Jump to content
Dogomania

esperanza

Members
  • Posts

    8494
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by esperanza

  1. malagos zadzwonię jutro wieczorem do Ciebie. Pogadamy sobie, co z Wiki i o tej pani.
  2. Sunia jest bardzo przyjazna zarówno do ludzi, jak i do psów. To dobrze o niej świadczy, bo mogłaby bronić maluchów i odganiać inne psy.
  3. Pięknie wygląda! Bardzo mu z tą fryzurą do pyska ;-)
  4. Na razie bez zmian. Zaczynamy poszukiwania domu na dużą skalę :-)
  5. Schronisko w Kruszewie 07-440 Kruszewo 34/35 tel. 603-703-468- Wiesława Rykowska otwarte codziennie w godzinach 8-18 www.kruszewo.schronisko.org [email protected] Liczba psów: 400
  6. Majeczka dostanie super karmę od Witokretek :-) Mam nadzieję, że dzięki temu będzie jeszcze piękniejsza :-)
  7. Tak z psiego Azylu. Chcę ją wypożyczyć od piątku do soboty wieczorem.
  8. Ano właśnie. Tak prawda, że lepiej, by się nie urodziły. Gdyby pracownicy szkoły wcześniej zgłosili sukę może nie skończyłoby się takim stadem. Maluchów było 12, jeden był martwy. W schronisku są od 2-3 dni.
  9. Pocahontas wielkie i serdecznie dzięki. Owieczka na pewno wyśle ci potrzebne info.
  10. Dzięki! Bardzo mi zależy by złapać tą sunię. Poproszę karmicielkę, by minimum dobę jej wcześniej nie karmiła.
  11. Dzięki! To jest chory foksik, który wczoraj trafił do schroniska. [URL=http://img204.imageshack.us/i/zdjcie11k.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1390/zdjcie11k.jpg[/IMG][/URL] Chciałabym go zabrać, ale musi się najpierw znaleźć bezpłatny dt. Kto pomoże go reklamować?
  12. Dobrze, że dopytujesz. Wymienione przez Ciebie psiaki mają dom. Tych 11 maluchów ma dopiero około 2 tygodni. Dostałam zdjęcie mms-em matki psiaków. Na fotce wygląda na sunię w typie tosy. [URL=http://img846.imageshack.us/i/zdjcie10.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9240/zdjcie10.jpg[/IMG][/URL]
  13. W tej chwili czekamy tylko na to, by wszystko dobrze się ułożyło, klatka łapka weszła do auta TŻ-a edek, a suka dała się złapać :-) Planowana łapanka- 9.04, bo tylko wekendy wchodzą w grę, a ja w ten wekend jestem na szkoleniu. Przydałaby się natomiast pomoc w przewiezieniu klatki z Falenicy na Bielany lub do Pruszkowa dzień wcześniej, czyli w piątek. Czy ktoś mógłby pomóc?
  14. Już się cieszyłam, że nie ma małych szczeniaków w schronisku, a tu klops. Suka do niczego nie podobna, ruda z ciemną maską, maluchy na szczęście kolorowe, ale... jest ich 11... Jest też pies w typie fokseriera trikolor, około 6 letni, może starszy. Nie jest z nim nalepiej- podejrzenie babeszjozy, niska temperatura. Dostał leki. Trzymajcie kciuki, by przeżył.
  15. Sporo osób tu zaglądało. Na prawdę nikt nie może pomóc i choćby bazarek poprowadzić na spłatę długu po leczeniu psa? Bardzo prosimy...
  16. Wykorzystam Twojego maila i też porozsyłam.
  17. Może być ;-)
  18. Wystawiłam :-) [url]http://allegro.pl/maja-dlugowlosy-owczarek-niemiecki-szuka-domu-i1537159036.html[/url]
  19. :oops: No bo jeszcze nie zrobione :oops: Zaraz się poprawię.
  20. Pojawia się też ten kruszewski i to dosyć często :-) Jest pozytywna ( na razie jeszcze nieoficjalna) odpowiedź od prezydenta Ostrołęki na nasze pismo w sprawie dofinansowania sterylizacji kotów z terenu miasta. Na ten cel zostanie przeznaczona kwota 3.000zł, docelowo ma być zrobionych 20 sterylizacji kotek i 10 kocurów. Jest to kwota na cały rok 2011. Bardzo mnie ta decyzja cieszy. Pozostaje jeszcze kwestia dogrania szczegółów, tzn. która lecznica zaoferuje najniższą kwotę za zabieg i ustalenie przez ile dni i gdzie koty będą przechowywane po zabiegu. DanutaS i magaaaa spotkają się w tym celu z osobą decyzyjną ze strony UM.
  21. Od dawna ten pies tam jest? Idź może z kimś, żebyś sama w nocy łupnia nie dostała.
×
×
  • Create New...