[quote name='madzia18sosnowiec']haha i od razu widać jaki pies jest szczęsliwy przy swojej panci:lol:[/quote]
To prawda, Miki dobrze trafil;) Nawet moi sasiedzi mowia, ze zwariowalam na jego punkcie:lol:
[quote name='madzia18sosnowiec'] ps. co ty madzia robisz ze on sie tak błyszczy?:-o[/quote]
W sumie to tylko czesze, a oczywiscie przed czesaniem spryskuje go oliwka, aby wlos sie nie niszczyl. Czasem tez uzywam kosmetykow z Avonu m.in odzywke do rozczesywania, ladnie pachnie i nawilza wlos, a Miki ja uwielbia (gdy go spryskuje leci do mamy sie pokazac, jaki to on pachnacy jest:lol::lol:)