-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
A tam, juz terroryzuje:eviltong: Malwina fotki ze studniowki oczywiscie mile widziane. No to wklejaj do swojej galeri:multi:
-
Halka [*], Harnaś & Amorozo - REAKTYWACJA !!! :)
Magda replied to bellatriks's topic in Owczarek podhalański
A gdzie nowe foty??:mad::mad: -
[quote name='Yorkies']Witajcie, Jakiś jush czas jestem taki cichym obserwatorem tej galerii i tak jakos nie moglam sie zabrac by tu cos pisac w kazdym bądx razie chyba nie musze mówić że jestem pod wrażeniem talentu Gosi i jej foteczek ;) teraz jakos odnalazłam tu czesc naszej starej dgm wiec mam nadzieje ze nie bedziecie mieli nic przeciwko bym wlacyzla sie troche do dyskusji :razz: :evil_lol: pozdrawiam;)[/quote] Rzeczywiscie dawno cie tu nie bylo...... twoja galeria gdzies na samym koncu, ale mysle, ze nadrobisz zaleglosci:mad: Jakie wystawy w tym roku?
-
[quote name='donya'][B][SIZE=4][COLOR=red]OGROMNE GRATULACJE DLA ASIACZKA I GUSIA ZA ZIMOWY GŁOGÓW'06[/COLOR][/SIZE][/B] [B][SIZE=4][COLOR=red]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [B][SIZE=4][COLOR=red]:multi: :multi: :multi: :multi: :multi: [B][SIZE=4][COLOR=red]:multi: :multi: :multi: [/COLOR][/SIZE][/B] [/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][/SIZE][/B][/quote] Ooo..... to my tez oczywiscie gratulujemy!! A jakie lokaty? Trzeba oblac:drinking::drinking::drinking::drinking:
-
[quote name='grygy']Ehh zastanawiam się co by Tola dała,ze takie ciach ciach, zeby pozbyć się papilotów :diabloti: :evil_lol:[/quote] Jej to juz chyba nie przeszkadza......:lol: Pewnie i tak juz nie zwraca na nie uwagi:roll: A gdzie obiecane foty?:mad::mad:
-
Jaka swietna Zako!:multi: Co ona umie mowic?:lol:
-
Dzieki Maciek za pocieszenie, bede musiala na niego patrzec do wiosny, bo potem.......ciach, ciach:mad::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Gosiek'] i pstrykałam fotki arcydzieł mrozu na szybie [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/15/a3n71vv4zw5waqnl.jpg[/IMG][/URL][/quote] Gosiu, czy to u ciebie na szybie takie cudne obrazki sie maluja??:roll: Po prostu rewelacja!!:multi::multi:
-
Sliczne psy. Szkoda, ze seterka juz nie ma...:-( [*]
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
HAhaha jak ona sie smiesznie rusza:p:p Ogonek pod siebie i leci.....:loveu: -
[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS]Magda_Miki To fakt. Zawsze podobaly mi sie obciete Yorki, ale ostatnio tak mi sie spodobala Miamka Edyty... Dlatego zastanawiam sie nad zapuszczaniem.[/FONT][/quote] To prawda, Miamka jest sliczna:loveu: Mozesz przeciez zapuszczac jej wloski, a Alexa obciac. Bedziesz miala tylko jednego pieska do czesania;) A i zawsze mozesz ja sciac jak cos nie pojdzie...:p [B]Gonia [/B] dzieki bardzo:oops::oops: Powoli sie juz przyzwyczjam do jego wygladu:eviltong:
-
[quote name='Alex_i_Suzi'][FONT=Comic Sans MS]Rowniez mam zamiar ostrzyc Alexa na kilka milimetrow, ale niestety trzeba jeszcze z tym poczekac ze wzgledu na pogode. A nad Suzi sie zastanawiam, moze lepiej zapuscic? Ona ma takie geste te wlosy :roll: [/FONT][/quote] Z suczka o tyle latwiej, ze nie brudzi swoich wloskow podczas siusiania. Juz sie nie moge doczkeac wiosenki:multi:
-
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple][/COLOR] [COLOR=purple]a butelka to to co Yorki lubią najbardziej hihi:lol: [/COLOR][/quote] Tak to prawda!:evil_lol: Musialam nawet wymienic nakretke bo zostala szybko odkrecona i pogryziona. Ta druga zostala tak mocno zakrecona, ze nia da rady jej odkrecic:evil_lol::evil_lol:
-
Ja spuszczam tylko wtedy, gdy nie ma psow, albo kiedy sa same znajome:lol:
-
[quote name='Gabryjella']A to to na ocieplenie czy ochłodzenie:hmmmm:[/quote] Ja jednak mysle, ze na ocieplenie:lol: W koncu od srody ma byc lepiej:multi: U nas -3:evil_lol::evil_lol:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicjarydzewska']:mad: ptasią koopę :oops:[/quote] No to super odkrycie:evil_lol::evil_lol: A miala byc wiosna.....:mad:
- 78403 replies
-
[quote name='AlKil'][IMG][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img456.imageshack.us/img456/4637/pic2950sv.jpg[/IMG][/URL][IMG][IMG][URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img456.imageshack.us/img456/7322/pic3248pa.jpg[/IMG][/URL][/IMG] to druga kąpiel Kilera ( pierwsza u nas). Dla nas Kiler, faktycznie Lucky Man Calamites ur. 16.11.2005 tata Vico Ad Operam mama Cherry Calamites. Pozdrawiamy[/quote] Sliczny piesek!! A jakie ma trojkatne uszka:loveu::loveu: Bedzie stalowo-zloty?
-
Dzieki dziewczyny! Alex&Suzi moze masz racje......:roll: Jakos nie mam co robic to powklejam troche zdjec:lol: Seria "zabawa z butelka" [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/9827/10016087kp.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/7511/10016098wl.jpg[/IMG] [IMG]http://img381.imageshack.us/img381/3286/10016105am.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/3388/10016134wn.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4959/10016112dl.jpg[/IMG] [IMG]http://img352.imageshack.us/img352/4018/10016146se.jpg[/IMG] Daga to widze, ze chcemy zrobic taka sama fryzurke?? My wlasnie tez mamy zamiar zrobic na kilka milimetrow (jeszcze nie wiem ile), dzwony na lapkach i troche skrocic pyszczek, ale nie za bardzo (moze na szczeniaka) zobaczymy u fryzjera;)
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Teraz to ja na 100% bede miala kolorowe sny.....:lol::lol: Po takich zdjeciach:loveu::loveu::loveu: -
[quote name='Moniś']Obyś znalazł Ozzulku jak najszybciej :roll: Dość tych mrozów! :mad::mad::mad:[/quote] Monis masz 100% racje! Ozzy szukaj!!:mad::mad:
- 78403 replies
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
[quote name='Daga_i_Oskar'][COLOR=purple][/COLOR][COLOR=purple][B]Moniś [/B]w takim razie dobrej nocki życze i nie zamarznijcie jutro, ja chyba przez ten mróz odpuszcze sobie szkołe :roll:[/COLOR][/quote] Oj nieladnie, nieladnie:mad::mad: -
[quote name='Teklunia']Madzia, nie placz :glaszcze: MIkus caly czas slicznie wyglada. A kudelki na lapkach odrosna zanim si eobejrzysz :)[/quote] Musza odrosnac do wiosny!! Bo chce go sciac i zostawic ladne "dzwony" na lapach. Jakos jak patrze na to zdjecie z przed to widze, ze jakos wlosy tak lsnily,a zdjecie nizej......:roll::roll:
-
Nie no wg. mnie jest fatalnie obciety! SZczegolnie te nogi.....:placz: Ja tez przezylam szok jak bylismy pierwszy raz u fryzjera i tez go scinalismy na kilka milimetrow. Mama nie chciala nas wpuscic do domu (myslala, ze podmienilam psa....:roll:)
-
I troche zdjec przed scieciem:roll: Tak siedze znudzony kiedy pani jest na dgm:mad: [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/7537/10015927ow.jpg[/IMG] Pyszczek [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/3189/10015996up.jpg[/IMG] Przyniose ci kaczke i idziemy sie bawic:razz: [IMG]http://img375.imageshack.us/img375/9890/10016007by.jpg[/IMG] A tak spelniam komende "siad" [IMG]http://img475.imageshack.us/img475/8402/10016011au.jpg[/IMG] Cos ucielo...... [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/9223/10016023wz.jpg[/IMG] MAm cos czego ty nie masz! [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/6545/10016040gv.jpg[/IMG] [IMG]http://http://img366.imageshack.us/img366/926/10016055gw.jpg[/IMG] [IMG]http://img519.imageshack.us/img519/7545/10016054gz.jpg[/IMG] [IMG]http://img366.imageshack.us/img366/3815/10016076qe.jpg[/IMG] No na dzis wystarczy:evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Baha']a tak wygladała moja kuchnia przez Wigilią:-) [IMG]http://upload.miau.pl/1/41314.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/41314.jpg[/IMG][/quote] Ale extra zdjecie!! A przemowily w Wigilie?:lol: