-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
[quote name='bigos']Przed chwilą wchłonęłam dwie truskaweczki:evil_lol:[/quote] Dlaczego tylko dwie? Truskaweczki nie tucza, mozna jesc do oporu:evil_lol: [quote name='AlKil']a tego poloneza trenujesz z Mikim???????:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Haha...bardzo smieszne:lol: Kroku by mi nie dotrzymal.... Szczegolnie tego najdluzszego, co jest na cztery:evil_lol: Narazie to szkole kolege, zeby nie mylil nog:mad:
-
[quote name='marlena924'][B][FONT=Arial Black][COLOR=royalblue][I]I jeszcze jedno wspólne zdjątko :):)[/I][/COLOR][/FONT][/B] [IMG]http://img315.imageshack.us/img315/9092/1117bc.jpg[/IMG][/quote] Bardzo ladnie ze soba wygladacie:loveu: Widac, ze sie kochacie
-
[quote name='madzia18sosnowiec']madzia no niestety piotr szybko nam sie nie pojawi, niestety ostatnio piotreek pracuje 3 razy wiecej niz powinien no i tym sposobem na dogo tyz go ni ma, nie wiem kiedy bedzie :oops:[/quote] jej......same pracusie:roll::roll: A dogomaniacy poszli w kat:placz:
-
[quote name='bigos']Aż ślinka pociekła :multi: mniam,mniam[/quote] No i o to chodzi:evil_lol: Przynajmniej zapamietacie, ze to dzieki mnie zglodnieliscie:diabloti:
-
PIERWSZE KROCZKI... czyli nowe osoby na forum i powitania!
Magda replied to Ewunia's topic in Yorkshire terrier
[quote name='vanilia']Witamy wszystkich nowych yorkomaniaków!!!:multi::multi::multi: Strasznie chciałabym zobaczyć zdjęcia waszych piesków, ale wiem, jakie potrafia być kłopoty ze wstawianiem obrazków...:-( [/quote] Nasze pieski mozesz zobaczyc w galeriach;) Juz nie raz pisalismy na forum jak wstawic zdjecia......moze sprobuj uzyc opcji szukaj?:roll: Jak nie to postaram sie napisac wszystko dokladnie od nowa;) -
[quote name='Alicjarydzewska']:shake:[B][I]no nie , ledwo weszłam muszę wyjść bo zgłodniałam :p[/I][/B][/quote] Oj prosimy nie wychodzic...... Zaraz dam kolejna porcje truskaweczek:evil_lol::evil_lol: [quote name='madzia18sosnowiec'] eeehhkmm to te imieninkowe nasze truskawy z 29 -tego, co?:eviltong:[/QUOTE] No ba.....pewnie, ze tak!:lol: Byly na podwieczorek. [EMAIL="Hej%20Madziu,%20pami%C4%99tasz%20nas%20jeszcze?%20%3Cimg%20src="] [/EMAIL][B]Gosiu[/B] prosze bardzo mozna sie czestowac:cool3: I dziekujemy za takie mile komplementy:loveu: [B]Madziasto4[/B] ja wlasnie siedze z truskaweczkami i ze smietanka:eviltong: [B]Marlena[/B] dzieki:buzi: [B]Moniczko[/B] wszystko juz prawie zalatwione i nareszcie bedzie koniec koncow:lol: Byle do piatku i balu:loveu: [B]Basiulka[/B] ja rowniez lubiam truskawy, kiedys mialam takie perfumy, ale przeszlam na Hugo Bossa dla kobiet, albo ECHO. [B]Alu i Kasiu[/B] witamy i mamy nadzieje, ze bedziecie wpadac czesciej:multi: A ja dopiero teraz mam wolny czas, bo bylam od 13 w miescie w poszukiwaniu gory do mojej kreacji na bal:cool3: Chodzilam chyba ze 3 tygodnie, ale nareszcie udalo sie cos kupic! Juz wszystko przymierzalam i moim zdaniem jest super. Jakies foteczki wstawie w weekend po balu, bo jeszcze musze isc do fryzjera:cool3: Przede mna polonezik i tance do polnocy... troche Mikiego: [IMG]http://img290.imageshack.us/img290/8690/p53000216vw.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/1605/p53000224cu.jpg[/IMG] Nosek:loveu: [IMG]http://img290.imageshack.us/img290/7893/p53000245yg.jpg[/IMG] lapka:loveu: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/6923/p53000267cd.jpg[/IMG] i obiecane truskawy:evil_lol: [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/9783/p60300689cr.jpg[/IMG] [IMG]http://img248.imageshack.us/img248/4004/p60300692iv.jpg[/IMG] Pozdrawiam,
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
Czesc Basia!! Nareszcie do ciebie zawitalam. Oj malo zdjec przybylo....... czekalam na wiecej:evil_lol: [IMG]http://img64.imageshack.us/img64/4290/zdjcie3180jz.jpg[/IMG] Bardzo ladne szeleczki. Mam nadzieje, ze Safinka je polubila?:cool3: -
Cuciola, ale ci zazdroszczam..... Super widziec takie malenstwo i moc wiedziec na biezaca jak sie rozwija:loveu: Czekam na fotki
-
Kudłatek Gajek, rozbrykany Cocon i przyjaciele :) ZIMA :)
Magda replied to madzia20sosnowiec's topic in Galeria
Czesc Madzia!! Jak tam zdrowko, bo wyczytalam, ze cos sie przyplatalo:mad: Madzie to tak chyba maja.....ja mam znowu katar:shake: Ty tez obchodzilas imieninki? -
[quote name='madziasto4']Madzia- masz minutę, aby dojść do mojej galerii :p :evil_lol: hehe żartuję oczywiście :eviltong: (masz 2 minuty :grin: ) Śliczny Mikulek :loveu: :loveu:[/quote] No, no ty tu nie przesadzaj:mad: Dopiero jestem na szostej stronie w galerii:shake: Zanim dojde do pierwszej to nadejdzie wieczor......... Najwyzej jutro dokoncze. Czesc Basiulka!! :multi: Prosze truskaweczki na podwieczorek! (potem wstawie reszte, zebyscie sie nie zrobili glodni:evil_lol:) [IMG]http://img171.imageshack.us/img171/7873/p60300728hi.jpg[/IMG]
-
Czesc chlopaki!! Mnie tu tyle czasu nie bylo, prawie zadnych zaleglosci...... no cos jest nie tak!:mad: Prosze szybko sprowadzic tutaj Piotra!! Madzia masz zadanie:evil_lol:
-
[quote name='nathaniel'] [IMG]http://img113.imageshack.us/img113/4263/dscf30956lb.jpg[/IMG] [IMG]http://img131.imageshack.us/img131/7364/dscf30964ir.jpg[/IMG] [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8417/dscf31013ht.jpg[/IMG][/quote] Ale ladny jamniczek:loveu: W mojej rodzinie sa az 3 (teraz to juz dwa:-()
-
[quote name='Elitesse'] [IMG]http://img424.imageshack.us/img424/6507/fdzieci0616aq.jpg[/IMG] [IMG]http://img400.imageshack.us/img400/7546/fdziewczynki2ts.jpg[/IMG] [/quote] Ale sliczne kluseczki:loveu: Juz sie nie moge doczekac fotek jak beda juz rozrabialy:lol: Mam nadzieje, ze bedziesz wklejac zdjecia?:cool3:
-
[quote name='JPo']Zdjątka z wypadu na działeczkę [LEFT]:bluepaw: :Dog_run::bluepaw: [/LEFT] [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210517.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210521.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210522.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210524.jpg[/IMG] [IMG]http://www.album.com.pl/zKyZm68ZzB/210525.jpg[/IMG][/quote] Slicznie jej na tle zieleni:loveu::loveu:
-
[quote name='Teklunia']ojojoj, kochane biedactwo :loveu::loveu::loveu: Pancia litosci nie ma dla psa :mad: ;)[/quote] A tam...jak to nie ma litosci:eviltong: Pani kocha swojego piecha i jak widac z wzajemnoscia. A tak poza tym to WROCILAM!!:evil_lol::evil_lol: U mnie koniec nauki i mam w koncu czas ponadrabiac zaleglosci.....Ale sie ciesze.....:multi: No to na dobry poczatek wstawie kilka foteczek [IMG]http://img307.imageshack.us/img307/3366/p52400029tj.jpg[/IMG] [IMG]http://img307.imageshack.us/img307/8337/p52400030sa.jpg[/IMG] [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/2807/p53000180du.jpg[/IMG] [IMG]http://img307.imageshack.us/img307/3791/p53000190tu.jpg[/IMG] Pycholek.....:loveu: [IMG]http://img398.imageshack.us/img398/3117/p53000202yj.jpg[/IMG] Do zobaczenia w waszych galeriach!
-
Ale fajna sunieczka sie nam tu pokazala:loveu::loveu: Bardzo ladne fotki
-
[quote name='Moniś']MAm nadzieje, że będzie dobrze, ale mimo wszystko martwie sie, że ten tomograf wykryje coś... złego.., że na tej rwie sie nie skończy..:-( Boje się, że wykryją jakieś nacieki nowotworowe czy coś.., tyle teraz jest tych nowotworów na świecie :placz::placz: Ehhhhh... oby nie.. :-( [/quote] Monisiu nie martw sie na zapas:mad: Wierze, ze wszystko bedzie dobrze i mama wroci do zdrowka;) ja jestem bardzo ciekawa jak wyglada Nody........ tak dawno go nie widzialam:placz::placz:
-
[quote name='eria'] [IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2461/tnwszystkiepieski0ji.jpg[/IMG] [/quote] Zeby moj tak chcial plywac.....:evil_lol: Fajna galeryjka, czekam na wiecej fot;)
-
[quote name='nane']Zgodzę się z tobą madziulka :multi:[/quote] Dokladnie!;) nane czy twoj blondyn je royala dla yorkow, czy podajesz mu inna karme? Oo.....dopiero teraz zauwazylam, ze jestes z Koszalina:multi:Powiedz mi jak nazywa sie twoja hodowla? Nareszcie jakis yorkofiol z moich okolic...:Cool!::Cool!:
-
[quote name='nane']witaminy rozpuszczalne w wodzie to B1,B2,B6,B12,PP,H i C - wszystkie te witaminy występują również w dawanych przeze mnie witaminach tj. np. biotyna czy algi, dlatego na twoim miejscu raczej skupiłabym się na domowym jedzeniu i karmieniu psa szyneczkami które tak świetnie są nafaszerowane chemią i psują żołądek psa. :crazyeye: [/quote] Jejku...... moim zdaniem padlo wiele niepotrzebnych slow:shake: Droga nane, po pierwsze zadnych slow nie kierowalam do ciebie, napisalam tylko, ze wrzatek wyplukuje witaminki (co chyba jest prawda?), a po drugie po co piszesz, zebym faszerowala swojego psa szyneczkami skoro tego nie robie? (nie wiem skad niby to wywnioskowalas:shake:), po trzecie powiedzialam, ze karma jest BE? Nie.... wrecz przeciwnie uwazam, ze jest to bardzo zdrowy i pelnowartosciowy pokarm dla naszych psow. Powiem tak, zeby nikt sie juz nie musial spierac: "Wrzatek wyplukuje witaminy z karmy, ale mozna uzupelnic ich brak podajac psu biotyne, albo algi".;) Pozdrawiam bardzo cieplutko:p
-
[quote name='madziasto4']Master ;) [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/2875/pic031424nj.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/4960/pic031876kq.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9305/pic031905gz.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://imageshack.us"][IMG]http://img411.imageshack.us/img411/5892/pic031925yz.jpg[/IMG][/URL][/quote] No ladnie........:loveu::loveu: Slodko sobie lezy. Ciekawe o czym sni?:cool3: Widac, ze pozycja do gory brzuchem jest najlepsza:evil_lol:
-
[quote name='nane']na marginesie to chyba Magda_Miki sama nie wiesz jak jest przygotowywana karma więc radzę poczytać na ten temat zresztą są witaminy rozpuszczalne w tłuszczach jak i w wodzie :cool3:[/quote] O ile wiadomo to goraca woda wyplukuje witaminy ( tak jak napisalas tylko te rozpuszczalne w wodzie), dlatego nie powinno sie zalewac karmy wrzatkiem ( ciepla woda owszem);) I to sie liczy.... Pozdrawiam:p
-
[quote name='natasza123']O tym nie wiedziałam. W ten sposób na początku przyzwyczajałam psiaka do jedzenia suchej karmy, nie wiedząc, że podaje mu bezwartościowe jedzenie.[/quote] Goraca woda (wrzatek) niestety tak dziala..... w ludzkiej kuchni jest to samo:roll: Miki tez niezle kombinuje z jedzeniem. Czasami musze rozdrabniac wszystko w palcach, zeby zechcial zjesc z sucha karma:evil_lol: Ale na szczescie nauczyl sie jesc sama karme po porannym spacerze, a pozniej dostaje na obiad rozne mieszanki (raz rosolek, pasztecik, kielbaski itd.) pozdrawiam,
-
Marta, natasza dziekujemy slicznie:multi: No to wkleje jeszcze dzisiejszego padnietego psa:loveu: (Wszedzie tylko, zeby bylo jak najblizej panci:lol:) [IMG]http://img348.imageshack.us/img348/6625/p60300589hc.jpg[/IMG] [IMG]http://img404.imageshack.us/img404/2695/p60300570ei.jpg[/IMG] :loveu::loveu::loveu:
-
Ulubione miejsce do spania [IMG]http://img345.imageshack.us/img345/169/p60200286al.jpg[/IMG] Marzyciel.......:loveu: [IMG]http://img426.imageshack.us/img426/1248/p60200296vj.jpg[/IMG] I troche z innej beczki [IMG]http://img345.imageshack.us/img345/9042/p53000247gg.jpg[/IMG]