-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by esperanza
-
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
malagos zadzwonię jutro wieczorem do Ciebie. Pogadamy sobie, co z Wiki i o tej pani. -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Sunia jest bardzo przyjazna zarówno do ludzi, jak i do psów. To dobrze o niej świadczy, bo mogłaby bronić maluchów i odganiać inne psy. -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Podaj proszę numer na pw. -
Na razie bez zmian. Zaczynamy poszukiwania domu na dużą skalę :-)
-
Schronisko w Kruszewie 07-440 Kruszewo 34/35 tel. 603-703-468- Wiesława Rykowska otwarte codziennie w godzinach 8-18 www.kruszewo.schronisko.org [email protected] Liczba psów: 400
-
Majeczka dostanie super karmę od Witokretek :-) Mam nadzieję, że dzięki temu będzie jeszcze piękniejsza :-)
-
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Tak z psiego Azylu. Chcę ją wypożyczyć od piątku do soboty wieczorem. -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ano właśnie. Tak prawda, że lepiej, by się nie urodziły. Gdyby pracownicy szkoły wcześniej zgłosili sukę może nie skończyłoby się takim stadem. Maluchów było 12, jeden był martwy. W schronisku są od 2-3 dni. -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dzięki! Bardzo mi zależy by złapać tą sunię. Poproszę karmicielkę, by minimum dobę jej wcześniej nie karmiła. -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dzięki! To jest chory foksik, który wczoraj trafił do schroniska. [URL=http://img204.imageshack.us/i/zdjcie11k.jpg/][IMG]http://img204.imageshack.us/img204/1390/zdjcie11k.jpg[/IMG][/URL] Chciałabym go zabrać, ale musi się najpierw znaleźć bezpłatny dt. Kto pomoże go reklamować? -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dobrze, że dopytujesz. Wymienione przez Ciebie psiaki mają dom. Tych 11 maluchów ma dopiero około 2 tygodni. Dostałam zdjęcie mms-em matki psiaków. Na fotce wygląda na sunię w typie tosy. [URL=http://img846.imageshack.us/i/zdjcie10.jpg/][IMG]http://img846.imageshack.us/img846/9240/zdjcie10.jpg[/IMG][/URL] -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
W tej chwili czekamy tylko na to, by wszystko dobrze się ułożyło, klatka łapka weszła do auta TŻ-a edek, a suka dała się złapać :-) Planowana łapanka- 9.04, bo tylko wekendy wchodzą w grę, a ja w ten wekend jestem na szkoleniu. Przydałaby się natomiast pomoc w przewiezieniu klatki z Falenicy na Bielany lub do Pruszkowa dzień wcześniej, czyli w piątek. Czy ktoś mógłby pomóc? -
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Już się cieszyłam, że nie ma małych szczeniaków w schronisku, a tu klops. Suka do niczego nie podobna, ruda z ciemną maską, maluchy na szczęście kolorowe, ale... jest ich 11... Jest też pies w typie fokseriera trikolor, około 6 letni, może starszy. Nie jest z nim nalepiej- podejrzenie babeszjozy, niska temperatura. Dostał leki. Trzymajcie kciuki, by przeżył. -
Wykorzystam Twojego maila i też porozsyłam.
-
Może być ;-)
-
Wystawiłam :-) [url]http://allegro.pl/maja-dlugowlosy-owczarek-niemiecki-szuka-domu-i1537159036.html[/url]
-
:oops: No bo jeszcze nie zrobione :oops: Zaraz się poprawię.
-
Pojawia się też ten kruszewski i to dosyć często :-) Jest pozytywna ( na razie jeszcze nieoficjalna) odpowiedź od prezydenta Ostrołęki na nasze pismo w sprawie dofinansowania sterylizacji kotów z terenu miasta. Na ten cel zostanie przeznaczona kwota 3.000zł, docelowo ma być zrobionych 20 sterylizacji kotek i 10 kocurów. Jest to kwota na cały rok 2011. Bardzo mnie ta decyzja cieszy. Pozostaje jeszcze kwestia dogrania szczegółów, tzn. która lecznica zaoferuje najniższą kwotę za zabieg i ustalenie przez ile dni i gdzie koty będą przechowywane po zabiegu. DanutaS i magaaaa spotkają się w tym celu z osobą decyzyjną ze strony UM.
-
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Zmieniłam tytuł. -
Od dawna ten pies tam jest? Idź może z kimś, żebyś sama w nocy łupnia nie dostała.