-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='madziasto4']Oho, idę sprawdzić czy zdałaś mój test.:cool1:[/quote] Jaki test:crazyeye: Ludzie! Nawet na forum mnie sprawdzają...
-
Chyba mówiłaś:evil_lol: Nie wiem czy wie, bo jakoś się jeszcze nie pytał... Na szczęście nie goli się tą samą końcówką:lol: Kamilko nie ma się czego bać, bo maszynka nie kaleczy (z tego co zauważyłam)
-
Jeszcze pamiętam jak wstawiałaś te zdjęcia czarnego Masterka:loveu: Miki lubi się pieścić, ale nie za dużo. Sam sobie dawkuje:lol: Koło mnie poleży, ale co za dużo to nie zdrowo. Czasami coś go najdzie...
-
[quote name='kajasako']Nie mam yorkow, ale ten watek sledze ot chocby dla poprawienia sobie samopoczucia czytajac wypowiedzi bialeyorki. A dzisiaj znalazlem jeszcze cos ciekawszego.Nie krzyczcie tylko,ze to nie to miejsce, ale nie wiem gdzie wkleic ten link [COLOR=Red]link usunięty[/COLOR] Jesli narobilam zamieszania przepraszam[/quote] Wcześniej też już było na ten temat;) Nie umieszczamy na forum linków do aukcji
-
[quote name='Anusia & Alutka'] No wyjasnila sie bardzo. Jak patrze na stare foty to az nie wierze ze taka ciemnota byla :evil_lol: [COLOR=PaleTurquoise]Wladka! przeklamanie Twojego autorstwa na pirszej stronie jezd[/COLOR][/QUOTE] Lepiej przyznaj się, że pomyliłaś wybielacz z szamponem:evil_lol: hihi Dzie?:cool1: [QUOTE] Specjalnie for ju droga Wladko wstawilam foty owe :loveu: [/quote] Rozumiem, że to na moje powitanie?:loveu: Mordo Ty moja!
-
Ja golę je maszynką taty:lol: Jest taka końcówka do formowania zarostu no i nam się przydała.... Tnie wszystko - nawet włoski po boku. Kiedyś to musiałam przycinać nożyczkami. Ostatnio przywiozłam maszynkę do włosów brata i mam plan zrobić z niej użytek kiedy będzie już ciepło:cool3:
-
Cześć Kamilko! Corineczka kropeczka wylatała się nad wodą. Wiosna się zbliża:loveu: Już się cieszę z tych dłuższych dni i spacerków w ciepełku. NIestety my musimy jeszcze poczekać... ostatnimi czasy to wiatr głowy urywa:cool1:
-
Hej! Prawdziwy przystojniak nam rośnie:loveu: Zdjęcia się należą za takie komplementy!
-
Jest nareszcie nasz kawaler:cool3: Ładnie urozmaica pańci życie:evil_lol: Kochany chłopak Przypomnę tylko o max. 5 zdjęciach
-
No i gdzie fotki?:cool3: Pozdrawiamy!
-
[quote name='madziasto4']Tak, jestem chora, mam podwyższoną temperaturę [IMG]http://www.yelims.com/IPB/Invision-Board-France-653.gif[/IMG] Nie wiem czy to po zabiegu, czy to nie po zabiegu, ale Masterek się bardzo milusiński ostatnio zrobił:evil_lol:[/quote] Jak zwykle Madzia chora. Ale do szkoły idziesz:diabloti: Milusiński powiadasz?8) MIKI!!! Idziemy do weta!
-
Hej Aniu! Pozdrawiamy dziewczynki:loveu: no i oczywiście czekamy na fotki
-
Daria - Ewa bezdomna nadal. Ona woli życie włóczykija:loveu: Kika:loveu: Nie wiem co mam napisać, bo zawsze piszę to samo...
-
Piękny kot. Uwielbiam rudzielce:p To jest zabawa? mam nadzieję... hihi
-
[quote name='madziasto4']Nie dziwota, żeś nie wiedziała.:evil_lol:, jak tu się zdjęcia raz na ruski rok wstawia:evil_lol:[/quote] Patrz jak trafiłam:cool3: Normalnie szósty zmysł
-
Hej dziewczynki! Oglądam sobie same zdjęcia, bo jak dla mnie za dużo czytania:diabloti: Jesteście okropne... tracę wzrok Fotki kąpielowe świetne:loveu: Poproszę częściej
-
Torek potworek pogromca ringo:loveu: Jestem pod wrażeniem, że Master sam z siebie wlazł do Torka! Czy on jest chory? Zresztą jak jego pańcia:evil_lol: A może to po zabiegu?
-
Tes mi się podoba:loveu: To spojrzenie........padam:mdleje:
-
Normalnie nie wierzę:crazyeye: Zdjęcia! [SIZE=4]Zdjęcia! [/SIZE][SIZE=6]Zdjęcia! [SIZE=2]Coś się stało, że tu takie święto? Alutka jaśniutka jest skubana. Nawet nie wiedziałam:loveu: [/SIZE][/SIZE]
-
[URL]http://images31.fotosik.pl/159/57b39e1f97cf9516.jpg[/URL] Fidlasty mył zęby:krolik: [URL]http://images32.fotosik.pl/158/474574fd0a5c785d.jpg[/URL] Niesforny kosmyk:mad: Cześć:loveu:
-
No a jak! Stęsknił się chłopak za cioteczkami:loveu:
-
Hihi jestem:multi: [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2298/tnp2201203vl1.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/2879/tnp2201204dh4.jpg[/IMG] [IMG]http://img520.imageshack.us/img520/5653/tnp2201202pa8.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu: [IMG]http://img135.imageshack.us/img135/2913/tnp2201200ta2.jpg[/IMG] Lecę do Was:multi:
-
On sam jest jak kotek:lol:
-
Już dawno o tym mówiliśmy - musimy stworzyć yorkową drużynę:evil_lol: Wszystkie latają z piłkami. [URL]http://images33.fotosik.pl/158/1c323ed9abadfda0.jpg[/URL]