-
Posts
8494 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by esperanza
-
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Znalazłam klatkę łapkę za 400zł- 170x40x50cm, ale nie wiem, czy ona się do niej zmieści. Inne klatki kosztują 1800-2500zł :-( -
Oprawca zawiązał jej sznurek na łapie- martwica. Cud że przeżyła...
esperanza replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Nie mam nic nowego. Paskudny charakter ma ta sunia. Jeśli ktoś szuka typowego szczekacza, to ona będzie idealna. Mimo, że inwalidka na prawdę nie wzbudza sympatii :-( -
Dwa chłopaki w typie Nowofunlanda - schronisko w Kruszewie
esperanza replied to Owieczka's topic in Już w nowym domu
Szukałam, ale niestety nic nowego nie mam. Uszaty jest strasznie gruby. Fajny z niego pies, ale jakoś ciągle nie ma szczęścia. -
Piękna, młoda KRYSIA, ZNÓW do adopcji. Prosimy o ogłoszenia!
esperanza replied to Kika9004's topic in Już w nowym domu
Będziemy wdzięczni za odświeżenie, bo Krysia dalej jest bezdomna. -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dziękuję. Przeprowadzka dziś po 16. -
Współczuję bardzo. Miała dobre psie życie. [']
-
KOSTEK, teraz La Kosta - Szukamy DT dla odnowionej suni
esperanza replied to luka1's topic in Już w nowym domu
Rozumiem, dziękuję za informację. -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Jutro pojedzie do dt. Trzymajcie kciuki, by się z kotami dogadał i nic nie zniszczył. Martwię się, bo nie mam nic w zapasie. -
maja602 co z Waszą sunią?
-
Miluś mały jamniko-kudłacz już w swoim domku w Warszawie
esperanza replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Miluś już jutro idzie do dt? O, to nie zdążę na Tatarku go odwiedzić. -
Potrzebne Ci wsparcie łapankowe?
-
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Dokładnie :-( Właściciele proszą nas o dt dla Rolki i Rudki. Gdy suki dojrzeją będą musiały opuścić biuro, bo Fiona akceptuje tylko szczeniaki. Mieszkają tam już ponad 4 miesiące. -
Co powinnismy wiedzieć wyadoptowując poza granice Polski!!!
esperanza replied to Ewkaa's topic in Organizacje
Psy z Celestynowa wyjeżdżają do Niemiec już od ponad 2 lat. -
szczeniaki z Kruszewa-potrzebne dt!- zdjęcia w postach 1-3
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Bo mało osób zagląda, a mi jest ciężko wszystko ogarnąć. Aktualnie w schronisku są: -Reszka i Rosa Reks szuka dt w W-wie - 6 maluchów w wieku 6-7 tygodni Jedna sunia Umbra wczoraj trafiła do dt w W-wie - Urwis- 3 miesięczny nowy maluch - Rolka i Rudka stado podrostków, czyli Klara, Cherubin, Muza, Kryśka, Igła, Lira, Kalka oraz Raya, Rubi i Rosca. -
Podsumowanie obecnego stanu: Mamy w tej chwili pod opieką w W-wie i bliskich okolicach: - Fina u Neris - Morka u Ronji - Feniksa- cocker spaniela, który wymaga jeszcze operacji powiek, ale zostanie w dt - Maję DON-kę, której trzeba zrobić prześwietlenie miednicy i bioder- [B]czy ktoś może się zająć transportem? [/B]- Reksa, który mam nadzieję jutro trafi do dt - Trojkę-Tosię u karoliny_g_k - Umbrę u Anety Poza W-wą: - W najbliższych dniach do W-wy przyjedzie do dt biały kot z łapą w gipsie znaleziony w Ostrowi Mazowieckiej. - U malagos jest suczka Wiki z Jastrząbki - druga suka z Jastrząbki czeka na złapanie i zabieg w Tobolicach koło Ostrołęki - 2 szczeniaki do zabrania od meneli za 4-5 tygodni do dt, a suka lub dwie suki na zabieg - pomagam w znalezieniu domów dla mix DON-a Cezara i łaciatej dużej suni Do tego dochodzi kilkaset zwierzaków w schronisku w Kruszewie, które też czekają na domy...
-
schronisko Canis w Kruszewie- prawie 400 psów szuka domu-pomóż!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wczoraj było dużo zamieszania w schronisku. Do nowego domu pojechała duża, bura suka oraz Tips i Tysia. Zwierzaki będą mieszkały w okolicach Ostrołęki. Karolina_g_k zabrała do dt Trojkę-Tosię, a Aneta przyjęła Umbrę- najmniejszą i najsłabszą sunię z miotu 7 maluchów. W ten sposób mamy pod opieką w W-wie i okolicach: - Feniksa- cocker spaniela, który wymaga jeszcze operacji powiek, ale zostanie w dt - Maję DON-kę, której trzeba zrobić prześwietlenie miednicy i bioder - Reksa, który mam nadzieję jutro trafi do dt - Trojkę-Tosię u karoliny_g_k - Umbrę u Anety W najbliższych dniach do W-wy przyjedzie biały kot z łapą w gipsie znaleziony w Ostrowi Mazowieckiej. -
ZOSIA i Greta- obie w NOWYCH DOMACH- WRESZCIE ! :)
esperanza replied to idusiek's topic in Już w nowym domu
Sedalin działa tylko na układ ruchu, natomiast nie wpływa na psychikę. Ona się czuje prawie jak człowiek po pavulonie. Nie może się normalnie ruszać, ale jest całkowicie świadoma tego, co się z nią dzieje. Zapytaj weta, czy można zmienić ten uspokajacz na promazynę. Biedna sunia. Jej się teraz wydaje, że walczy o przetrwanie :-( -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Obydwie sunie miały szczeniaki praktycznie równocześnie. W sumie było ich 8. Trzy wydała Ewelina, resztę my. W piątek niestety nie dzwonił, za to wczoraj miałam telefon w sprawie malucha. Ponieważ mamy 7 malutkich szczylków do adopcji, to jest z czego wybierać. -
dzikus/ka- nie daje się złapać, reszta psiaków w nowych domach
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Oj, chyba tylko Ty Małgosiu :-( Ja dziś z Karoliną_g_k byłam w schronisku. Wszystkie maluchy mają domy. Nadal szukam klatki-łapki na drugą sukę-matkę. Zabieg będzie miała tam, gdzie Wiki, po 10 dniach wróci do Jastrząbki. Taki jest plan. -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Ma ogłoszenia, ale nikt nie pyta niestety :-( Dostałam pw od E.DEREK, rano do niej zadzwonię. -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
O takim kojcu właśnie mówię. Lara nawiązałaś kontakt z Gajową, czy ma miejsce? -
Szczeniak się znudził, co dalej? pilnie dt potrzebne!!!
esperanza replied to esperanza's topic in Już w nowym domu
Wiem, że jestem nudna, ale wszelkie kontakty zawiodły. Obawiam się, że będzie musiał trafić do kojca.