Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. [quote name='marlena924'] Rzeczywiście, jest duzo pozłacany[/quote] A no, bo to jest zywe zloto!!:loveu:
  2. [quote name='g_o_n_i_a']Dagusia, a co bedzie jak zamarzne? :lol: Przypomnijcie mi kiedy jest ta wystawa, jak bedzie czas, to waz pokieruje. ;-)[/quote] Wystawa jest 5 lutego. Szkoda, ze ja nie bede:placz::placz:
  3. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]No co ty tu jest miejsce na wszystkie pieski :lol: Oskarek nie ma nic przeciwko zeby Tolutek sie tu pokazal, a wrecz przeciwnie :loveu:[/COLOR][/quote] Po tym jak napisalam to Maciek sie zmyl:mad::evil_lol::evil_lol: ALbo sie przestraszyl palki i poszedl pstrykac foty:p
  4. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple]hahaha fajne te zdjęcie :lol: :lol: [/COLOR] [COLOR=purple]przez co on tak wyglądał??[/COLOR][/quote] Przez balkon:lol: Zobaczyl jakiegos piecha;)
  5. Ja wlasnie drukuje sobie spis wystaw, aby sie troche orientowac:lol: Patrzcie jaki ja mam punkt widokowy:eviltong: [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/7043/10015561wx.jpg[/IMG] Sama glowa:lol: [IMG]http://img79.imageshack.us/img79/8697/10015575sx.jpg[/IMG]
  6. [quote name='ewelinabuck']zapowiadam na jutro sniezne i mrozne foty:cool3: :cool3: :cool3: :cool3: :cool3:[/quote] No to teraz ja bede trzymac cie za slowo:mad::evil_lol::evil_lol:
  7. [quote name='g_o_n_i_a']Ależ ze mnie zła pańcia, psica się na mnie mści. :evil_lol: A tu cosik dla tych, co kochają Azulkowy pysiak. :diabloti: [IMG]http://upload.miau.pl/1/45554.jpg[/IMG][/quote] Ano kochaja!! Super:loveu::loveu: Ach te oczeta i czarny nosek:multi:
  8. [SIZE=1]Sorki Daga,ze tutaj pisze:lol: [SIZE=2]Maciek, a gdzie zdjecia Toli??:mad: W bialej kreacji i wogle:evil_lol:[/SIZE] [/SIZE]
  9. [quote name='Daga_i_Oskar'] a czemu Tenuś bez kucycka :shake: No wlasnie:mad: Teraz jak nam pokazalas kucyka to zadamy go zawsze:eviltong::eviltong:
  10. Gratulacje Nikusia!!!! Jejku, ale sukces:multi::multi:
  11. [quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=darkorchid]cześć wszystkim :multi: :multi: [/COLOR] [COLOR=darkorchid]ale jestem padnięta :shake: zostawili samą z ponad 70m2 i kazali wszystko wysprzątać :lol: :lol: Jeszcze tylko wypastować podłogi i free time :multi: :multi: [/COLOR] [/quote] Hihi to masz fajna robote:evil_lol: Ja tez zaraz ide sprzatac.........:placz:
  12. [quote name='Teklunia']aha!!! to Cie gryzie :lol: moze to Cie nauczy, zeby nie porywac cudzych pieskow :nono: ale my sie juz wcale nie gniewamy :buzi: to usmiech Tenka specjalnie dla Ciebie :) z mini kitka na lebku :p dziekuje bardzo za ten pieklny usmiech:multi::multi: I ta kiteczka......:evil_lol::evil_lol:
  13. Jejku to bardzo dobrze, ze juz lepiej!:multi::multi: Bidulka.....:-( Ucaluj go mocno:loveu:
  14. [quote name='Teklunia']alez skad, dobrze trafilas :) ja dopiero co wrocilam do domu i zaraz zajme sie zgrywaniem nowych zdjec Tena na kompa, bo mam ich sporo :) a w ogole to czemu Ty spac nie mozesz, Madziu? moze sumienie Cie gryzie? ;)[/quote] Tak, bo chcialam ukrasc Tenusia!!:placz::placz: I teraz mam na co zasluzylam, ale milo, ze pytasz:p
  15. Oj wierze, przeciez on taki malutki jest jeszcze:shake: Jednak caly czas jestem dobrej mysli, sprobuj go polozyc i ogrzac niech sobie spi, a nie sie bedzie bawic po 11!:mad:
  16. Przyszlam do was bo nie moge spac!!:placz::placz: Nie obrazicie sie?:oops:
  17. [quote name='Moniś']ehhhhh! Nodi dostał jakichs drgawek. :shake: Telepiego to... tak jak z zimna. :placz::placz::placz: Nie wiem co robić :placz::placz:Jeśli nie przejdzie, dzwonie do weta :shake: Sika jakoś dużo :placz: Czy to możliwe, że to te zastrzyki dopiero zaczeły działać i takie są skutki? Pomocy... :placz::placz:[/quote] Jejciu!! Co sie dzieje malemu:placz: Miejmy nadzieje, ze to nie zapalenie pecherza, albo nerek:shake::shake: Sprobuj go rozgrzac! I czekamy.....
  18. Wiec my sie juz szykujemy do spania, bo strasznie zmeczeni i do jutra!! [IMG]http://img385.imageshack.us/img385/8906/10015108zu.jpg[/IMG]
  19. Magda

    .:: A X E L ::.

    [quote name='grygy'][B]Alka[/B] w sumie to nie miałem nadzieji :shake: ale patriota jestem :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: No a starą dogo znalazłem tutaj :evil_lol: [B]Magda[/B] :evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: nie ( w szczególnosci jak patrze na ta pałke :cool3: :cool3: :cool3: )[/quote] Stare dogo sie przenioslo i oblega galerie:evil_lol::evil_lol: No i dobrze, ze nie zalujesz:eviltong:
  20. No to dobranoc i [COLOR=DarkRed]k[/COLOR][COLOR=SandyBrown]o[/COLOR][COLOR=Lime]l[/COLOR][COLOR=Magenta]o[/COLOR][COLOR=PaleGreen]r[/COLOR][COLOR=RoyalBlue]o[/COLOR][COLOR=DeepSkyBlue]w[/COLOR][COLOR=Red]y[/COLOR][COLOR=Pink]c[/COLOR][COLOR=Yellow]h[/COLOR] snów!!:multi::multi: A na spotkanko, no to zobaczymy.......;)
  21. Ale Pysia bedziesz cykala fotki na wystawie?? Albo ktos inny? Chetnie bym zobaczyla jak sobie radzicie;)
  22. Grey jest sliczny, a ja myslalam, ze briardy sa tylko koloru "blond":lol::lol:
  23. Magda

    .:: A X E L ::.

    Ale teraz to juz nie zalujesz, nie?:mad::evil_lol::evil_lol:
  24. To prawda, ze yorkofioly i inni dogomaniacy mieszkaja tak daleko od siebie...... Jestesmy porozrzucani po calej Polsce:placz::placz:
  25. Z kim bylas na tym spacerq? Moze nam przedstawisz:razz::razz:
×
×
  • Create New...