-
Posts
8174 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Magda
-
Na poczatek zachod slonca [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/7306/p61500193xc.jpg[/IMG] [IMG]http://img153.imageshack.us/img153/5895/p61500205ff.jpg[/IMG] No i zabawy z frisbee... Najpierw byla ucieczka malego zlodzieja:mad: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/2637/p61600359sx.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/7227/p61600362eg.jpg[/IMG] styl na krolika:krolik: [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/8236/p61600373xx.jpg[/IMG] Gdy wreszcie zlodziej zostal zlapany nadal probowal robic skok:evil_lol: [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/1143/p61600408mp.jpg[/IMG] Pozniej polowanie... [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/3151/p61600426no.jpg[/IMG] ...i ucieczka z lupem [IMG]http://img218.imageshack.us/img218/9638/p61600440hx.jpg[/IMG] [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/1108/p61600453ee.jpg[/IMG] Takie oto skarby ma nasz maly zlodziejaszek:loveu: [IMG]http://img240.imageshack.us/img240/781/p61600464qu.jpg[/IMG]
-
[quote name='madziasto4']No, ewentualnie mogę poczekać :watpliwy: Ale szybko wklejaj zdjęcia :multi:[/quote] Ciiiiiiiiicho........:nono::eviltong:
-
Witajcie! [B]Jureja, Ala[/B] dziekujemy za wizyte:multi: W tej chwili zabieram sie za zmniejszanie zdjec z dzialki i robienie rameczek;) Jak grzecznie poczekacie to postaram sie zrobic w miare szybko:eviltong:
-
[quote name='herbina']Aniu, sunie pięknie się prezentują :lol: i jak grzecznie pozowały[/quote] To prawda:loveu: Sliczne panienki. Kiedy jakies wystawy?
-
[quote name='adeczka-od-heruni']hehehe=)) jaki malUch=)) ale kontrastujemy=)) hihihi =)) współczuje gazetek w pokoju=) mój maluch na szczęście nie potrzebował=P no ale ile takie Twoje maleństwo może nasiusiać=DD buziaCzki=)[/quote] Malenstwo bylo 2 lata temu:eviltong: Teraz jak sie sprezy to potrafilby nabrudzic pol mojego pokoju:evil_lol:
-
[quote name='Jureja'] [IMG]http://i25.photobucket.com/albums/c81/jureja/DSCN2437.jpg[/IMG] zbiorowe szkolenie:evil_lol: [IMG]http://i25.photobucket.com/albums/c81/jureja/DSCN2435.jpg[/IMG][/quote] Ale super! Same rudzielce w domu:loveu: I wszystkie sliczne!
-
[quote name='madziasto4'][B]Madziu[/B] niestety nie wybieramy się w Twoje strony :shake: Morze mam na codzień :eviltong: [/quote] No to czyzby na Mazury?:cool3::eviltong:
-
Safi -Buldog Francuski i Eldo -Staffordshire Bull Terrier
Magda replied to Basia&Safi's topic in Foto Blogi
[quote name='basiulka22tychy'] [IMG]http://img105.imageshack.us/img105/5803/61cg.jpg[/IMG] [/quote] Muszkiiiiii!!! Uciekaj!!!!!:lilangel::lilangel: -
[quote name='mmbbaj'] Strasznie jestem ciekawa jak będzie wyglądał![/quote] Ja tez! Juz sie nie moge doczekac:cool3:
-
[quote name='madziulka']Może dacie mi krótkie wskazówki co do ciągnięcia linki przez psa -tak wiem gdzieś już o tym było :razz: czytałam i próbuje się do tego dostosować tzn udaje "drzewo " czyli gdy pies zaczyna ciągnąć ,ja stoję w miejscu ,ruszam gdy linka przestaje być napięta . Acha pies nie ciągnie do kogoś lub czegoś ,poprostu chce "iść " szybciej ( bardzo szybko) :mad: Problem polega na tym że pies odbiera to w ten sposób że siada gdy ja przystaję ,gdy ja ruszam,on od nowa swoje ... wyglada to tak,że co parę kroków ja przystaję -chyba wygląda to dość dziwnie :oops: ale mniejsza o to ,jak długo mam udawać to drzewo czy słup,żeby pies w końcu złapał o co w tym biega?[/quote] Wystarczy przyspieszyc kroku:evil_lol::evil_lol: A tak na powaznie. Z pewnoscia wiecej powie tobie na ten temat Berek, ale u nas wystarczylo lekkie szarpniecie i "nie wolno" (oczywiscie pies ma na sobie szelki, a nie obroze:roll:). Wtedy przystaje i odwraca sie z takim wyrzutem "że jak ja smiem przerywac":evil_lol: pzdr. dla TIKUSIA:loveu:
-
Aniu mysle, ze za wiele wymagasz od Fibi. To jest terrierek z charakterkiem, ktorego trzeba podejsc, a nie z gory narzucac mu swoje zdanie. Widocznie ona uwaza, ze inni ludzie sa bardziej atrakcyjni dla niej, a nie ty (ciebie ma na codzien). Wierz mi (a mialam taki sam problem), ze to jej w koncu przejdzie. Moze sprobuj ja zainteresowac jakas nowa zabawka lub nowymi zabawami na dworze... Musi w koncu zrozumiec, ze nie nalezy biec do kazdej napotkanej osoby. I przede wszystkim nie karaj, bo jeszcze sie zrazi do obcych, a tego bys nie chciala:shake:
-
[quote name='duszek01']Supeeeeeeeeeeerrrrrr:loveu: Tylko szkoda ,ze nie che pokazac swojego slicznego pycholka:lol:[/quote] No wlasnie:loveu: Trzeba bedzie go przywiazac:evil_lol:
-
[quote name='marlena924']Dotarło, dziękujemy ślicznie :multi: :multi: :multi: [B]Toffiś w rameczce zrobionej przez JPo :)[/B] [IMG]http://img155.imageshack.us/img155/2334/005im.jpg[/IMG][/quote] Sliczna!! Slodziutko tu wyszedl:loveu:
-
[quote name='URIA']No i? Gdzie fotki:mad: ?[/quote] No wlasnie...... Czekamy, czekamy....:cool3:
-
[quote name='madziasto4']aaaaa...łapecki :loveu: mogę połaskotać :cool3: :lol:[/quote] No pewnie! Tylko delikatnie, by nie zbudzic wilka:evil_lol:
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Daga! A ty znowu wybylas........Oskarek slicznie sie prezentuje wsrod tej soczystej zieleni:loveu: A kffiatki cudne. -
[quote name='agabass']świnka niezły kompan dla malucha :lol:[/quote] Tylko przez kilka pierwszych miesiecy. bo wtedy jest wieksza od psa. Potem robi za popychadlo:evil_lol: Witamy w naszej galerii! JPo witamy i dziekujemy za takie mile slowa:Cool!: Miki rowniez przesyla buziaki:loveu: Lapeczki (miniaturki Tenusiowych:lol:) [IMG]http://img215.imageshack.us/img215/8729/p60400071ws.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/6086/p60500339rp.jpg[/IMG] [IMG]http://img97.imageshack.us/img97/7893/p60400098oy.jpg[/IMG]
-
[quote name='Gosiek']zapakowali się [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images2.fotosik.pl/88/5ea1f15243e1bfa9.jpg[/IMG][/URL] i polecieli na urlopiki i wycieczki :cool1: [URL="http://www.fotosik.pl"][IMG]http://images3.fotosik.pl/88/c107f782e8883cc2.jpg[/IMG][/URL] [/quote] Chcialoby sie tam byc miedzy tymi urlopowiczami:cool3: Ja jeszcze nigdy nie latalam samolocikiem:placz: ba.....nawet nie bylam na lotnisku Czesc Gosiu!
-
My sie juz zegnamy i zmykamy spac, bo strasznie nas dzisiaj ten dzionek wymeczyl:lol: Jutro kolejne atrakcje i mam nadzieje nowe foteczki (teraz dzialkowe:cool3:). Miki juz czeka:loveu: [IMG]http://img325.imageshack.us/img325/3913/p60500355ev.jpg[/IMG] [IMG]http://img335.imageshack.us/img335/7153/p60500368ly.jpg[/IMG] Pamietacie usmiechniety pycholek, ktory wczesniej wklejalam? O to aniolek w calej okazalosci:cool3: [IMG]http://img325.imageshack.us/img325/7807/p60700394qp.jpg[/IMG] Taki maly, prywatny aniol stroz:cool3: [CENTER][SIZE=5][COLOR=Orange][B]D*O*B*R*A*N*O*C[/B][/COLOR][/SIZE] [/CENTER]
-
[quote name='Nadia86']No tak tylko ze na nia smakolyki wtedy nie dzialaja nawet gdybym dawala jej gory sera albo kurczaja nic jest jakbo w amoku taki transie:( i nie wiem czy to tak zasze bedzie bo to az glupio wyglada pies sie lasi a ja ja ciagne a ona ma mnie w powazaniu na wolanie:(..[B]a w jakim watku znajde wypowiedzi Berka??[/B][/quote] O ile dobrze pamietam to w moim watku pt: "Niebezpieczna zabawa"(czy jakos tak...) Mysle, ze to to.
-
Galeria Yorkowego złotka - OSKARKA. Jesteśmy już razem
Magda replied to Daga_i_Oskar's topic in Galeria
Czesc Daga! Witam cie jeszcze raz, ale tym razem w twojej galerii:cool3: [IMG]http://img57.imageshack.us/img57/6137/p10101278uj.jpg[/IMG] Czy to Oskarek?:-o:lol: Ale mu kitka stanela:evil_lol: A co to za kffiatek w tle? -
[quote name='Daga_i_Oskar'][FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]Witaj Gosiu :p [/COLOR][/SIZE][/FONT] [FONT=Comic Sans MS][SIZE=3][COLOR=purple]oczywiście zdjęcia śliczne - przejrzałam trochę tylko :eviltong: ale na wiecej czas mi nie pozwala,[B] musiałabym tu tydzień siedzieć, żeby nadrobić zaległości[/B] :eviltong:[/COLOR][/SIZE][/FONT][/quote] Co prawda to prawda:evil_lol: Zdaze tylko obejrzec fotaski
-
"Moje łaciate - Aza<'>, Frytka i Filon + dwa kociambry gratis ;)
Magda replied to g_o_n_i_a's topic in Foto Blogi
[quote name='g_o_n_i_a']I znów kicik :loveu: [IMG]http://upload.miau.pl/1/71565.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/71566.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/71567.jpg[/IMG] [IMG]http://upload.miau.pl/1/71568.jpg[/IMG][/quote] Gonia zaraz tam do ciebie wpadne po tego maluszka:loveu: Zakochalam sie...... A azulka co porabia? -
[quote name='Alka']Pika, dzieki ! :multi: ale ja marzę ,żeby chociaż ręce umyć :placz: Tuffcio ma od rana nie umyte podwozie i już "ładnie "pachnie :evil_lol:[/quote] Uuu......to wspolczuje:lol: Ciekawe gdzie bedzie dzisiaj spal:evil_lol:
-
Czesc kibicu!:multi: Oj dawno mnie nie bylo......ale sliczne fotki mialam do obejrzenia:loveu: A Masterek lubi sobie poplywac w tym zbiorniczku? A co z wakacjami? Wybieracie sie gdzies w nasze rejony?:cool3: