='madziasto4']Haniu rozdziel fotki na kilka postów, bo Władza przyjdzie i pozamienia na linki- w jednym poście ino 5 zdjęć można dać.[/quote] [quote name='Hania:)']Dzięki za radę:) coś z tym zrobię:)[/quote] Za późno:diabloti: hihi Berek słodko wygląda z tymi kłapouszkami:loveu:
  8. Master nawet niewzruszony:evil_lol: I jak to się skończyło?
  9. Ojej to już 2!:loveu: Sto lat dla naszej Alutki!:knajpa::cunao::drink1:
  10. [quote name='AmiX'][FONT=Times New Roman][/FONT] [SIZE=3][FONT=Times New Roman]Madzia Koszlin mamy blisko wiec na pewno tam się pokażemy :) [/FONT][/SIZE] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]Czyż bym się jeszcze nie pokazywała na tym forum?;):lol:[/SIZE][/FONT][/quote] To super:cool3: A nie wiem, nie pamiętam...
  11. Przyszłam położyć się spać :sleep2: Mam nadzieję, że jutro najdzie mnie ochota na latanie u Was - mam też zdjęcia M. Pa!
  12. [quote name='AmiX'] [FONT=Times New Roman][SIZE=3]6.07 Koszalin[/SIZE][/FONT] [FONT=Times New Roman][/FONT][/quote] Mnie odpowiada:lol: Poznań też może być. BTW Może należy odświeżyć temat "My i nasze yorki?":eviltong:
  13. Proszę o spokój!:nono: Poczekajcie jeszcze chwilkę, dobrze?
  14. Tematy połączyłam;) Nie wiem jak jest u innych psów i suczek, ale mój pies jest dosyć rozszczekany (w końcu terrier). Na szczęście da się go szybko uciszyć:lol: Nie jest typem pieszczocha, a wręcz przeciwnie sam lubi decydować kiedy chce się "przytulić" itd. Agresji zero, ale zaczepiony będzie się bronił. To tak w kilku zdaniach. Myślę, że to też zależy od psa i jego charakteru. Choć utarło się przekonanie, że suczki są bardziej przywiązane do właścicieli i posłuszne w przeciwieństwie do psów:roll: Może niech wypowie się ktoś kto posiada więcej gromadki?
  15. Dzisiejszy M [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/7521/tnp2201194vb3.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/2897/tnp2201187gd9.jpg[/IMG] [IMG]http://img84.imageshack.us/img84/4034/tnp2201199ds7.jpg[/IMG] [IMG]http://img99.imageshack.us/img99/1671/tnp2201200hj9.jpg[/IMG]
  16. [quote name='Anusia & Alutka']Ze niby Mikulec nie slodki?! :eviltong:[/quote] Słodki! I to jak:loveu:
  17. [quote name='Estera']Magda ja przepraszam, że tak wpadłam z innego działu i się rządzę :diabloti:[/quote] Ależ ja się nie gniewam:eviltong: Róbta co chceta byle dobrze.
  18. <pluje na ekran> hihi:evil_lol: Mi się tam nie podoba
  19. [quote name='Patikujek']Jak ty coś Migotko napiszesz:evil_lol:[/quote] :roflt::roflt::roflt: Nie mogę....
  20. Żartujesz!:evil_lol: Wpadłam na chwilkę zobaczyć czy wszytko w porządku i zmykam lulu. Nie wiem tylko czy zasnę, bo wypiłam Burn'a:lol: To przez mamszyna....... sama nie dała rady. Byłam dzisiaj na badaniach lekarskich potwierdzających moje zdolności do nauki jazdy hihi Mam strasznego lenia i nie chce mi się nadrabiać zaległości. Musicie mi wybaczyć. W końcu mi przejdzie:p Miki już od dawna grzeje swoje wyrko. Czas wygrzać moje [CENTER]DOBRANOC!!! [/CENTER]
  21. [SIZE=1][COLOR=White]Hi hi do spania[/COLOR][/SIZE]
  22. Śliczne dziewczyny....... i chłopak:cool3: Jak dla mnie to Szyszka jest jaśniejsza od Inki, a może to tylko tak na zdjęciu wygląda. Kika:loveu: Słodka mordka. Całkowite przeciwieństwo mojego blondyna.
  23. Ojej jak miło:loveu: [SIZE=1][COLOR=PaleTurquoise]Lizusy:diabloti:[/COLOR][/SIZE]
  24. hihi:evil_lol: Ja bym chętnie obejrzała zdjęcia małej Szyszki:razz: EDIT Znalazłam
  25. [quote name='Anusia & Alutka']Powiedziała Władzia wygrzana słowackich gorących źródłach :grins: I ja tez witam śiśkich :loveu:[/quote] Hi hi:eviltong:
×
×
  • Create New...