Jump to content
Dogomania

Magda

Members
  • Posts

    8174
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Magda

  1. Dalszy ciag zabawy z pilka:lol: Nie oddam!! [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/3527/10020094gh.jpg[/IMG] [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/2030/10020109nq.jpg[/IMG] Jaki jestem dumny:lol::lol: [IMG]http://img111.imageshack.us/img111/2638/10020184ks.jpg[/IMG] Te zle oczeta:loveu::loveu: [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/1399/10020242ry.jpg[/IMG] No rzucaj, no! [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/6974/10020217mu.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/1256/10020257io.jpg[/IMG]
  2. CZesc Marlena! Fajnie, ze wkleilas jakies foty Toffiego:loveu::loveu: A fyzurka super:multi:
  3. Magda

    .:: A X E L ::.

    Dobry wieczor Gosiu! Wpadlam na chwilke podziwiac nowe foty Alexa i odgadnac nowa zagadke:lol: Wysililam wszystki mozliwe szare komorki i nic mi nie wpadlo do glowy:shake::shake: Kiedy poznamy odpowiedz?:lol:
  4. Imie pasuje do tego diabla jak ulal:evil_lol::evil_lol: Maly terrorysta.....
  5. Dobry wieczor Alu! Ale mieliscie super wycieczke. Az wam zazdroszcze tak milo spedzonej niedzieli;) Cieszymy sie, ze nie zapomnialas o nas i pokazalas nam troche fotek:multi: Widze, ze Tuffi tez lubi buteleczki:evil_lol::evil_lol: Pozdrawiam bardzo serdecznie i zycze TZ'towi powrotu do zdrowia:lol::lol:
  6. Witajcie!!:multi: Cieszymy sie bardzo, ze do nas zagladacie i przesylamy wam :buzi: [B]Monis[/B] bardzo sie ciesze, ze jest juz wszystko OK:multi: [B]Daga[/B] rzeczywiscie to ich wielka pasja:lol::lol: [B]Gonia, Figusia, Sweet_Lili [/B]:calus: Zaraz cos tam wkleje:lol:
  7. Czesc Daga!! Ja tez dopiero teraz mam czas na dogo (ale niestety bardzo malo:placz:) A, ze akurat byliscie na 1 stronce to postanowilam zobaczyc co sie u was dzieje;) Fotki ze spacerku super. Z Oskarka taka mala kruszynka pomiedzy tymi "futrami":evil_lol: A i zebole pokazal kiedy trzeba bylo bronic pancie:razz: Uwazam, ze fotka nadaje sie do konkursu, tylko musisz wymyslec tytul:lol: Do jutra!!
  8. No juz sie nie moge doczekac:loveu::loveu:
  9. [quote name='Alex_i_Suzi']Przydaloby sie cos zrobic, ale nie mam czasu ostatnio. A dzisiaj zaczelismy malowanie domu, wiec tym bardziej ne mam kiedy :roll:[/quote] Ale jak juz skonczycie to czekamy na fotki piesow ze scianami w tle:lol:
  10. [quote name='SwEet_LiLi']Czekam na Cd ... :mad:[/quote] Stanowczo za malo tych fotek:mad: Chcemy Toffiego!!:multi:
  11. Zyczymy udanego wypadu do Wisly!! I czekamy na mase fotek;)
  12. Jest nasz mala kropeczka:loveu::loveu: Bidulka nie wie jak sie obchodzic z kaczorkiem:lol:
  13. Kassi jest sliczna! Ma taki slodki wyraz pyszczka:loveu::loveu: A te jej okragle ksztalty:lol:
  14. Witamy popoludniowo!!:multi: Z Tenusia prawdziwy czyscioszek, lapy po spacerku trzeba wytrzec:lol: Przesylam buziaki od Mikiego:loveu:
  15. :-(:-(:-( Bardzo mi przykro z powodu smierci pieska. Ten smutny przyklad obrazuje, ze nie nalezy kupowac pieska z nieznanego zrodla, ani zminiaturyzowanego. [SIZE=6][COLOR=Red] [*][/COLOR][/SIZE]
  16. Witaj Monis!! Jak tam nasz milusinski? Zdrowy juz?;)
  17. [B]DZIEN DOBRY[/B] Sliczna mordunia:loveu: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/8532/47x6ri.jpg[/IMG] Daga jak wrocicie ze spacerq to prosimy o fotki!! :multi:
  18. Ja tez, ja tez! Trzy kudlacze:loveu:
  19. Witaj Alicjo!:multi: A czy nasz tancerz bedzie mial wiecej fot? I z kim bedzie wystepowal?:lol: I jak to mozliwe, zeby taki duzy psies mial tak malo zabawek:shake::shake:
  20. Magda

    .:: A X E L ::.

    Czesc Gosiu! Na dzien dobry tyle fotek latajacego Axelka do ogladania:loveu::loveu: Od razu sie robi sympatyczniej.
  21. Teraz wkleje fotki, bo nie jestem pewna czy pozniej bede miala czas do was zajrzec:shake: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/4168/10020002hb.jpg[/IMG] Rzucaj!! [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/193/10020021da.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/1709/10020034no.jpg[/IMG] To co tygrysy lubia najbardziej:evil_lol: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/6866/10020042yh.jpg[/IMG] Moje zlotko:loveu: [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7876/10020058wv.jpg[/IMG] [IMG]http://img48.imageshack.us/img48/7084/10020072pv.jpg[/IMG]
  22. [B]Gonia[/B] w sumie to sie tak nie martwie brakiem aparatu, bo zdazylam zrobic okolo 600 zdjec:evil_lol::evil_lol: Wiec zanim je wszystkie wkleje to bede miala wlasny sprzecik:lol: [B]Pysia[/B] zabaweczka jak narazie w calosci, choc kilka razy udalo mu sie rozwiazac supelki. Diabel jeden:evil_lol: [B]Sweet_Lili[/B] do fryzjera idziemy gdzies w marcu. Wszystko zalezy od pogody, bo nie chce, aby sie Mii przeziebil. W koncu bedzie ciety na zero:roll: [B]Daga[/B] dziekuje bardzo:buzi:. Az Miki sie zarumienil:oops: [B]Karolina[/B] to macie duzo roboty:crazyeye: Ale w piatke sobie szybko poradzicie;)
  23. [quote name='g_o_n_i_a']A Pańcia męczyła biednego Mikiego...:mad: :cool3: Gdyby nie fakt, ze te zdjęcia nie są z dnia dzisiejszego, powiedzialabym, ze Miki chciał ciasto, a Pańcia powiedziała "Nie!", to sie chłopak zgrymasil. :evil_lol:[/quote] To prawda. Miki niestety nie moze ciasta......... W koncu pies nie moze jesc tego co pani:evil_lol::evil_lol: Teraz to fotki beda tylko starsze, bo niestety aparaciku nie ma.......:placz:
  24. [quote name='SwEet_LiLi']Yhhmm... Nie Kissi ..Tylko Kassi ...:oops:[/quote] A przepraszam! Zapomnialam jak sie je odmienia:oops::oops:
  25. Nie szkodzi! Skad ty masz tyle misiow z Kubusia Puchatka?:lol::lol:
×
×
  • Create New...